Přestavlky u Čerčan - jak se bydlí s dětmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ájamatouska
Nováček 5 příspěvků 12.04.18 21:46
Přestavlky u Čerčan - jak se bydlí s dětmi?

Ahoj Maminky,

máme možnost přestěhovat se do téhle vesničky, je kousek od Benešova a zaujalo nás to. Nyní žijeme v Praze. Rádi bychom na vesnici, i když nevíme, zda to zvládneme. Oba s manželem jsme nic jiného, než Prahu nepoznali. Ale zkusit se to může, když to nedáme, vrátíme se. V Praze máme malý byt, který si necháme.
Na netu jsem se dočetla, že má i školku. Mám 1,5 roční holčičku a 3 letého syna.

Nikoho tam neznáme - nevím, jací jsou tam lidé, zda nás mezi sebe přijmou (když jde o malou vesnici), budeme doufat, že to půjde. Ráda bych věděla, jak se to dá skloubit s dojížděním do práce do Prahy, zda jsou v okolí kroužky pro děti a tak. Já mám mateřskou na 2 roky, u nás v Praze berou děti od 2 let do školky, tam taky?
Prostě každá informace je pro mě užitečná, budu ráda, když mi tu někdo odpoví. Děkuju za to

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10588 příspěvků 13.04.18 12:21

Dobrý den,
přidejte se do skupiny Maminky Benešov a okolí - určitě se najde někdo odtamtuď. :mavam:

Krásné odpoledne a hlavně klidné stěhování přeje
 Monika

Ájamatouska
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 20:43

Ahoj, děkuju, napsala jsem do skupiny :) Aspoň vím, že tu je. O této vesnici nejspíš ví málo lidí :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama