Podprsenka velikost J

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
osvc
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 10.05.19 15:07
Podprsenka velikost J

Holky, už jsem zoufalá, potřebuju nějakou dobře padnoucí podprsenku, ale mám asi divnou postavu, nebo nevím :roll: Mám podprsenku 70J, někdy sedne i 70I, zvládnu koupit, aby mi seděl obvod i košíčky, ale všechny mě dřou vedle podpaží, nebo jak to lépe popsat, přijdou mi ty košíčky nahoře zbytečně široké. Měla jsem toho na sobě už hodně, sedne mi to, ale potom při nějakém větším pohybu, práci mě to začne dřít. Našla jsem tu starší diskuze, ale některé eshopy už nefungují a značky se už nevyrábí. Kde kupujete padnoucí podprsenky větší velikosti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ou
Kelišová 7392 příspěvků 10.05.19 15:11

Zadjěte na brafitting třeba do Caresse - je potřeba na vlastní tělo vyzkoušet víc velikostí a víc střihů a víc značek, abyste našla tu sedící.

https://caresse.cz/

Halamka
Závislačka 4014 příspěvků 10.05.19 15:11

Zkus https://www.astratex.cz/damske-pradlo/?…|70-j Změř se podle jejich tabulky a kdyby nebyla, zdarma vymění nebo vrátí peníze hned. Nakupuji tam a žádný problém. Asii dvakrát jsem vracela, protože nesedla, ale do týdne jsem měla výměnu doma a paráda.

divine woman
Extra třída :D 11592 příspěvků 10.05.19 15:13

Timo, Werso, Triola. Nejlepší je, když s výběrem pomůže zkušená prodavačka.

histep
Závislačka 4719 příspěvků 10.05.19 15:20

Caresse nebo Triola - v obchodech jsou zkušené prodavačky, které fakt bra-fitting umí.
Na nějaký eshopy se vykašli, je potřeba si vyzkoušet, v Caresse jsem onehdy strávila 1,5 hod a prodavačka byla kupodivu stále příjemná.

osvc
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 10.05.19 15:29

@Halamka Z astratexu jsem vyzkoušela snad všechny a některé dřely hned, pár mi fakt sedlo, ale při větší práci nebo pohybu zase dření :roll:

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3944 příspěvků 10.05.19 15:31

@osvc To chce zkusit různé střihy, mě nejvíc sedí střih podobný bardotce nebo balconetce, tam bývají kostice dost nízké.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 15:33

Www. Vip-prádlo. cz mají všechny možný velikosti a jsou schopny usit i na zakázku. Mají různé střihy a různé vysoký stred. Mam od nich plavky a jsou bezvadny - padnou nadherne. Mam ale D ale vím ze ze mají i J.

osvc
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 10.05.19 15:38

@divine woman @histep Byla jsem takhle taky přes hodinu v krámku, odešla jsem se super padnoucí, fakt jsem o ní nevěděla, to jsem se ošívala, hýbala, ale pak jsem ji měla celý den a už po půlce dne mě dřela zase vedle podpaží :zed:

osvc
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 10.05.19 15:40

@Heivka Bardotku mám taky, ale já bych asi potřebovala, aby ramínka šla víc zvnitřku, jak to jde ze strany, tak mě to prostě dře.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 10.05.19 15:44
@osvc píše:
@Heivka Bardotku mám taky, ale já bych asi potřebovala, aby ramínka šla víc zvnitřku, jak to jde ze strany, tak mě to prostě dře.

Tak si dojdi do prodejny ať ti nasiji podprsenku na míru a dej jim představy - popřípadě dones starší podle které to chceš usit

osvc
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 10.05.19 16:00

Jedná se o tuhle červenou část, aby to bylo jasný, popsala jsem to jako tatar :lol:

osvc
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 10.05.19 16:01
@Anonymní píše:
Www. Vip-prádlo. cz mají všechny možný velikosti a jsou schopny usit i na zakázku. Mají různé střihy a různé vysoký stred. Mam od nich plavky a jsou bezvadny - padnou nadherne. Mam ale D ale vím ze ze mají i J.

Proč anonym? :think:

osvc
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 10.05.19 16:02
@Lioness34 píše:
Tak si dojdi do prodejny ať ti nasiji podprsenku na míru a dej jim představy - popřípadě dones starší podle které to chceš usit

Asi budu muset, jen nechci vidět tu cenu :oops:

osvc
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 10.05.19 16:42

Chystám se někdy příští týden do Prahy, tak je třeba ještě nějaký jiný dobrý obchod kromě Caresse?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama