Pracovní smlouva k jinému datu

Anonymní
30.10.19 20:46

Pracovní smlouva k jinému datu

Zdravím holky!
Chci se zeptat, zda mi může zaměstnavatel vydat smlouvu zpětně k 1.11., když je momentálně na dovolené a vrati se az za tyden, ale já potrebuji smlouvu k 1.11. kvůli ÚP a zdrávot. pojisteni

Díky moc!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1769
30.10.19 20:58

Jasne, muze, ty tam normalne nastoupis 1.11. jestli to chapu, jen jeste nemas smlouvu v ruce ne? Jinak datum nastupu do prace je stejne uvedene primo v te smlouve a neni to brano dnem podpisu smlouvy…, ale to se stava, ze ti sefove/jednatele na to nemyslej a podepisujou zpetne, i kdyz by se to nemelo samozrejme.. na pracak poslels smlouvu za tyden az ji budes mit podepsanou :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15144
31.10.19 07:35

A doplním, že v tom případě už nesmí být sjednána zkušební doba, protože ta může být platně sjednána nejpozději v den nástupu, a to písemně.

Napadá mě: Zakladatelko, proč potřebuješ pracovní smlouvu kvůli ÚP? Evidence nezaměstnaných jako uchazečů o zaměstnání na ÚP není povinná (lze ji ukončit i na vlastní žádost evidovaného bez uvedení důvodu) a naopak, pokud tě inspektorát práce jako evidovaného uchazeče o zaměstnání chytí při práci ve firmě, budeš sankčně vyřazena s tím, že půl roku máš ban.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat