Přechod z HA při kojení na normální HA

Anonymní
7.4.10 09:35

Přechod z HA při kojení na normální HA

Omlouvám se za anonym, ale jsem stydlivka a nerada taková témata řeším veřejně :oops:
Prosím o radu případně vaše zkušenosti.

Při kojení jsem užívala HA Azalie, v prvních měsících celkem bez špinění, pozděj se špinění střídalo s mírným krvácením během celého cyklu (třeba 2 dny nic, pak 3 dny špinění, zase den nic, den krvácení,…). Teď už asi 2 měsíce nekojím a nechala jsem si napsat normální HA (znovu Femoden jako před těhu).
Můj gyndr mi řekl, že mám Femoden začít brát hned následující den po dobrání Azalie, že se cyklus sám upraví. Standardně se ale začíná užívat první den MS, což momentálně nedokážu určit.
Bohužel se mi zdálo, že si tím začátkem braní není ani dr. sám moc jistý, tak vznáším dotaz tady.

Jak jste přecházely z kojící HA na normální vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17086
7.4.10 09:47

ahojky já měla Cerazzete a přecházela jsem na lindynete a bylo to jak píšeš ty, rovnou jsem navázala a sestřička mě ještě upozorňovala že se krvácení nemusí dostavit ani po dobrání prvního balení, že je to prostě individuální. MS přišla normálně v té týdenní pauze.

PS: v tomto nevidím nic za so by ses musela stydět, ale beru to. :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IMI
2766
7.4.10 11:09

Ahoj a omlouvam se, ale mam dotaz na Panusku - byla si spokojena s Cerazette? Ja ji ted dostala prave kvuli kojeni, zatim ji beru 3 tejdny a v pohode (krom toho zezapominam). Tak snad to bude v poho. Vyhovovala tobe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17086
7.4.10 11:27

IMI já kojila jen do dvou měsíců takže jsem cerazette měla asi jen měsíc a u toho uprostřed jednou špinila. Takže nedokážu posoudit. Záleží jestli budeš špinit, mě dr. upozorňoval že můžu ale nemusím že je to různé. :nevim: přešla jsem hlavně kvůli té nejistotě a taky kvůli ceně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IMI
2766
7.4.10 11:40

Panuska O cenu nejde, tady je antiko zadara (UK), ale prave sem zvykla z Logestu, ze bylo vsechno presne na hodinu, myslim MS a tahle nejistota me taky vadi. Ja sem si o prasky rekla, pac chci tycinku pod kuzi a chtela sem zkusit co to se mnou udela, kdyz je to podobnej princip - podobnej hormon. Tak uvidim, vyzeru tri mesice a rozhodnu se, co dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13329
7.4.10 21:09

anonymní, já bych to začala brát jak řekl doktor. ono i když se přechází z jedné antikoncepce na druhou, tak se bere bez té pauzy.

IMI, já měla cerazette a musím říct, že s tím mám dost špatné zkušenosti. ze začátku v pohodě a pak asi u 3 platíška jsem začala v průběhu špinit a skončilo to na tom, že jsem měla regulerní menstruaci co 14 dní… takže jsem to vysadila, chvíli jsme si dávali pozor a když jsem přestala kojit, tak jsem přešla na klasickou HA. ale jsou holky, které si ji strašně chválí, že skoro ani neměly menstruaci, pouze místo ní lehce špinily. určitě tu najdeš i diskuse přímo k tomu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.10 22:16

Díky moc, chtěla jsem se ujistit, že mám opravdu pokračovat bez pauzy a i ostatní to tak mají - teda že dr. jen tak neimprovizuje :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
61
14.4.10 21:57

Taky tak,následující den po dobrání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7804
19.4.10 13:33

Navážu na tuhle diskuzi.Opravdu se přechází bez pauzy?Já jsem totiž včera dobrala poslední prášek Cerazzete a chci přejít na Trigilar a nevím jestli si mám vzít první prášek dnes nebo počkat na MS :nevim: Na gyndu se nemůžu dovolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
20.4.10 13:34

Hned po dobrání kojící anti.se přechází na tu další

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
20.4.10 13:37

jj, bez pauzy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14870
8.5.12 22:54

holky a jak je to s účinkem, od kdy je ta nová stoprocentně účinná, když se nečeká s braním první pilulky na MS??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama