Reklama

Kdy vám přišlo porodné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adéla2946
Nováček 8 příspěvků 26.09.18 18:48
Kdy vám přišlo porodné?

Zdravím, chci se zeptat do kolika dnů od požádání vám přišelo porodné? Já o něj pozádala ve středu 19.9. v Kolíně, máte někdo zkušenost z Kolína :think:?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineCoctailgirl
Kecalka 237 příspěvků 26.09.18 18:59

@Adéla2946 z kolina ne, ale doslo mi tak za 10 dnu :)

Šarlota4
Echt Kelišová 9726 příspěvků 26.09.18 19:04

Neprislo :nevim:

chs.jasmin
Kelišová 7426 příspěvků 26.09.18 19:21
@Adéla2946 píše:
Zdravím, chci se zeptat do kolika dnů od požádání vám přišelo porodné? Já o něj pozádala ve středu 19.9. v Kolíně, máte někdo zkušenost z Kolína :think:?

Mě s první rodičovskou (na mateřskou jsem neměla nárok)

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 26.09.18 19:26

Mme porodne zadne neprijde neb narok na nej maji jen nekteri.

Janakatabara
Kecalka 119 příspěvků 26.09.18 19:27

S následující mateřskou jako jedna platba.

Kriss Tina
Závislačka 4999 příspěvků 26.09.18 19:29

Do měsíce, zároveň s mateřskou následující měsíc po podání žádosti. Maj na to vyplacení 30 dní

Adéla2946
Nováček 8 příspěvků 26.09.18 20:20

@Coctailgirl A přišlo ti to samostatně nebo rovnou s tím rodičákem/mateřskou :) ?

Uživatel je onlineCoctailgirl
Kecalka 237 příspěvků 26.09.18 20:32

@Adéla2946 samostatne, ale ja o rodicak zadala az pozdeji protoze mi chybel jeden papir :lol:

Adéla2946
Nováček 8 příspěvků 26.09.18 21:58
@Kriss Tina píše:
Do měsíce, zároveň s mateřskou následující měsíc po podání žádosti. Maj na to vyplacení 30 dní

A to je tak vždy, že to přijde s mateřskou/ro­dičákem, nebo mi to může přijít i samostatně? :think:

Kriss Tina
Závislačka 4999 příspěvků 27.09.18 09:10

@Adéla2946 netuším, si zavolej na ten úřad. Prostě pokud máš nárok tak to přide do měsíce a většinou s tím rodicakem protože oni Maj nějaký výplatní termíny a posílají všechno, všem najednou :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >