Prasklina hráze po každém sexu

Anonymní
19.8.21 14:04

Prasklina hráze po každém sexu

Ahoj, holky, omlouvám se, že píšu anonymně, ale jsem dost stydlivá a už zoufalá, nevím, co mám dělat.
Po každém sexu mám natrženou hráz, nejde o žádný divoký styk, vlastně jde jen misionář, v zádné jiné poloze se do mě přítel nemůže dostat… Na gyndě mi ale řekli, že úzká nejsem, tak nevim, v čem může být problém…
Když jsem natrzení řešila s doktorkou, tak mi na to řekla, ze mám tenkou kůži a bude se to stávat. S tím se ale nemůžu smířit, ještě ani jeden styk jsem si neužila, pak se týden léčím, moje sebevědomí kleslo hodné hluboko a jsem z toho na prášky, tohle přeci neni fér. Hledala jsem na netu nějaké plastické operace, lasery apod., ale než se odhodlám jít na konzultaci k doktorovi, tak bych chtěla vědět, zda s tím má někdo zkušenosti nebo jestli je tu někdo se stejným problémem a co pomohlo.
Podotýkám, že jsem nerodila. Je mi 21.
Budu moc ráda za jakoukoliv radu, která nebude zahrnovat mastičku až po prasknutí, ale jak tomu predcházet.
Nepomůže ani lubrikační gel..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.8.21 14:11

Zkusila bych olej na hráz, co se používá pŕed porodem, aby byla kůže pružnější. Já měla od Weledy. Mazat každý den aspoň třeba měsíc než zkusíte znovu sex a i pak s mazáním pokračovat, pokud pomůže. Na youtube jsou i návody jak přesně masírovat. A lubrikačním gelem nešetřit..

• Citovat
  • Nahlásit
19500
19.8.21 14:13

Kdo maže, ten jede :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17883
19.8.21 14:22

1. promazávat hráz každý den nějakým hojivým olejíčkem, konopnou či měsíčkovou mastí.
2. používat dostatek lubrikačního gelu při sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
19.8.21 14:29

Masáž hráze olejem jako se dělá před porodem a lubrikant při sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
19.8.21 14:31

Já to mela při skryté kvasinkove infekci. Takže tu dolecit nějakým Canestenem. Pak mi pomohlo používat Femisheu od Hádka ( zavést trochu dovnitř a namazet okolo. Vydržet to tak 2 cykly. Pokud nevadí vůně, muže to byt i jako lubrikant ( ale samozřejmě ne s kondomem). Také mi pomáhalo používat tampony Ellen. Vložky ty mě úplně ničily ( podrazedeni jsem měla skoro vzdycky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
19.8.21 14:37

Pro jistotu týden canesten kdyby tam byla kvasinka, a pak masáž hráze olejem jak se ru píše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
19.8.21 14:47

Lichen sclerosus? při tom praská hráz, je tenká kůze či je zmenšený (moc úzký) poševní vchod, bílé fleky nejsou pravidlem. Vše je různé, jako má každá žena jinou menstruaci či těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
595
19.8.21 15:09

Mazat, mazat. A hodně sexu. Za pár let se ti ta dole přizpůsobí… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 17:07

@LadyDelRey Nevím, jestli to vydržím pár let :lol: už teď mam depky a k sexu odpor :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 17:09

@bublifucekk To jsem našla na netu, ale při zmínce na gyndě jsem dostala akorat tak Macmiror na zánět :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
394
19.8.21 20:21
@Anonymní píše:
@bublifucekk To jsem našla na netu, ale při zmínce na gyndě jsem dostala akorat tak Macmiror na zánět :nevim:

na gyndě o tom ví prd, nejlepší je kožní/venerolog

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6131
19.8.21 20:27

Jeden čas se mi to taky stávalo. Trvalo to docela dlouho. A pak to zase přešlo. Stále s jedním, docela obdařeným partnerem. Jak to teď čtu, skytá kvasinková infekce by to mohla dělat, když to člověk nemá od prvního styku.

Máš to od svého prvního styku? Děje se ti to s každým partnerem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 21:03
@MeloryNox píše:
Jeden čas se mi to taky stávalo. Trvalo to docela dlouho. A pak to zase přešlo. Stále s jedním, docela obdařeným partnerem. Jak to teď čtu, skytá kvasinková infekce by to mohla dělat, když to člověk nemá od prvního styku.Máš to od svého prvního styku? Děje se ti to s každým partnerem?

No taky je na muj vkus obdarenejsi… Jj, mam to od prvniho styku Nikdy predtim jsem nemela kvasinkovou infekci, pak mi při prvním styku praskla hráz, po nejaké době začlo svědění, výtok, byla jsem přeléčená, vyměnili jsme antikoncepci a pořád to nepomohlo, praská to dál a i když jsme se s přítelem nemohli nějakou dobu vidět, tak se zase zánět rozjel, už mám i podezření, že mám ložisko úplně jinde v těle a stěhuje se mi to. Vždycky když přijdu k nějakému „odborníkovi“, tak jsem podle nich v pořádku a koukají na mě jako na hypochondra. Jinak partner je to první a všechny problémy začaly až s ním, je přeléčený mastičkou a nemá žádné viditelné příznaky, takže mi už haraší ve věži a napadlo mě, že si nesedíme „biologicky“… Nebo prostě když to prasklo poprvé, tkáň je už zjizvená, neni pružná, tak to bude praskat dál. Zkusím si pořídit ten olejíček pro těhotné na masáž hráze a uvidím.

Děkuji všem za rady :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat