Přehled OSVČ 2017

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 18:44
Přehled OSVČ 2017

Maminky, lítám v tom a prosím o pomoc. Po celý rok 2017 jsem při zaměstnání měla i živnost - vedlejší činnost, ze které mi vyšel zisk 16 575. Musím tedy doplatit sociální pojištění ve výší až 9 896,– Kč, mám to dobře? Výpočet přikládám. Předem mnohokrát děkuji!

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64516 příspěvků 3 inzeráty 01.04.18 18:55

No, pokud ses dobrovolně hlásila k důchodovém pojištění, pak ano… jinak nezatrháváš ten určený základ a žádné sociální neplatíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 19:09

@j.a.n.i1 Rozumím, děkuji a přeji pěkné Velikonoce!

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64516 příspěvků 3 inzeráty 01.04.18 19:11

Není zač ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 10:57

Jestli se ještě můžu zeptat. Když byla moje činnost OSVČ po celý rok jako vedlejší, protože jsem byla souběžně zaměstnaná, potom mám na výběr, zda-li se k důchodovému pojištění přihlásit, či ne. Pokud se přihlásím a důchodové zaplatím, bude mi to k něčemu?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64516 příspěvků 3 inzeráty 02.04.18 16:22

Muj soukromy nazor je, ze nebude.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >