Práce na HPP při RD a nemocenská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaciisek
Kecalka 220 příspěvků 29.09.18 04:51
Práce na HPP při RD a nemocenská

Ahojky všem :)
Nikde jsem nenašla podobné téma, tak zakládam novou diskuzi.Snad mi tu holky poradite.
Jde o to, že pobiram rodičovský příspěvek a zároveň jsem zamestnana na HPP. Bohužel mam zdravotní problémy a budu muset zůstat nejakou dobu doma.
Nevíte jak se to v tomto případě řeší? Mam nárok na klasickou nemocenskou?
Děkuji :)

Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15552 příspěvků 29.09.18 06:11

Samozřejmě máš.

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 29.09.18 08:03

@Kaciisek Řeším to samé… Máš. Dokonce z toho druhé pracovního poměru budu mít nárok na amteřskou (když splním ostatní podmínky ;-) ). Jediné omezení práce při RD je umístění dítěte pod 2 roky do školky (tuším, že max je 46 hod měsíčně :think: ). Což já neřeším, malého beru s sebou, nebo dělám z domova

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >