Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Za me naprosta nezbytnost, mam blby zada a ohybat se nekam nad postel, nene.
Ale! Mela jsem tuhle podlozku, vespod je preklizka, je to pevne, nalepila jsem to oboustrannou naplasti na skrinku a bylo. Pak se to jen sundalo.

U prvního dítěte jsem měla takový překližkový přes postýlku a používala to furt a na všechno.
U druhého jsem ho použila jednou-byla jsem po císaři a ta hrana byla přesně v úrovni jizvy, takže jsem musela stát dál a ještě o to víc se hrbit = bolelo mě komplet všechno.
Přebaluju/mažu/oblíkám na posteli. Neskláním se nad ní, taky si tam sednu.
Zvažovali jsem vyklápěcí pultík na zeď, hlavně kvůli vysokému manželovi, ale než jsme vybrali, zvykli jsme si fungovat bez.