Prasklá indukce, můžu na ní vařit?

38
29.4.17 14:05

Praskla indukce, muzu na ni varit?

Holky dnes jsem rozsvihala indukci :zed: padla mi na ni kovova panev :,( Je z kraje praskla a pavucina se tahne pres jednu varnou plochu. Nez poridim novou ( dnes to nebude ) mohu dal bez omezeni na ni varit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.4.17 15:27

Ja jsem si ji taky rozmlatila, dal jsem na tom pak varila, ale mela jsem trochu strach. Pokud je to nezbytny, pak bych to asi pouzila, ale dej si pozor, at ti nepretece voda z hrnce a nenatece do ty diry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70110
29.4.17 15:39

@adula84 Indukci nevím, ale klasickou sklokeramiku máme prasklou už víc jak půl roku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
29.4.17 15:56

Vařila jsem na praskle desce a pretekl mi hrnec, mimo desky jsme pak měnili i elektroniku. Podruhe už bych to neriskovala- byla to celkem draha zkušenost. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70110
29.4.17 16:00

@Agneth Tak jelikož co jsme zjišťovali, tak výměna desky na té naší vyjde na víc než koupit celou novou, tak tohle mě netrápí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1199
29.4.17 16:02

Bála bych se, že ti vyteče voda z hrnce, jinak smažit a tak bych se nebála. Taky se mi to stalo, vyměnili jsme jen tu desku, lepší než kupovat celou indukci, ale záleží, jak drahou máte. My máme asi za 15tis, nové sklo vyšlo na 4tis. Já měla největší strach, ať se mi o to nepořežou děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
29.4.17 19:28

No jasne po vikendu volam servis jsem zvedava co se vyplati vic jestli jenom menit desku nebo koupit novou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama