Práce v zahraničí bez znalosti cizího jazyka
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@A-nonym94 píše:
@martina.se Přesně takTeď jen vybrat to správné místo
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@svycarka A k tomu mám přijít kde? K nějaké práci na lodi?
Na ty farmy jsem to také už někde slyšela, ale strašně mě to láká, navíc doma máme taky hospodářkou se zvířaty, takže ono asi záleží na tom, kdo tam odjede a co od toho očekává.. Samozřejmě ale nemůžu posoudit, nikdy jsem to nezažila..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@A-nonym94 pokud máš strach, přihlaš se na jednoleté pomaturitní studium angličtiny a pečlivě vol školu. Mělo by ti to pomoct a ten přechod bude krapet mín bolestivý.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@erdora píše:
Jenom to ne. Pokud chceš dělat au-pair tak jenom do Anglické rodiny. Nikdy se Anglicky nenaučíš v české rodině. Nepřinutí Tě to mluvit anglicky, když kolem seme uslyšíš čestinu věř mi
přesně, když už, tak do anglické rodiny, prostě aby nebyla možnost mluvit česky v rodině, aby to donutilo mluvit anglicky…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Moise Když na to jsem moc srab prostě.. Nevím co všechno jsi pročítala, ale já se strašně bojím jenom toho, že bych měla sama někde odjet.. Natož tak někam, kde nebudu NIKOMU rozumět… Každopádně o tom popřemýšlím a uvidím, k čemu se nakonec rozhodnu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@A-nonym94 Já tě chápu. Ono to chce tedy buď chvíli vydržet a na jazyku intenzivně zapracovat (ta jazykovka byl asi blbý nápad, ale podle úvodního příspěvku mi přišlo, že jsi maturovala čerstvě) nebo sebrat odvahu a prostě to risknout.
Bát se budeš vždycky, pojedeš do neznáma, navíc jak tu někde psal, pokud si vybereš aupair v Anglii, musíš počítat, že ty rodiny jsou hodně odlišné než u nás, taky jsem měla spoustu kamarádek aupairek a kolikrát prošly více rodinami než zakotvily na delší dobu, tohle zrovna je o štěstí.
Mě třeba hodně pomohlo to, že jsme vycestovaly dvě kamarádky najednou a na místě na nás čekala třetí, která už uměla o dost víc než my mluvit a s tím začátkem nám hodně pomohla. Tohle udělalo hodně
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@A-nonym94
podle me je nejjednodussi varianta anglicka rodina. oni s tim pocitaji, ze moc nerozumis. ale jako au-pair to chce opravdu dobre vybirat, jit pres velkou a overenou agenturu, ktera ma hodne rodin a v pripade potreby jsou schopni pomoc a presunout jinam.
z okoli znam zkusenosti spatne, ale i hodne velmi dobrych. pokud si rovnou netroufas na dlouhy pobyt, muzes zkusit treba trimesicni, nekdy tim prekryvaji letni obdobi, par spoluzacek tak jelo jen pres leto.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@A-nonym94 musela bys pohledat pres weby, nabidky prace v zahranici..neco ti urcite vyjede.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Moise To je taky trochu moje smůla, že teď nemám žádnou takovou kamarádku, která by se mnou odcestovala.. plánovaly jsme to s jednou, jenže pak jsem si našla přítele a začalo mi peklo ohledně zdraví a závisle na tom plány s miminkem, tudíž jsem už neměla zájem někam odjíždět.. po čase si našla přítele i ona, jenže mě se teď vztah rozpadl a jí zůstal (což jí samozřejmě přeji), ale pro mě blbý no
Takže mi nezbývá, než sebrat všechnu odvahu a risknout to!
@Ali-Ali A nějaký typ na dobrou a spolehlivou agenturu by nebyl? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@A-nonym94 kdysi dávno jsem takhle odjela…bez angličtiny jako au-pair
v době bez internetu, bez mobilů…
a první měsíce byly děs ![]()
ale pak dobrý
po roce a půl jsem z rodiny odešla, dělala v pizzerii, pak nějaký úklidy, v továrně…
jenže tenkrát to byla práce na černo, skončila vyhoštěním ze země ![]()
ale…nelituju a každému, kdo má možnost vyjet doporučuju
byla jsem tam 3 roky, kousek od Londýna…
ale…to my bylo 18 když jsem vyjela…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Petra Z Tak mě je 21, tak to mám taky ještě čas na to vyjet a pobýt nějaký ten měsíc/rok v zahraničí… Já spíš nemám moc odvahy…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit