Přebalovací pult - ano nebo zbytečnost?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
34322
5.6.23 00:34

Za me naprosta nezbytnost, mam blby zada a ohybat se nekam nad postel, nene.
Ale! Mela jsem tuhle podlozku, vespod je preklizka, je to pevne, nalepila jsem to oboustrannou naplasti na skrinku a bylo. Pak se to jen sundalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3046
5.6.23 01:02

U prvního dítěte jsem měla takový překližkový přes postýlku a používala to furt a na všechno.
U druhého jsem ho použila jednou-byla jsem po císaři a ta hrana byla přesně v úrovni jizvy, takže jsem musela stát dál a ještě o to víc se hrbit = bolelo mě komplet všechno.
Přebaluju/mažu/oblíkám na posteli. Neskláním se nad ní, taky si tam sednu.
Zvažovali jsem vyklápěcí pultík na zeď, hlavně kvůli vysokému manželovi, ale než jsme vybrali, zvykli jsme si fungovat bez.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Poradna o autosedačkách

Ikona - Štěpán Rybníček

Štěpán Rybníček