Práce v globusu na pokladně

27
28.7.21 10:50

prace v globusu na pokladně

Ahoj,
nevíte jaké jsou směny v Ostravě v Globusu na pokladně? Jaká je tam atmosféra, přesčasy, jací jsou zaměstnanci, vedoucí prostě vše co vás napadne.
Děkuji za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2019
28.7.21 11:34

@pattismith Před x lety. Na směnách se dalo dohodnout, kolektiv v pohodě, plat vždy v čas na účtě. Upřímně jedna z nejlepších firem kde jsem pracovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
28.7.21 11:46

Ptám se proto, že mám malé děti, jestli vychází vstříc matkám s dětmi. Směny mají 6,5h a třeba 1× za 14dnů víkend?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
28.7.21 12:20
@pattismith píše:
Ptám se proto, že mám malé děti, jestli vychází vstříc matkám s dětmi. Směny mají 6,5h a třeba 1× za 14dnů víkend?

Otázkou je jak moc malé dětí, ale zeptej se a uvidíš. Upřímně na směnách se dá domluvit, ale víkendy budeš muset odpracovat. Předtím byl co druhý víkend od 6 - 18 a nebo od 9 - 21 hod. A skoro většina žen měla malé dětí a víkendy pracovali. Takže nějaký víkend budeš muset odpracovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
28.7.21 12:25

O ty víkendy nejde, spíše plánování směn přes týden, jestli se dělá ranní, odpolední. A je tam hodně přesčasů? Na děti jsem sama, tak si je musím vždy do 19h. vyzvedávat, tak nevím jak to je. Děkuji moc za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
28.7.21 12:27

A když jsi na pokladně, opravdu jsi jen na kase? Můžeš si zajít na wc, nebuzerují kvůli tomu? Kdysi jsem na kase dělala v obi a tam to právě bylo super:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
28.7.21 14:32
@pattismith píše:
O ty víkendy nejde, spíše plánování směn přes týden, jestli se dělá ranní, odpolední. A je tam hodně přesčasů? Na děti jsem sama, tak si je musím vždy do 19h. vyzvedávat, tak nevím jak to je. Děkuji moc za odpověď

Když jsi na kase, tak jsi jen na kase. Na další činnosti tam jsou zase jiný. Já tam pracovala cca před 5 lety, takže nejlíp se zeptej a domluv se přímo s nimi.
Dělá se ranní, odpolední. Jako jde se s nimi domluvit, snaží se člověkovi pomoci, vyhovět.
Ale jestli budou ochotni přistoupit (nevím až jak moc velkou představu příp. směn máš) např. jen na ranní a víkendy třeba od té 6 - 18 tak to bych tomu moc nevěřila.
Předtím tam bylo hodně žen co měli děti i když většinou byli vdané, a děti si uměli zajistit. I teď přes zavřené školky a školy co tam mám kamošky.
Přeci jen pak bych chtěli i ostatní např. jen ranní a byli by sami proti sobě, když by neměli koho na odpolední

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
31.7.21 15:37

Já to chápu, taky bych si to dokázala nějak zajistit, a je týden ranní a týden odpolední? Na kolik se chodí na ranní, je tam zkrácený úvazek tak předpokládám 30 h. Na kasu se taky chodí od 6? Posílala jsem tam životopis, tak se zatím jen ptám, at mám trochu přehled.
Děkuji, že jsi mi napsala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
1.8.21 08:18
@pattismith píše:
Já to chápu, taky bych si to dokázala nějak zajistit, a je týden ranní a týden odpolední? Na kolik se chodí na ranní, je tam zkrácený úvazek tak předpokládám 30 h. Na kasu se taky chodí od 6? Posílala jsem tam životopis, tak se zatím jen ptám, at mám trochu přehled.
Děkuji, že jsi mi napsala. :)

Nevím jestli není nějaká změna, ale bylo týden ranní, týden odpolední. U odpolední byl i víkend.
Promiň dělala jsem krom kasy i u doplňování a tam se začínalo od 6. U kasy se začínalo od 7 - přebrat kasu, spočítat peníze, udělat si pořádek na kase např. když tam je nějaký flek tak ho zhruba očistit, když to neudělali uklízečky apod..takové drbky v 8 na kase a čekat na zákazníky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat