Přebalovací podložka - ANO či NE?

4270
8.5.08 08:13

Přebalovací podložka - ANO či NE?

Zdravím všechny maminky a chtěla bych radu. U dcery jsem si před třemi lety koupila přebalovací podložku. Takovou cestovní, ale po dvou letech jsem se dočetla na internetu že přišli na to že je zdravotně závadná. Tak jsem ji vyhodila. Teď čekám druhé a přemýšlím jestli vůbec přebalovací podložku koupit. Proto bych ráda znala váš názor jestli ji používáte nebo prostě přebalujete na dece, na kterou např. dáte plýnku nebo prostěradlo. Nemám přebalovací pult, takže přebalovat budu na posteli.
Pokud podložku, tak bych vybírala asi z těchto:
http://www.ajuty.cz/…ail.481.html
nebo tuto
http://www.baby-eshop.cz/…si-s-kapsami
nebo případne tuto
http://www.primababy.cz/…ka-babymoov/

Napište mi prosím vaše zkušenosti zda kupovat přebalovací podložku, a pokud ano jaká se vám osvědčila.
Díky moc za rady a zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15043
8.5.08 08:23

Ja ji mam, podobnou jako ta prvni. Na ni jeste jednorazovou prebalovaci podlozku, aby ta gumova nestudila a spokojena jsem moc. Ze je zdravotne zavadna ani nevim. :) Prcek ji stejne neolizuje… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.5.08 08:30

Podle mě na přebalování na posteli stačí pratelné nepropustné podložky, jaké prodávají na www.plinky.cz a leze je složit do malého paklíku. S podložkou vyplněnou molitanem nebo nafouknutou by při přebalování na posteli pro mě byla šíleně otravná manipulace.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
6597
8.5.08 08:35

Ahoj,

já mám přebalovák, přebalovací podložku, všechno Ikea, určitě znáš. Ale, kdybych ho neměla a přebalovala bych na posteli, tak by mi to přišlo zbytečný a přebalovala bych asi jen na plence. Už jen představa, že pokaždý tu podložku vyndat, položit na to něco, aby to nestudilo, přebalit a zase uklidit…no, opruz :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
8.5.08 08:36

Ahoj,

u prvni dcery jsem si nechala nakukat, ze podlozka je nezbytna a pak jsem stejne prebalovala na jednorazovych podlozkach bud na posteli nebo na pohovce. U druhe dcery jsem si poridila z obchudku z latkovkama nepropustnou podlozku misto jednorazovych (stacily mi tri) a jsem maximalne spokojena. Prebaluju kde me napadne, je to snadno premistitelne a vyuzijes i pozdeji.

Ted ma mladsi holcina dva roky a podlozku davam do autosedacky, aby mi ji neprocurala.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
8.5.08 08:53

Brum , ja mam prebalovaciu podlozktu taku, ze je o trosku vacsia ako MAtusko, je to ako hrubsi zosity igelit, da sa zlozit na tretiny, je to tenucke. Strcim to aj do kabelky a na posteli na to supnem len plienocku a hotovo. No, nema to take tie krajnice, aby sa mimisek nevysupol, za chvilu hodim fotku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
8.5.08 09:00

tu je fotka, dobre je, že sa to da umyť…,
Ono som to dostala k taške na kočík.
blbo to vidno na tom ružovom :?
http://emimino.cz/…ebalovak.JPG

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
8.5.08 10:49

Ahojky, koupila jsem si tu trojhranou a používám ji dodnes.
Ze začátku jsem ji měla na přebalovacím stole, ten už nepoužívám, ale podložku stále vytahuju po koupání. Mám ji za postýlkou, takže je to šup šup.
Vždycky jsem přes podložku měla nějakou bavlněnou podložku. Už jsem dokonce viděla, že se dají koupit jakýsi prostěradýlka s gumičkou, která na podložce pěkně drží.
Vyber si to, co sedne tobě :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
8.5.08 10:57

já jsem měla obyč česanou deku, na ní prostěradlo, nebo jednoráz. přebal podložky a bylo. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
4039
8.5.08 11:24

jsem na tom jako terik, nechala jsem si nakukat tu druhou zmiňovanou. Kapsičky byly k ničemu, váha jednoho krému je postupně utrhala, takže na druhé mi zbylo torzo. Což nevadí, byla dobrá na pračku na přendání dítěte po mytí. Jinak na nic, přebalovala jsem nejradši na posteli či na gauči na dece či na plínce…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
8.5.08 11:44

Díky za názory, vidím to na tu podložku co vyfotila Zulok. Ta nebude zavazet a využiji i na cestách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19269
8.5.08 14:04

Ahoj
Já mám už po 3 přebalovací podložku z Ikei.Takouvou tu s nafukovacíma bokama.A jsem s ní nadmíru spokojená a je levná. :wink: Mám ji položenou na pračce a aby nestuděla,dávám na ni plínku. :wink: A je super,že ji můžeš osprchovat a pověsit na šňůry. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
8.5.08 15:52

Já mám přebalovačku ještě po starší dceři(3 roky) a to jsem ji celkem užila a ani nevím,jestli je zavádná!Ale jak už tady někdo psal,tak malá jí v puse nikdy neměla.A nyní ji mám také,ale skoro vždy přebaluji na jednorázové podložce.Alespoň tolik nestudí!R. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
9.5.08 17:47

Ja prebaluju v postylce nebo na nasi velke posteli a ze bych si tam mela davat podlozku, me teda ani nenapadlo. Ale podlozku mam, mam ji na pracce a vyuzivam ji pri koupani, kdy tam maleho oblikam, vyslikam…ale vzdycky lezi na osusce. A nedovedu si predstavit, ze bych ji tam teda nemela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
9.5.08 22:09
jirabobes píše:
Ahoj
Já mám už po 3 přebalovací podložku z Ikei.Takouvou tu s nafukovacíma bokama.A jsem s ní nadmíru spokojená a je levná. :wink: Mám ji položenou na pračce a aby nestuděla,dávám na ni plínku. :wink: A je super,že ji můžeš osprchovat a pověsit na šňůry. :wink:

Ahoj, taky mám tuhle podložku z Ikei a jsem spokojená. V zásobě mám ještě pár jednorázových přebalovacích podložek na cesty a nebo k mudr.
Pavlína

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama