Přebalovací taška. Jakou zvolit?

80
26.12.20 20:20

Přebalovací taška. Jakou zvolit?

Ahoj :)
Hledam prebalovaci tasku, co se da nosit i jako batoh. Nasla jsem tyhle dve.
Prvni cerna je od Quinny, druha hneda je Babymel. Nemam zkusenost ani s jednou znackou, tak nevim, jaka je kvalita..

Jakou byste spise zvolili vy? Chtela bych ji pak vyuzit i do budoucna a tyhle dve tasky to myslim splnuji…ta cerna je asi o neco vetsi a neni z tak pevneho materialu…

Dekuju za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10102
26.12.20 20:31

Já ani jednu, na zádech to vypadá příšerně. Ale to jsi asi slyšet nechtěla. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
26.12.20 20:42

@Aduš8 to ne :D Uz ji hledam hrozne dlouho a tyhle dve me nejvic zaujaly. Tak ten batoh se muze nosit jen, kdyz clovek potrebuje mit volne ruce, jinak to bude na kocarku, nebo pak na mensi prenaseni i na rameni.

Jeste u ty cerny me napadlo, ze se da i potom vyuzit jako shopper bag :) jak je cerna a minimalisticka, tak podle ma vice vyuziti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8472
26.12.20 20:43

Ty jo, ani jednu z uvedených. Je to děs.

Jinak měla jsem Obag… ;) Vešlo se vše, co bylo potřeba. I to, co potřeba nebylo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
26.12.20 23:09

Jeste jsem nasla od Pacapod, bud normalni batoh, nebo taska, co se da nosit i jako batoh :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19021
26.12.20 23:55

Po zkušenostech s dvouma dětma ti můžu říct, že bych nekoupila ani jednu z těch tašek. Jsou k prdu, promiň. U přebalovací tašky potřebuješ, aby sama stála, byla uvnitř přehledná a všechno bylo dostupný i bez přehrabování a taky potřebuješ, aby jsi ji byla schopná otevřít jednou rukou. Tašky, který jsou vyšší než širší jsou nepraktický, batohy hrozně zavazí na kočárku, jak se tam houpají. Tašku potřebuješ mít na rameno, protože je fakt super, když dítě držíš v náručí a zároveň druhou rukou dokážeš otevřít tašku a najít v ní, co potřebuješ. Batoh musíš sundat, někam položit, většinou položit i dítě, aby jsi z něj byla schopná něco vyndat. Já se batohu hodně rychle zbavila… Pro mě je ideál něco takovýho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19242
4.1.21 17:51

Já jsem spokojená s Pinkie, vypadá to i jako normální kabelka či batoh… znáš ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat