Předporodní kurz online - Porod bez obav vs. Těhotná v klidu

21
25.7.21 13:25

Předporodní kurz online - Porod bez obav vs. Těhotná v klidu

Ahoj maminky,

uvažujeme o předporodním kurzu online a ve výběu máme tyto 2 kurzy. Máte prosím některá zkušenost nebo poradíte prosím? :andel:

1. Těhotná v klidu

2. Porod bez obav

(Odkazy mě to nenechalo bohužel vložit)

Děkuji moc všem předem. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25.7.21 13:47

Ahoj, s Porodem bez obav nemám zkušenosti, koupila jsem si kurz Těhotná v klidu. Kurz se skládá z 16 videí, pokud si dobře pamatuju. Pro mě jako pro druhorodičku byla přínosem hlavně druhá část kurzu, tedy videa týkající se legislativy, zásahů do porodu, porodu doma atd. První část kurzu byla hodně o průběhu těhotenství a třetí část o šestinedělí a péči o dítě. Kurz je moc fajn. Po shlédnutí budeš přesně jak napovídá název těhotná a v klidu a hlavně informovaná. ;) Chlapovi se kurz taky líbil. Pozitivně hodnotím zejména možnost využít online poradnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
25.7.21 16:32
@MatkaMatceVlkem píše:
Ahoj, s Porodem bez obav nemám zkušenosti, koupila jsem si kurz Těhotná v klidu. Kurz se skládá z 16 videí, pokud si dobře pamatuju. Pro mě jako pro druhorodičku byla přínosem hlavně druhá část kurzu, tedy videa týkající se legislativy, zásahů do porodu, porodu doma atd. První část kurzu byla hodně o průběhu těhotenství a třetí část o šestinedělí a péči o dítě. Kurz je moc fajn. Po shlédnutí budeš přesně jak napovídá název těhotná a v klidu a hlavně informovaná. ;) Chlapovi se kurz taky líbil. Pozitivně hodnotím zejména možnost využít online poradnu.

Dekuji moc za zkusenost :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.7.21 21:19

@Estetka_cz Kdyby jsi se chtěla na cokoli zeptat, tak se klidně ptej. ;) Nevím, jestli jsem ve svém příspěvku obsáhla všechno, co jsi chtěla vědět. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
26.7.21 07:50
@MatkaMatceVlkem píše:
@Estetka_cz Kdyby jsi se chtěla na cokoli zeptat, tak se klidně ptej. ;) Nevím, jestli jsem ve svém příspěvku obsáhla všechno, co jsi chtěla vědět. :nevim:

No mozna by me jen zajimalo, jestli tam bylo i treba detailneji o napriklad chovani (dychani) u porodu, leku podavanych u porodu, pak hlavne o kojeni a starani se o novorozene miminko. Jako prvorodicka zase ocenim aspon par takovych rad do zacatku nez si vsechno „osaham“ a vychytam podle sebe :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.7.21 07:56

@Estetka_cz Ano, tohle všechno tam bylo moc hezky vysvětleno. ;) Medikaci při porodu a kojení jsou věnována dokonce samostatná videa. Kurz je především pro prvorodičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
26.7.21 08:19

@MatkaMatceVlkem Tak to je super, uz jsem k nemu byla nalomena i tak a ted jsem presvedcena. Nevim, co a jak bude ohledne covidu na podzim a nechtela bych, aby pak osobne konany kurz byl pak zruseny. Takto si to budeme moct projit doma a pripadne si neco pustit i vicekrat.
Takze dekuji moc :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
26.7.21 08:26
@MatkaMatceVlkem píše:
Ahoj, s Porodem bez obav nemám zkušenosti, koupila jsem si kurz Těhotná v klidu..

Zdravím, zajímalo by mě, jaká byla lektorka vámi vybraného kurzu Těhotná v klidu? Dle fotek na mě působí jako starší paní a tak mě zajímá, zda jde v kurzu s aktuální dobou? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.7.21 21:20
@10Levandule10 píše:
Zdravím, zajímalo by mě, jaká byla lektorka vámi vybraného kurzu Těhotná v klidu? Dle fotek na mě působí jako starší paní a tak mě zajímá, zda jde v kurzu s aktuální dobou? Děkuji.

Ahoj. Kurzem provázely 3 porodní asistentky. Každá měla na starosti jinou část kurzu, někdy byly ve videu dvě najednou a doplňovaly se. Byly to Ivana Königsmarková, Marie Vnoučková a Kristina Zemánková. Paní Kristina má moc hezké internetové stránky, kde má spoustu dalších informací, článků a ebooků k porodu. Jestli jde kurz s dobou? Ty asi nevíš, kdo je Ivana Königsmarková že? Něco si o ní přečti a uvidíš, že její přístup k porodu je přesně takový, jaký by měl být. ;) To, že je paní Ivana starší rozhodně neznamená, že má předpotopní názory. Naopak. ;) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
27.8.21 22:41

@Estetka_cz chtěla bych se zeptat, jak jsi s kurzem spokojená a který jsi nakonec vybrala? Řeším to samé a nemůžu se mezi nimi rozhodnout. Ono jich totiž ani o moc víc není, ze kterých by se dalo vybrat :-D Moje porodnice kvůli covidu pořád kurzy nedělá a ty online mi přijdou fajn v tom, že se k nim můžu kdykoliv vrátit, protože těch informací je tam plno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat