Problém s objednáním u Amazonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 18:46
problém s obj u amazonu

Ahoj,

jak byste řešily tuto situaci?

Objednávala jsem takovou blbost, samolepku dceři do pokoje, cena 1,99E a shipping 1,99E. dala jsem objednání a druhý den koukám, že mi strhli z učtu 40E :zed:

tak píšu na chat amazonu, že to chci zrušit a oni, že ta firma si vybírá dopravce a že je drahá mezinírodní doprava, že ho kontaktuji a on mě do 2 dnů a napsali, že:

Pokud chcete výrobek vrátit, musíte zaplatit drahé mezinárodní poštovné. Nicméně, my můžeme vrátit cenu výrobku, ale nikoliv poštovné, protože to byla věnována dopravci, ne nám.

Doporučujeme proto vrátit 20 € a výrobek nevrátit. Přijímáte toto řešení?

jedná se o tuto s prominutím p*čovinu https://www. amazon. de/Ligesaytoy-Wandsticker-Leuchtturm-Schlafzimmer-Hintergrund-Wandaufkleber-Mehrfarbig/dp/B07M7JVPVM/ref=sr1_fkmr0_1?keywords=LIGEsayTOY+Owl+Children%27s+Height+Chart+Wall+Sticker+Home+Decor+Cartoon+Animal+Height+Ruler+Love+Teenager+Moon+Route66+Hello+Oriental+Sleeps+Love+Nest+Wash+Bear+Audi+Letters&qid=1557333802&s=gateway&sr=8-1-fkmr0

je tam shipping 1,99E, tak já nevim, je to má chyba, nikde se tam o dopravném 40E nepíše..jak byste postupovaly dále? nemám s amazonem moc zkušenost

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 18:50

Nejde mi správně zkopírovat ten odkaz, je to stejné jako tady u této samolepky: https://www. amazon. de/gp/product/B07QPHJSM8/ref=crt_ewc_img_srh1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3EORHS0N2CVO5

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 08.05.19 19:46

Asi přijala 20 euro nazpět, skřípala zuby a příště se takovým snažila vyhnout, dohadovat se s nima, navíc německy by se mi nechtělo… a máš nějaké shrnutí objednávky? bylo tam opravdu napsáno poštovné 1.99?

Proto02
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 08.05.19 20:10
@Anonymní píše:
Ahoj,

jak byste řešily tuto situaci?

Objednávala jsem takovou blbost, samolepku dceři do pokoje, cena 1,99E a shipping 1,99E. dala jsem objednání a druhý den koukám, že mi strhli z učtu 40E :zed:

tak píšu na chat amazonu, že to chci zrušit a oni, že ta firma si vybírá dopravce a že je drahá mezinírodní doprava, že ho kontaktuji a on mě do 2 dnů a napsali, že:

Pokud chcete výrobek vrátit, musíte zaplatit drahé mezinárodní poštovné. Nicméně, my můžeme vrátit cenu výrobku, ale nikoliv poštovné, protože to byla věnována dopravci, ne nám.

Doporučujeme proto vrátit 20 € a výrobek nevrátit. Přijímáte toto řešení?

jedná se o tuto s prominutím p*čovinu https://www. amazon. de/Ligesaytoy-Wandsticker-Leuchtturm-Schlafzimmer-Hintergrund-Wandaufkleber-Mehrfarbig/dp/B07M7JVPVM/ref=sr1_fkmr0_1?keywords=LIGEsayTOY+Owl+Children%27s+Height+Chart+Wall+Sticker+Home+Decor+Cartoon+Animal+Height+Ruler+Love+Teenager+Moon+Route66+Hello+Oriental+Sleeps+Love+Nest+Wash+Bear+Audi+Letters&qid=1557333802&s=gateway&sr=8-1-fkmr0

je tam shipping 1,99E, tak já nevim, je to má chyba, nikde se tam o dopravném 40E nepíše..jak byste postupovaly dále? nemám s amazonem moc zkušenost

No nejspíš jsi to pořádně nepřečetla a dopravné 1,99 EUR bylo do jiného státu. Vždycky je potřeba to fakt prozkoumat, někdy se ten web chová, že to hned není vidět. Případně se dotázat přímo na poštovné do ČR. Stalo se mi to několikrát, zboží které se mi líbí, dopravné ujde, ale když jsem to blíže prozkoumala, tak do ČR buď nezasílali, nebo bylo poštovné hodně vysoké. Takže asi s tím nic neuděláš, je to prostě pro příště a chybami se člověk učí. Stanou se horší věci a člověk přijde o víc…

Lalelale
Závislačka 4779 příspěvků 08.05.19 20:26

Já mám zkušenost s britským amazonem a v životě jsem neměla s nimi problém. Jelikož platforma je pro všechny stejná, jsi si opravdu jistá, žes nic nepřehlédla? Amazon při potrvzení objednávky opravdu zcela jasně ukazuje finální částku, navíc ještě rozepsanou na položky jako poštovné, produkt atd. Nechce se mi věřit, že bys měla v potvrzení 2 eura a pak ti strhli 40. Co máš napsané v potvrzujícím mailu? pokud jsi nic nepřehlédla a oni ti bez povolení naúčtovali 40 eur místo 2, tak bych se tvrdě hádala a chtěla zpět všechno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 06:25

@Lalelale asi jsem to prehledla, ridila jsem se cadtkou a shippingem u produktu a asi nezkontrolovala tu finalni, moje blbost no. Nikdy bych si produkt za 2E s dopravou 38 nekoupula, ach jo.. Mam hokt nakupovat v klidu, az usne ditko.. To bude mit manzel radost, samolepka na zed za takovy penize :zed:

lucynka25
Echt Kelišová 9687 příspěvků 09.05.19 07:45

Take si myslim, ze doprava byla drahá a nevšimla jsis..taky se mi to jednou stalo na aliexpresu, ale jednalo se asi o 6dolaru a hlavne jsem si toho jeste vsimla hned po zaplaceni, takze jsem to mohla stornovat.
Priste bud pozornější. A asi bych prijala aspon 20 zpet.

Váš příspěvek
Reklama