Práce na doma--propisky, obálky

48
26.11.19 16:22

Práce na doma--propisky, obálky

Zdravím, má či měl tu někdo zkušenosti z domácími pracemi?? Obálky, propisky či něco podobného??
Na internetu jsem něco našla ale odrazuji mě peníze předem.
Díky za odpovědi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4282
26.11.19 16:26

Nikdy nikomu nic neposilej předem!!! V naprosté většině případů je to podvod a nejen, že si nic nevyděláš, ale ani neuvidíš to, co jim pošleš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28669
26.11.19 16:29
@Sedivka107 píše:
Zdravím, má či měl tu někdo zkušenosti z domácími pracemi?? Obálky, propisky či něco podobného??
Na internetu jsem něco našla ale odrazuji mě peníze předem.
Díky za odpovědi :mavam:

Jasně, že je to podvod. :nevim:
Jak chceš konkurovat dítěti z Bangladéše, které tu práci udělá za tři dolary na den? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13352
26.11.19 16:30

@Sedivka107 nic neposilat a neplatit.Ja takhle blbe prisla o 200,– v 18letech :lol: :roll:
Vsechno to jsou podvody, bohuzel.
Jestli potrebujes brigadu, tak zkus treba roznos letaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
26.11.19 16:30

@Bábrdl to je fakt :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
26.11.19 16:31

@lucynka25
Bohužel u nás nic nehledaji  :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18666
26.11.19 16:50

Jsou to podvody, když je tam platba předem. Já to zkoušela přes známého že něco takového dělal, kompletovala sem šanony a po první varce sem to vzdala, za ten čas ty peníze nestojí, sme to skládali celá rodina celý víkend pomalu v kuse a byly za to blbě 3 stovky :roll: tak sem jim to vrátila, ať si to strčí kam slunce nesvítí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16841
26.11.19 16:50

U nás je domácka skládání tašek. Nic předem neplatíš, normálně si vyzvedneš materiál a pak makáš. Dopředu jsou to jen podvody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
26.11.19 17:14

Taky jsem kdysi naletěla, je to podvod, nikomu nic neposílat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
26.11.19 21:51

Ja teda jen zasnu, ze na to dneska nekdo jeste vubec naleti nebo ho napadne o tom premyslet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
27.11.19 09:27

@araw
To by bylo ideální.
Bohužel nic takového nemůžu najít :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
27.11.19 10:06
@araw píše:
U nás je domácka skládání tašek. Nic předem neplatíš, normálně si vyzvedneš materiál a pak makáš. Dopředu jsou to jen podvody.

mohla bych se zeptat? kde se to dá dohledat? potřebuji také nějakou brigádu na MD. a když píšeš, že skládání tašek není podvod, tak ěm to moc zajímá. mohla by jsi mi dát info třeba do soukromé zprávy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
1.12.19 18:44

Ahoj, práce z domu je fakt hodně ale má to vždy jeden háček: Musíte něco umět. Z počítačových znalostí si vyděláte, pokud umíte programovat Javu, C++, Oracle, HTML, psát a vytvářet weby. Z jazykových prací můžete rozhodit inzeráty a doučovat jazyk u sebe doma jak studenty, tak dospělé. Můžete také překládat nebo psát články na různá témata. Spousta poptávek visí na webtrh. cz. Pokud jste šikovná jako další spousta maminek/žen, můžete si doma vyrábět různé podsedky, oblečky (pro děti i pejsky), plést, háčkovat, vyrábět náramky, kompletovat bižuterii – nato nepotřebujete žádnou firmu. Chce to jen nápad! Zajít do obchodu, nakoupit korálky, hezky zkompletovat, nafotit, nasdílet a prodat. Proč proboha pořád chcete na náramky ověřené firmy, když víte, že žádná tady nic nenabízí! A když už, tak se náramky a prupisky montují v Číně jedna za cent a pak se tu v kontejneru do ČR doveze celé množství průpisek – tak proč by platili nějakou ženu z horní dolní a dováželi ji prupisky až do domu??? Pokud máte čas, udělejte si kurz na zpracovávání účetnictví, daňové evidence – firmy pořád shánějí účetní a práci si můžou nosit domů, pokud se jedná o živnostníky či malé firmy. Navíc v Pražském a Ostravském Siemens nabízejí po 3 měsíční zkušební době 4dny homeoffice na zpracovávání faktur ale musíte umět jazyk na komunikativní úrovni. A pokud už fakt nic jiného, tak si rozhoďte inzeráty, že žehlíte košile, kalhoty – za koš třeba 2-3 stovky. Nebo můžete pomoct vyzvedávat děti ze školky/školy – sice to už není z domu, ale každá kačka za vyzvednutí dobrá. A pokud už nic jiného, tak můžete zkusit prodávat drogerii jako Avon, Oriflame, Euronu, Tiande, Dedru, Herbalife, Mary Key, Global 300, Huncalife, Farmasi, LR, Just, OKG, Faberlic, klikačky, Bitcoiny – ale z toho nezbohatnete – z toho se jen sype pár vyvoleným na vrcholu pyramidy.
Takže práce z domu je – sama ji také dělám, rozhazuji inzeráty s doučováním jazyka a zpracovávám pro jednu cestovní kancelář došlé poptávky po dovolené – ale jak říkám, musíte to umět, mít praxi a znalost jazyků. K tomu mám ještě affil na zájezdy, takže pokud se podaří prodat, dalších pár korun navíc pro mě.
A hlavně - nikomu dopředu nic neposílejte!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
1.12.19 21:54

@FraDeu
Děkuji za rady, poohlednu se. Účetnictví mě na škole bavilo, ale ta zodpovědnost mě trošku děsí.
Nikomu jsem nic neposlala a ani to v plánu nemám.
Budu hledat, ještě jednou díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
2.12.19 08:46
@Sedivka107 píše:
@FraDeu
Děkuji za rady, poohlednu se. Účetnictví mě na škole bavilo, ale ta zodpovědnost mě trošku děsí.
Nikomu jsem nic neposlala a ani to v plánu nemám.
Budu hledat, ještě jednou díky :mavam:

I menší firmy, živnostníci potřebují někoho, kdo se jím bude starat o doklady. Nebojte se toho a začněte - třeba u malé firmy ve Vašem okolí. Nebo zkuste ještě nějaký kurz, kde by jste si vše osvěžila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama