Přestavlky u Čerčan - jak se bydlí s dětmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ájamatouska
Nováček 5 příspěvků 12.04.18 21:46
Přestavlky u Čerčan - jak se bydlí s dětmi?

Ahoj Maminky,

máme možnost přestěhovat se do téhle vesničky, je kousek od Benešova a zaujalo nás to. Nyní žijeme v Praze. Rádi bychom na vesnici, i když nevíme, zda to zvládneme. Oba s manželem jsme nic jiného, než Prahu nepoznali. Ale zkusit se to může, když to nedáme, vrátíme se. V Praze máme malý byt, který si necháme.
Na netu jsem se dočetla, že má i školku. Mám 1,5 roční holčičku a 3 letého syna.

Nikoho tam neznáme - nevím, jací jsou tam lidé, zda nás mezi sebe přijmou (když jde o malou vesnici), budeme doufat, že to půjde. Ráda bych věděla, jak se to dá skloubit s dojížděním do práce do Prahy, zda jsou v okolí kroužky pro děti a tak. Já mám mateřskou na 2 roky, u nás v Praze berou děti od 2 let do školky, tam taky?
Prostě každá informace je pro mě užitečná, budu ráda, když mi tu někdo odpoví. Děkuju za to

Reakce:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11157 příspěvků 13.04.18 12:21

Dobrý den,
přidejte se do skupiny Maminky Benešov a okolí - určitě se najde někdo odtamtuď. :mavam:

Krásné odpoledne a hlavně klidné stěhování přeje
 Monika

Ájamatouska
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 20:43

Ahoj, děkuju, napsala jsem do skupiny :) Aspoň vím, že tu je. O této vesnici nejspíš ví málo lidí :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >