Přestěhovali byste se na Hawaii?

Anonymní
29.12.19 02:12

Prestehovali by jste se na Hawaii?

Zajima me jestli by jste se prestehovali na Hawaii ( pokud uz zijete stejne v zahranici) nebo vam to prijde uz moc daleko v oceanu? Laka me to, ale zaroven mam strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
SAJ
8555
29.12.19 02:15

Jo. Hned. Za předpokladu profesniho uplatnění a za předpokladu studijního uplatnění dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
29.12.19 02:17

Ne, já miluji Evropu a sever :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5361
29.12.19 02:19

Ani ne, je tam teplo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17691
29.12.19 03:31

My to jednu chvili zvazovali, bylo to velmi realne. Od par lidi jsme ale slyseli, ze odtud pak vetsina lidi utece. Ze zacatku super, ale pak se to okouka a zacne to byt male…plus je draho a straslivy provoz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
29.12.19 03:57
4hodky letadlem ke Californii. Pokazde letet, aby jsi se dostala na pevninu jestli ti je ostrov maly. Ja prave slysela, ze lidi se zamilujou a zustanou tam dlouhodobe. Co vas odradilo od prestehovani?
@Lenka_Hal píše:
My to jednu chvili zvazovali, bylo to velmi realne. Od par lidi jsme ale slyseli, ze odtud pak vetsina lidi utece. Ze zacatku super, ale pak se to okouka a zacne to byt male…plus je draho a straslivy provoz.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48957
29.12.19 04:18

Na nějakou jasně předem stanovenou dobu jo. Na trvalo bych žít v zahraničí nedokázala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7262
29.12.19 05:21

Jestli tam v rajonu porad operuji Magnum, TS, Rick a jejich gang, tak jo.
Ja si dovedu predstavit zit skoro kdekoliv, kam by se mnou sli blizci. Snad jen ve vecne zime nebo Rovne na Sokolovsku ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
29.12.19 06:31

Ne, protože bych se brzo začala nudit.
Ani proto mě nikdy nelákalo letět na Bora Bora nebo cokoliv co je ostrov a máš tak minimum k vidění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2803
29.12.19 07:03

Nevim jaka je Hawai, ale Kostarika je pecka na ziti. To je z me zkusenosti. Proste to vyslo. Dokonce i ty spitaly nejake mely :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
29.12.19 07:30

Ja moc nemusim vitr :lol: ale na me je to daleko od rodiny, ja jsem spis spokojena pobliz :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15972
29.12.19 07:40

Klidně, myslím že by to byla ideální vzdálenost od mé tchýně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2488
29.12.19 07:44

Ne, byla jsem tam, na dovolenou dobry, na zivit ne, pokud tedy nejsi milionarka a nemusis si delat starost s obycejnymi vecmi :D problem je, ze je tam vse drahe, najmy, elektrina, prosze vse i jidlo a drogerii, vse se dovazi z USA na trajektech, tak podle toho cena vypada a byla jsem na jednim z ostrivu a museli jsme do Honolulu do nemocnice, to je dalsi problem, ta cesta, je to daleko, nam to trvalo dkoro 2 hodky, takze kdyz je neco akutniho a nejsi v hlavnim meste.. A ta pece je taky jina, znamy co tam pracoval a pochazi odtamtud rikal, ze zdravitko je tam taky pekna palka a mzdy jsou tam minimalni. V Honolulu by se asi neco malo naslo, ale nevydelas si moc a treba v Honolulu, kdyz se rekne Hawai a Honolulu, kazdy si predstavi kdo vi co, ale tech bezdomovcu tam! Do parku na lavicku, o tom se ti muze zdat, samy bezdak. Za me i Hawai jakovtakova zklamani, to jsem videla krasnejsi mista.. Takze za me ne. Procestovala jsem hodne mist a zivit kdekoliv ma neco do sebe, ale jsou mista, ktera jsouvfakt dobra na dovcu a dle me jevto zrovna Hawai a i tady bych mela vyhrady :D vse ltedrazena, najdou se tam krasna mista, ale nrni to nic co by me vylozene nadchlo, uz jen tim, ze vsude je moc lidi.. Clivek se tam nakonec a i jako v raji neciti :D jo a co mi tam chybeli, tropicky raj a nikde nesezenes ovoce, zadne trhy jak to znam z Karibiku ci Asii, vse v supermarketech a tam maly vyber a vse tak strasne drahe! Ta priroda je tam krasna, o tom zadna, ale uz to je takove, meni se to, primo na plazi najdes obri obchodak.. Vsude se stavi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
29.12.19 09:32

@astoret chtěla bych se zeptat, pamatuješ si, na kolik vás to vyšlo? Jak dlouho a kde jste spali? Chtěla bych tam jet, tak na 14dni, spát v hotelu, půjčit si auto. Jednou mi někdo řekl, že tak 150 000 na jednoho se vším všudy(ubytování, auto, letenky, jídlo, vstupy, nákupy a tak). Je to tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17691
29.12.19 10:52
@miasek píše:
4hodky letadlem ke Californii. Pokazde letet, aby jsi se dostala na pevninu jestli ti je ostrov maly. Ja prave slysela, ze lidi se zamilujou a zustanou tam dlouhodobe. Co vas odradilo od prestehovani?

Ja teda nejsem zrovna pecka, co sedi doma a vyjede si nekam jednou za cas…to ze kvuli tomu budu muset kupovat leteku mi teda nestaci. Muz dostal jeste jinou nabidku a volili jsme jinak. A ted misto na plaz jezdim na hory. Autem, kdykoliv se mi zachce…kazdy jsme holt jiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat