Jak vyprat velkého plyšáka, aby nesmrděl?

Anonymní
21.2.21 09:03

Praní plyšáka - bez účinku

Holky! Máte některá nějaký typ, jak vyprat plyšáka aby ponuschnuti nesmrdel? Jak to mám říct.. Máme velikého plyšového medvěda, již několik let. Již tolikrát byl vypraný bez problémů a teď ho nemůžu doprat. Prodávala jsme k pracímu prášku dezinfekci, ocet a já nevím co všechno a plyšák i tak po uschnuti zápacha, jak kdyby dostatečně neproschl.. Přitom když ho vytáhnu z pračky, tak krásně voní, když schne na susaku tak také a po dvou, třech dnech jakoby nějaká místa neuschla a smrdí :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
366
21.2.21 09:14

Dost mozna plisen - blby :( Muzes zkusit do neceho protiplisnoveho nalozit, pak vyprat, co nevyssi teplota, kterou snese a co nejrychleji ususit. Topeni, horske slunce - i nekolik dni. Nic moc dalsiho me nenapada :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20803
21.2.21 09:24

Nech si ho od někoho prohnat sušičkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 09:28

Připadám si jako blázen, jakože nejsem schopna vyprat věci bez toho, aniž by to mělo účinek. Plísně mě taky napadly, proto jsem tam dala dezinfekci na prádlo, která by měla plísně a bakterie likvidovat. Sušičku bohužel zatím nemáme, ale máme v plánu ji pořídit. Tak snad alespoň ta zabere. 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
6395
21.2.21 09:58

Vysusit v susicce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2914
21.2.21 10:43

A co dát do čistírny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
21.2.21 10:50

Princip je jasný, musí se usušit rychleji, než v něm začnou růst plísně a bakterie, což je cca během 2 hodin. Nejlepší je samozřejmě sušička, ale nemáte-li ji, tak pomůže dát medvěda na topení, v létě na slunce, nebo na něj foukat ventilátorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat