Primark nákupy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivousekk
Povídálka 38 příspěvků 12.05.19 20:14
Primark nakupy

Ahoj, chci se zeptat jestli někdo byl nakupavat V PRIMARKU? nejlepe tak před Vanocemi..Dekuji za každou odpoved

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 12432 příspěvků 12.05.19 20:16

Byla jsem o adventu v Drážďanech. Do Primarku jsem vlezla na 2 minuty a znechuceně odešla.

Ivousekk
Povídálka 38 příspěvků 12.05.19 20:20
@nozu píše:
Byla jsem o adventu v Drážďanech. Do Primarku jsem vlezla na 2 minuty a znechuceně odešla.

Jak to?

Tazvesnice
Kecalka 285 příspěvků 12.05.19 20:22

Ja nejak nechapu, co na tom Primarku vsichni maji :nevim: byla jsem tam jednou asi pet let zpatky a nemam nejmensi potrebu tam jet znovu :roll:

Ivousekk
Povídálka 38 příspěvků 12.05.19 20:25
@Tazvesnice píše:
Ja nejak nechapu, co na tom Primarku vsichni maji :nevim: byla jsem tam jednou asi pet let zpatky a nemam nejmensi potrebu tam jet znovu :roll:

Prpto se ptam tady..abych aspoň trochu věděla na čem budu, teda pokud se rozhodneme ze tam pojedeme.

Tazvesnice
Kecalka 285 příspěvků 12.05.19 20:27

@Ivousekk kvalita obleceni nic moc, lidi mraky..

kruel
Kecalka 436 příspěvků 12.05.19 20:31

Mám stejnou zkušenost. Lidi šíleně moc a věci no…asi jako kdybych byla u nás v Pepcu ( co se týče dětské kolekce) jen to bylo pětkrát dražší. Nic moc jsme tam nevybrali a odcházela jsem celkem zklamaná. Byli jsme říjen minulého roku :roll:

Ivousekk
Povídálka 38 příspěvků 12.05.19 20:35
@kruel píše:
Mám stejnou zkušenost. Lidi šíleně moc a věci no…asi jako kdybych byla u nás v Pepcu ( co se týče dětské kolekce) jen to bylo pětkrát dražší. Nic moc jsme tam nevybrali a odcházela jsem celkem zklamaná. Byli jsme říjen minulého roku :roll:

Aha, tak to je blby. Treba ja pepco miluju! Kvalita neni uplne super ale ty ceny..do pepca chodím každej mesic.

Gortyna
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 12.05.19 20:46

Zkus mrknout na YouTube, vyhledej Primark Haul. Většinou mladý holky ukazují co nakoupili a za kolik. Uděláš si představu. Já byla párkrát taky. Jen nejsem hrabaci typ. Na mě je tam moc bordel…

Lalelale
Závislačka 4489 příspěvků 12.05.19 20:49

V Primarku jsem byla xkrát, kupuju si tam svíčky. Ceny jsou nízké, ale stejně tak kvalita. Jsou to vyloženě hadry. Osobně si radši koupím xkrát dražší, ale lepší oblečení jinde. Ale pokud jsi člověk, co spíš radši hodně věcí co se po sezóně vyhodí nebo pro děti atd, tak výběr je velký.

Moise
Hvězda diskuse 40024 příspěvků 12 inzerátů 12.05.19 20:51
@Ivousekk píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli někdo byl nakupavat V PRIMARKU? nejlepe tak před Vanocemi..Dekuji za každou odpoved

před vánocemi neee. V době adventu je v Drážďanech mraky lidí na trzích, logicky zavítají i do nákupáku po dárcích, je to tam hlava na hlavě a kor v Primarku. Šílené fronty u kabinek i u pokladem. Když už se tam chceš podívat, jeď na podzim. Jinak kvalita mi přijde úměrná ceně, něco jsou hadry, něco jde. Pár kousků tam odtud mám vyloženě pěkných, které nosím ráda, i na děti se leccos povedlo. Chce to osahat materiál, asi jako všude.

debra.morgan
Echt Kelišová 8209 příspěvků 12.05.19 20:52

Byla jsem v primarku u vidně tak pred 3 roky, byli jsem tam ve vsedni den dopoledne, takze lidi moc nebylo, to az kdyz jsem odchazeli…obleceni, zakladni jednobarevne kousky usly, nejaky tricka a tilka jsem si dovezla, vydrz ale nic moc, jediny co tak riflovy trictvtaky, to byly super kup, neprosoupaly se, porad pekna barva, pevny material, jsou vazne super, ale levny nebyly. detske me v te dobe vubec nezajimalo, to nevim…a znova bych tam nejela, nestalo to za to. a pred vanoci teda uz vubec ne.

Lentilkaaa83
Závislačka 3173 příspěvků 12.05.19 20:53

Sousedka byla zrovna minulý týden ve středu a privezla si 2 tašky :) já tam byla předloni v rijnu. Kupovala jsem podprdy, nějaká trička (mám je doted), něco pro dceru.. Akorát mě štvali ty lidi..

krajta
Kecalka 224 příspěvků 12.05.19 20:58

Jednou za dva roky jezdím do primarku u Vídně. Výhoda je že je to v nákupním centru, takže si nakoupím kvalitní jídlo a drogerii a oblečení v New Yorku, Orsay,,H & M, Deichmann apod.

nozu
Extra třída :D 12432 příspěvků 12.05.19 21:02

@Ivousekk mraky lidí, všude fronty, oblečení se válelo na zemi a kvalita úplně otřesná

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama