Premenstruační syndrom bez antikoncepce

Anonymní
18.5.16 09:26

Premenstruacni syndrom bez antikoncepce

Ahoj potřebuji radu už jsem zoufalá… Jsem tlakar dlouhodobě beru léky na hypertenzi teď jsem měla dost psychicky náročné období a začala jsem brát antidepresiva… A TeX můj problém možná si myslíme s psycholozkou že můj problém je v premenstruacnim syndromu… Pravidelně před Menzes jsem vyčerpana unavená bolí mě celé tělo jako před chřipkou a dost mi to obtěžuje život úplně mě to vždy vykoleji z normálního života a nemůžu fungovat… Poraďte mi nějaký doplněk stravy nebo vitamíny…antikoncepci že zdravotních důvodů prostě nemůžu a jsem zoufalá už dost…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

37
18.5.16 09:34

Zdravím, nevím jak dlouho užíváte AD, ale do 3.měsíců od začátku užívání by se mělo vše zlepšit. Jinak zkuste pupalku(olej nebo tbl.) nebo kontryhel(bylinka)při bolestech nahřívat polštářkem. A odpočívat, relaxovat nebo cvičit jogu…nejlépe hormonální jogu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.16 09:37

Beru je měsíc a půl…To mi jako pomohou antidepresiva i na to pms…? To jsem opravdu netušila jakto funguje? @7Vany

• Nahlásit
  • Citovat
37
18.5.16 09:52

Pomohlo mi to moc, obvykle se dávka AD navyšuje po měsíci o půl tbl.(záleží na tom, co berete a jak Vám to bude vyhovovat). Určitě vyčkejte, já mívám při PMS takové napětí, že k tomu musím občas užít i minim. dávku sedativa na uvolnění. To ale musíte probrat se svým lékařem! Nebo zkusit homeopatika např. Sedatif PC, nebo bylinky, meduňka, kozlík, chmel. Musíte se zeptat dr.,co ve Vašem případě z toho můžete užívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.16 10:04

Jj je pravda že mi po měsíci navýšila dávku o půl víc a řekla že je to normální postup…je pravda že už nejsem tolik plactiva a úzkostna ale ještě to není ono a před Menzes je to katastrofa… Beru ad s léčivou složkou escitalopram… Konkrétně itakem co bereš ty…?

• Nahlásit
  • Citovat
761
18.5.16 11:38

Vitamín E, horčík a rhodiola :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
18.5.16 12:50

Ahoj.Na premenstruační syndrom je vhodné užívat pupalku douletou. Sportovat, odpočívat a relaxovat. Dále upravit stravu na lehčí bez lepku a laktozy. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.16 14:18

Jaká je strava bez lepku a laktózy? @Clementia

• Nahlásit
  • Citovat
761
18.5.16 15:15
@Anonymní píše:

smutná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
18.5.16 15:23
@Anonymní píše:

@Martina1991 Ovoce,zelenina, lušteniny, soja, maso atd. Smutná rozhodne není když je Ti po ní lépe a muže Ti. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.19 10:26

Silny PMS

Ahoj holky, prosim o radu, jsem uplne zoufala sama ze sebe.Mam silene stavy uzkosti a deprese pred menses.I myslenky na sebevrazdu.Pecuji navic o matku/85/ a vubec to psychicky nezvladam.A k tomu chodim ma plny uvazek do prace.Pred menses je mi tak spatne, ze bych nejradsi prestala existovat.A s matkou je to k nevydrzeni, vytaci me uz jen tim, ze s ni musim zit a jsem na ni moc zla.
Deti uz mam velke a bydlim jen s matkou.Jsem rozvedena uz 15 let.Mam ted novy vztah a bojim se, ze to pritel se mnou nevydrzi s ztratim ho.Antikoncepci zadnou neberu.AD jsem brala -Tritico a vysadila v unoru.A je mi celkove hur.Mam strach sama ze sebe.Poradite jak zmirnit priznaky?Je jedine reseni brani AD nebo radeji brat antikoncepci?Diky za Vase rady.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama