Práce v MC Donald je složitá?

Anonymní
21.1.19 03:40

Práce v mc Donald je složitá?

Prosím je tu někdo, kdo pracoval, brigadnicil v mekaci? Za pár dní nastupuju, po dlouhých letech mateřské, a po tolika letech doma už nic pořádného neumím, kromě kojení a přebalování, tak mám strach, že to nezvládnu, a vyhodí mě, jsem moc šťastná, že mě vzali, nikde jinde mě nechtěli, potřebuju si plánovat směny dost ruzne, podle toho, jak budu mít postaráno o děti, a to jinde nejde, tam prý jo. Jenže se bojím, že se to tam nenaucim :,( abyste chápali, já se nebojím fyzické práce, četla jsem, že je to tam kolotoč, a člověk se nezastaví, to mi nevadí, ale co když nebudu stíhat, budu dělat chyby, a tak. Vyhodili někoho z vás někdy skrz to, že nezvládal, nebo se to dá naučit, a zvládne to i blbka? Mám z toho splín, ani spát mi nejde, jak jsem z toho nervózní, tu práci vážně potřebuju :? Díky za zkušenosti. Klidně pište i různý tipy a zkušenosti, které by se mi mohly hodit, budu ráda

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

41350
21.1.19 03:49

Kdysi jsem byla v mekáši na brigádě. Tu práci se tam naučí i cvičená opice. Jenom počítej s tím, že budeš z toho smrdět jak obří hamburger, takže jsem si musela mýt vlasy každý den, z rukou to nešlo vůbec dolů :poblion: Když jsem viděla, jak se to připravuje, tak jsem několik let do Mc Donaldu na jídlo nešla. A tedy plánování směn … když ptáčka lapají, krásně mu zpívají. Zas tak moc růžově si to nemaluj. I když tedy záleží na managerovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.19 04:15

Tak smrad preziju :lol: že se to dá naučit @lucenka ,to mě potěšilo,ale tedy to plánování ne,prý se plánuje 14 dní předem,a dá se dohodnout :? Já můžu tak 15 dní v měsíci,a to můžu kdykoliv ten den,i jakkoliv dlouho,ale zbylých těch cca 15 dní prostě nemůžu,nemám kam dát nejmenší dítě. Mám tedy zkrácený úvazek,25h/týden,takže 100-110h za měsíc.Tedy mám ho slíbený,smlouvu budu podepisovat při nástupu,dnes jsem tam byla zanést papiry.

• Nahlásit
  • Citovat
10272
21.1.19 04:45

Taky bych moc ruzove nevidela to bezproblemove planovani smen. Ale drzim palce :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
21.1.19 05:23

Jasně, že to na zakladatelku budou zkoušet, jestli by mohla přijít i jindy, ale preci jim předem na férovou řekla, že nebude moct být v pohotovosti pořád. Holt až to na ní zkusí, tak odmítne, když nebude moct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18189
21.1.19 06:02
@cecetka píše:
Taky bych moc ruzove nevidela to bezproblemove planovani smen. Ale drzim palce :kytka: :mavam:

Tak planovani smen ted probiga pres system,kam si kazdy zada,jakmuze prijit. Jasne ze nekdy zkousi volat a premlouvat. Ale pokud clovek nemuze,tak odmitne. U dcery meli ale pidminku odpracovat urcite procento smen o vikendech.
@lucenka obcas se stane,ze nekdo nezvlada, tak odejde sam. Par lidi i bylo odejito.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
757
21.1.19 06:37

Normalne bezte a vyzkousejte. Treba vam prace zrovna sedne a zadny uceny z nebe nespadl. Kamaradka tam pracuje a je spokojena, zacinala nekde na te jejich príravne a uz dela normalne u kasy. Kdyz ma volno a schazime se, tak ze by teda nejak smrdela po hambacich, to fakt ne :) , ale verim, ce po celodennim provozu na tom neco bude. Fofry maji jak kdy - nekdy je to kolotoc, ale zase ji to rychle utece. Drzim palce, zapracujete se a bude to dobre, uvidite :kytka: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
21.1.19 06:44

Milá zakladatelko, ja osobně tam na brigádě nikdy nebyla ale mam kamaradku která tam je na brigádě už pár let co je na VŠ. ;)

Směny si plánuje přes systém - tzn označí si svých 11 dni v měsíci kdy tam muze byt a nemusi byt ve škole.

Podmínkou je mit minimalne dve smeny z těch 11ti dni o víkendu.

Pokud ma volno , vojají jí často aby přišla ale prostě řekne že nemůže a tečka :nevim:

Držím palce ať se vám tam líbí a zvládáte bez problémů :mavam: :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.19 11:29

Holky dekuji :hug: víkend mi občas nevadí,naopak,mám to hlídání nepravidelně,ale někdy i o víkendu. Četla jsem tedy,že víkendy a odpoledni mívají spíš studenti-brigadnici,a hpp spíš dopoledne všední dny. Snad to nějak půjde domluvit,vychází to cca 13 8h směn měsíčně,nebo míň o něco delších.mto snad to těch cca 15-17 volných dní narvu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.1.19 11:13

Nedoporucuji!!

Pisu anonyme,nechci z toho mit nejake problemy…
Ja mam zkusenost s praci v MCD hroznou!!
Nazacatku slibovali hory doly,ja jsem byla naivni,byla to moje prvni prace v 17ti letech…
Zazila jsem tam hruzu…
Je to rozdeleno na pyramidovy system a ti nejniz,novacci to schytavaji nejvic..
Neustale nas manager sledoval kamerama,museli jsme neustale neco delat,treba sme umyvali porad dokola stoly jen aby jsme neodpocivali,ze zakona jsem mela pracova max.8h ale vypisovali mi I 12h a to treba jen s pul hodinovou prestavkou na obed!-:/
Pracovala jsem v kuchyni a je to strasnej stres,zezacatku se hodne palis o grilly a treba kdyz mi ne o upadlo,strhavali mi to z vyplaty…
I kdyz sem mela praci v kuchyni tak mi davalo ukoly jako treba umyvat zamestnanecky wc…no pobrecela sem si tam…
Fungovalo tam take udavani,kdyz treba kolega chvilku nedelal nebo neco podelal tak za donaseni treba I povysili nebo pridali…
Fakt me to hrozne zklamalo…pry je to ale o manazerovi ktery je v konkretni provozovne,nekde je prace pry ok…
Za me NE! Pokud se presto rozhodnes a nenajdes lepsi praci tak si tohle nejdriv zjisti jak to tam funguje…
Pracovala jsem v Praze za 59,– za hodinu… :zed: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
18189
22.1.19 16:13

To slyším poprvé, že by někomu něco strhávali. Všechno jde do odpisu, vždyť jsou toho kvanta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
7.2.19 15:51

Záleží kam přímo jdeš. Všude to chodí úplně jinak. Já jsem dřív byla na pozici kdy jsem lidem plánovala směny a nikdy si nikdo nestěžoval. Maminky co měli děti naopak byli více chápán. Nikdy se nikdo k nikomu nechoval nak ošklive. A vše co bylo slíbeno bylo i splněno. U nás byli i různé benefity a odměny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama