Přehled OSVČ 2017

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.04.18 18:44
Přehled OSVČ 2017

Maminky, lítám v tom a prosím o pomoc. Po celý rok 2017 jsem při zaměstnání měla i živnost - vedlejší činnost, ze které mi vyšel zisk 16 575. Musím tedy doplatit sociální pojištění ve výší až 9 896,– Kč, mám to dobře? Výpočet přikládám. Předem mnohokrát děkuji!

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61405 příspěvků 3 inzeráty 01.04.18 18:55

No, pokud ses dobrovolně hlásila k důchodovém pojištění, pak ano… jinak nezatrháváš ten určený základ a žádné sociální neplatíš.

Anonymní  01.04.18 19:09

@j.a.n.i1 Rozumím, děkuji a přeji pěkné Velikonoce!

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61405 příspěvků 3 inzeráty 01.04.18 19:11

Není zač ;-)

Anonymní  02.04.18 10:57

Jestli se ještě můžu zeptat. Když byla moje činnost OSVČ po celý rok jako vedlejší, protože jsem byla souběžně zaměstnaná, potom mám na výběr, zda-li se k důchodovému pojištění přihlásit, či ne. Pokud se přihlásím a důchodové zaplatím, bude mi to k něčemu?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61405 příspěvků 3 inzeráty 02.04.18 16:22

Muj soukromy nazor je, ze nebude.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama