Pračka s horním plněním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 14:03
pračka s horním plněním

Ahoj holky, tak jdu zase otravovat, sháním pračku s horním plněním do 10 000 kč cca na 6 kg, odložený start, možnost rychlého praní. Napište která jste s jakou spokojená. já vždy měla předem plněnou ale kvůli místu musím bohužel koupit vrchem plněnou. díky

Reakce:
neschopná mamka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 06.10.14 14:17

Já mám Whirpool AWE 7516 - ale nevím, jestli to není „starý“ model. Kupovala jsem před šesti roky. Bez jediné poruchy, výkonná. Ale nevím, jestli není jen na 5 kg… Peru furt, tak neřším max kapacitu, co se vleze, operu. (dvoje lůžkoviny dospělé vč. prostěradel a malé postýlky je maximum co utáhne)

1Luca
Kelišová 5273 příspěvků 06.10.14 14:19

@Attila8 http://www. elektromedia. cz/whirlpool-wtls-659121 já měla tuhle, jen teda o model starší, než jsme se stěhovali do nového a maximální spokojenost :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 06.10.14 15:06
@Attila8 píše:
Ahoj holky, tak jdu zase otravovat, sháním pračku s horním plněním do 10 000 kč cca na 6 kg, odložený start, možnost rychlého praní. Napište která jste s jakou spokojená. já vždy měla předem plněnou ale kvůli místu musím bohužel koupit vrchem plněnou. díky

wirpool 'AWE 2320. v nájmu jsem měla starší verzi, teď jsem koupila tuto, jsem max spokojená. V nájmu za 4 roky bez jediné závady..

Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 15:57

To je divný,…všechny chválíte whirpool ale co čtu recenze, tak každý nadává že je hlučná, při ždímání se třepe jak rosol, dvířka po doprání nezůstávají nahoře a prej tam nějak zůstává někde i voda, takže při otevírání se ta voda vyleje zpět na vyždímané prádlo :think: :think:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 06.10.14 19:21

Já chtěla jen horem plněnou, i moje máma jí vždy měla, jinou neznám. My máme Brandt a jsem spokojená, neměnila bych.

Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 19:22

@Lerista u nás právě vždy byla předem plněná a tak teď strašně tápu a nechci koupit něco za co si budu nadávat :nevim:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 06.10.14 19:33

@Attila8 Mamka má Ariston a ta byla myslím dražší a taky dobrý. :)

relaxka
Povídálka 50 příspěvků 06.10.14 19:55

Mám Whirpool, přesný typ ani nepíšu, už není na prodejnách. Máme jí 7 let, pere na 4 lidi a poruchu neměla doteď žádnou. Máme vrchem plněnou, dvířka nahoře po doprání zůstávají, při ždímání neskáče vůbec a zvuk teda neposoudím, minulá pračka (Ardo) byla hlučností nastejno a jinou jsme neměli.

Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 21:36

Ještě jsem četla nějaký dobrý recenze na zanussi tak uvidím… jen zatím nepřišel ten správný rozhodující faktor :?

1Luca
Kelišová 5273 příspěvků 06.10.14 22:08

@Attila8 já ji kupovala v roce 2005 a čuměla jsem, že dvířka nahoře zůstávala. Voda mi na prádlo nikdy nešla :nevim:. Zanussi jsem měla od 2005 lednici a funguje doteď, koupili jsme si Zanussi i vestavnou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >