Práce v Seznam.cz - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 12:34
Práce v Seznam.cz - zkušenosti

Pracovali jste někdo ve společnosti Seznam.cz? Na jaké pozici a jaké máte zkušenosti? Díky moc.

Reakce:
kjhui
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 15.10.14 12:49

To je dobře položená otázka :-) kdo tam pracuje, tak neřekne „pracuji na té a té pozici a je tu naprd to a to,“ takže lze počítat jen s kladnými reakcemi, takže taková pěkně udělaná reklama zdarma, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 13:12

Doufám, že to tak nebude :? nikdo se pod příspěvek přeci nemusí podepisovat…

Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 15.10.14 15:02

Mám tam kamarádku, je na jedné z THP pozic, nyní na mateřské, ale brzy se bude vracet - co znám z vyprávění, tak je spokojená a přijde mi, že je to celkem vstřícný zaměstnavatel. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 15:54

Přítel programátor v Brně. Spokojený, až na to, že nerad EUREST a na obědy tak chodí dál. Já tam taky dělala po škole na technické pozici. Byla jsem spokojená.
Nevím, co tě zajímá. Nicméně nepatří mezi firmy, co neslibují hory doly a nesplní.

Silia
Kecalka 326 příspěvků 15.10.14 17:17

Ahoj, pracovala jsem tam paradnich 5 let. Na pozici telesales primo na centrále v Praze. Bylo to tam super - dobrá parta, slušná práce a dooost dobře placená. Tolik peněz co tam, jsem si pak už nikde nevydelala. Kdybych se nestehovala, pracuju tam dodnes. Mají hodně benefitů a dokonce i firemní školku. Jsem stále v kontaktu s některými lidmi tam a jsou spokojeni a práci by nemenili. Co vim, tak je tam ted i vetší možnost se někam posunout. Na jakou pozici se tam hlasis? A do jakého města?

pet.hell
Stálice 58 příspěvků 15.04.15 16:55

Taky jsem se hlásila na pozici telefonního prodejce (telasales) do Brna, bylo mě řečeno, že se tam dělají pohovory assessment, víte někdo co to obnáší a jaký je tam postup pohovoru? děkuji za info :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.15 16:55

Taky jsem se hlásila na pozici telefonního prodejce (telasales) do Brna, bylo mě řečeno, že se tam dělají pohovory assessment, víte někdo co to obnáší a jaký je tam postup pohovoru? děkuji za info :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >