Práce jako pokladní v Jip, nebo jinam?

Anonymní
31.5.20 08:19

PRÁCE POKLADNÍ JIP NEBO JINÁ

Dobrý den,
chci se zeptat zda z Vás někdo nemá zkušennosti s prací velkoobchod JIP východočeská. V současném zaměstnání jsem chvíli, ale není to nic pro mě izoluji potrubí a čupím, klečím dýchám výpary z lepidla, nedělá mi to dobře. Nabízí však slušné peníze. Jelikož jsem profesně prodavačka dívám se po práci hlavně v tomto oboru, ale potřebuji peníze a bohužel prodavačkám zrovna moc nenabízí. Do JIP bych měla nastoupit, ale směny až 14 hodinové, což mi moc nevyhovuje ani recenze nic moc, plat na pokladní ucházející. Dále balit léky pro DR. Max, to by se mi možná líbilo víc, ale peníze menší.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9065
31.5.20 08:27

Známá balila léky pro Dr. max, tenkrát to tam byla samá cizinka, slibovali jí nějakou pracovní dobu, kterou pak nedodrželi, a proto kvůli tomu po týdnu odešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 08:38

práce pokladní jip nebo jiná

Ale to je skoro všude, přesčasy by měli zase zaplatit.Mzdu nenabízí nic moc a když tam bude přesčas občas, tak se to hodí. Jen tu práci abych zvládla fyzicky, stát na nohách. Zase to není 14 hodin v obchodě a v tom JIPU mají také cizince, moc se mi to prostředí nelíbilo. Poslala jsem víc životopisů do více obchodů, ale čekat jestli mě vyberou nevyberou se mi nechce, abych nepřebrebrala, zvlášť v této době. Do Globusu taky a Lidl tam je problém se dostat. Teď dost obchodů bere jen brigádníky. Nebo zatím vydržet kde jsem, ale zmáhá mě to, navíc jsem tam chvíli nejsem ani v tom zběhlá, práce víc pro chlapy.

• Citovat
  • Nahlásit
1085
31.5.20 08:47

Do JIP odešly 4 kolegyně z Lidlu a vydržela tam jediná. Ty tři tam skončily asi ještě ve zkušebce. Těch 14 hod nezvládly. Tý, co tam zůstala, to vyhovuje a líbí se jí tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 09:11

Z Lidlu? Tam jesm slyšela, že je to nejlepší, proč odcházely? Já už jsem z práce v obchodě vyšla, dělala jsem ve fabrice delší dobu, proto mám taky obavy abych to zvládla, hlavně aby nechyběly peníze. Navíc mám dost křečové žíly, nevím jestli těch 14 hodin dám. V Daikinu mi rovnou řekli, jestli mám křečové žíly, že je to problém. Většina z fabrik jsou dost přes agentury a to nechci je to jen na nějakou dobu, nebo málo platí, člověk si nevybere. Zvažovala jsem i benzínku, ale tam jsou zase noční.

• Citovat
  • Nahlásit
18798
31.5.20 09:23

Jestli myslis JIP v Boranovicich, tak obchod je to pekny, ale ty pokladni tam hruza a des. Cesky neumi, vsechno dlouho trva a jeste jsou neprijemne. Takze za kazdou sikovnou a cesky mluvici prodavacku/pokladni by zakaznici jiste byli vdecni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 09:29

Ne Brno a taky zaměstnávají Ukrajinky, což se mi nelíbí, je důležitý i kolektiv.

• Citovat
  • Nahlásit
1085
31.5.20 09:57
@Anonymní píše:
Z Lidlu? Tam jesm slyšela, že je to nejlepší, proč odcházely? Já už jsem z práce v obchodě vyšla, dělala jsem ve fabrice delší dobu, proto mám taky obavy abych to zvládla, hlavně aby nechyběly peníze. Navíc mám dost křečové žíly, nevím jestli těch 14 hodin dám. V Daikinu mi rovnou řekli, jestli mám křečové žíly, že je to problém. Většina z fabrik jsou dost přes agentury a to nechci je to jen na nějakou dobu, nebo málo platí, člověk si nevybere. Zvažovala jsem i benzínku, ale tam jsou zase noční.

V Lidlu je to asi nejlepší, jedna odcházela po 10 letech. Další dvě do Lidlu přišly z Coopu, ty to tam vůbec nedávaly. Já v Lidlu pracovala 10 let tak vím, že ne každý to tam zvládne.

Ale ty směny v JIPu mají taky svý výhody. Zase budeš mít spoustu volna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14092
31.5.20 10:01

@Hanka1 jo, JIP v Boř. to je fakt masakr teda :mrgreen: jak rychlokurz ruštiny :lol: už jsem několikrát byla svědkem jak se nekdo naprdnul, když chtěl od personálu poradit a oni nerozuměli… dost trapná situace :nevim: Ale pochybuji, ze je to jinde lepší a souhlasím s tím, ze milou česky/slovensky mluvící prodavacku nebo pokladní my zákazníci velice oceníme :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 10:20

Nebo se vykašlat na obchod a jít balit léky, byť budu mít o nějakou tisícovku míň. Osobně nemám dobré zkušennosti s obchody Albert, Billa a Globus pokladna celkem v pohodě, ale zase buzerace ze strany vedoucí pokladen, propustili mne těsně před koncem zkušebky a nabrali brigádnice jsou pro ně výhodnější. Je to již delší doba, ale pochybuji, že je to dnes lepší. Proto jsem se zařekla, že do obchodu již nikdy víc, ale kam jinam? Pracovala jsem delší dobu v těžkém průmyslu, až na tu dřinu, kterou jsem již nedávala a prostředí tam byl klid, oproti jiným fabrikám, kde po půl roce skončíte, jelikož máte smlouvu přes agenturu.
V Jip nabízí kolem 20 čistého, to je na tom Lidl lépe co se týče peněz i hodin odpracovaných. Potom Kaufland pult nabízí víc, ale odradily mne špatné recenze zaměstnanců. Lepší je jistě menší obchod, kde se člověk tak nenadře, když tedy nejste jen v pokladně, ty peníze tam jsou ale mizerné.

• Citovat
  • Nahlásit
101
31.5.20 11:54

V Ostravé je v JIP 17 000 kč hrubého ve smlouvě a zbytek brigádně. Konec většinou po 14-15h a jelikož je málo lidí, tak i čtyři dny po sobě. Kamarádka se tam hlásila. Na záchod mohla až po 6 hodinách a jídlo a pití vůbec ne. Odešla hned po té první směně. Kolegyně jí o tom řekly šílené věci. A to nebyla ani pozice pokladní, ale obsluha u salámů a sýrů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 18:31

Tady 25 hrubého což jde, jinde nebudu mít víc v obchodě a říkali, že na smlouvu vše, brigádně bych nedělala. Jak je to ze záchodem nevím, pití snad zakazovat nemůžou ani ten záchod ne, to je nesmysl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.20 07:27

Tak ted nevím, abych se špatně nerozhodla. Dokonce se mi ozvali i z Lidlu, ale prý bude nejdřív následovat telefonický pohovor a následně na prodejně, tak jistota, že mě vezmou není a už mám rozjednané, že si to půjdu zkusit, abych měla představu balit léky pro Viapharmu a taky do toho JIP. Platově nejlépe vychází Lidl, ale prý je to tam fyzicky náročné a na čas volný víkend 1 za 5 - 6 týdnů. V jip 14tky, zas bych byla jen v pokladně a snad bych se mohla posadit mám dost křečové žíly, no a ta Viapharma nabízí jen 23 hrubého včetně občasných nedělí, někdy s přesčasy tam jste až do rána, zas žádná hmotná zodpovědnost, čisté prostředí a chodí se po skladu, chystají se léky do krabiček. Co byste mi radily vy, nechci zas šlápnout vedle a měnit místo po měsíci? Opravdu je práce v LIDLU náročná?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat