Přijde vám, že test slábne? Foto

Anonymní
13.2.20 14:39

Přijde vám, ze test slábne? Foto

Ahoj,

nepřišla MS, udelala jsem test. První nahoře je včera odpoledne, druhy je dnes rano…přijde mi, ze slábne… co si o tom myslite? V září jsem potratila…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

811
13.2.20 14:42

Neřeš to, raduj se. Nepřijde mi že slabne. Když to takhle budeš zkoumat, akorát si to přivolás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
13.2.20 14:44

Také bych řekla že neslábne :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 14:45

Nevypadá to, že by slábl. Nemysli na to, těš se z toho, že jsi těhotná. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10755
13.2.20 14:52

Když už chceš dělat testy a porovnávat, tak dělej ve stejnou dobu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13443
13.2.20 15:38

Testy musíš dělat ve stejnou dobu, nejlíp po dvou dnech a stejnou značku, pak mají nějakou vypovídací hodnotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10631
13.2.20 15:41

Jsou úplně stejně..rada je dělej test a třeba až za 4 dny druhý takto vůbec nic nepoznás když děláš každý den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9213
13.2.20 19:53

Přesně tak, testy se dělají obden, z ranní moči a stejná značka testu. Testování odpoledne a ráno je k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 21:09

Zrovna tento týden jsem začala testovat, jsem teda po IVF a taky jsem udělala tu blbost - ranní a odpolední, kdy byla odpolední silnější než ranní a další den ráno byla zase slabá //… Málem jsem sebou sekla, že den předtím to sílilo a dneska takový skok zase dolů.. A pak jsem si udělala ten den ještě odpolední a byl zase silnější. Teď už je to u mě tak na stejno ráno i odpoledne, ale začátek byl šok. Teď už jsem poučena…
Takže - jednoznačně porovnávat stejnou značku testu z moči ve stejnou denní dobu - jak se doporučuje - z ranní…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama