Reklama

Předschválený úvěr v bance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kopretinka154
Stálice 52 příspěvků 07.08.18 00:16
Predschvaleny úvěr v bance

Ahoj nevíte někdo jestli mi dají úvěr v bance když mám predschvaleny limit na 200 000kc a když jsem na rodicaku? Na infolince mi řekli že RD berou jako příjem, a že do 150 000kc u předschvsleneho limitu nechtějí ani potvrzení o příjmu, že stačí op a jít na pobocku. Nevíte jakou mám reálnou šanci?

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5371 příspěvků 9 inzerátů 07.08.18 00:25

Ano, dají. Pokud nemáš škraloup v registrech a na sebe nějakou velkou půjčku, tak by neměl být problém. Já mám na rodičáku takhle předschváleno 700tis :mrgreen: .

Kopretinka154
Stálice 52 příspěvků 07.08.18 00:33

@Janli
Mám u čs úvěr ale splácím ho normálně, nikdy zpoždění, takže záznam v registrech nemám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 00:55

Budou od vás chtít nejspis prohlášení o příjmu a je na vás jestli si troufnete do něj lhát o svých příjmech…

Janli
Kelišová 5371 příspěvků 9 inzerátů 07.08.18 05:10
@Anonymní píše:
Budou od vás chtít nejspis prohlášení o příjmu a je na vás jestli si troufnete do něj lhát o svých příjmech…

Nebudou

Kopretinka154
Stálice 52 příspěvků 07.08.18 06:26
@Anonymní píše:

RD mi chodí na jejich účet, vidí to tam

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 07.08.18 06:56

Dají, já měla předschvaleno 200 000 na rodičovské, potřebovala jsem na auto tak sem si jenom zadala přes online bankovnictví žádost a do hodiny sem měla peníze na účtu.

Kopretinka154
Stálice 52 příspěvků 07.08.18 07:01

@Kriss Tina a musela jsi něco dokládat?

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 07.08.18 07:02

@Kopretinka154 ne vůbec, mě veškeré příjmy chodí k nim na účet, dokonce sem tam v kolonce zaměstnání zaškrtla že jsem v domácnosti a dali mi ji v pohodě.

Kopretinka154
Stálice 52 příspěvků 07.08.18 07:03

@Kriss Tina
A co to bylo za banku jestli se můžu zeptat?

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 07.08.18 07:17

@Kopretinka154 raifka, ale ja myslím že je to jedno pokud to máš předschválené tak už je téměř jistě že ti ji dají.. ;)

Kopretinka154
Stálice 52 příspěvků 07.08.18 07:27

@Kriss Tina já to mám u KB, doufám že ano! :*

Kopretinka154
Stálice 52 příspěvků 07.08.18 07:32

@Kriss Tina spíš že mám ještě u jiné banky úvěr již nějakou dobu ale splácím normálně vždy včas, žádný negativní záznam v registrech.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 15:22
@Kopretinka154 píše:
@Kriss Tina já to mám u KB, doufám že ano! :*

Tak tam budou chtit cestne prohlaseni, jak jsem psala vyse jako anonym…

JanaStey
Povídálka 44 příspěvků 07.08.18 21:07

Meli by ti to dat, ale je mozne ze pri predschvaleni neproverovali zda nemas tu dalsi pujcku…a mozna ti o to o fous zvednou urok :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama