Přírodní šampon na vlasy

2
18.1.21 00:34

Přírodní šampon na vlasy

Zdravím, už delší dobu se snažím o co nejlepší kvalitu mých vlasů a také o větší délku, mým snem jsou vlasy do pasu. Ale ne úplně se mi to daří. Jsem špinavá blond a vlasy jsem si bavila naposledy cca před rokem. Pravidelně si je stříhám, ale stejně se mi konečky hodně lámou. Chtěla bych vás požádat o nějakou radu. Začala jsem brát vitamíny revihair, ty mi pomohly hlavně s nehty, dále jsem začala používat šampon, kondicionér i masku od john frieda (detox&repair) není úplně špatná, přesto bych se chtěla zeptat na nějaký úplně přírodní šampon, který vlasy nevysušuje a zároveň je posilňuje, popřípadě na nějaké rady čemu se vyvarovat a naopak.
Předem děkuji za rady a přeji hezký den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1657
18.1.21 00:42

Za sebe doporučuji veganskou kosmetiku Maria Nila ;) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
18.1.21 01:25

Na vlasy mi pomáhá kolagen a biosil.. Šampon je třeba mým vlasům tak nějak fuk, používám nature siberica, ale ani moc neznám složení :oops: Poradil mi to jeden známý s úchylkou na přírodní věci, tak jsem u toho zůstala.

A perlička, bacha na kadeřníky :lol: Měla jsem vlasy po zadek, kadeřník se zapovídal a mám je pod lopatky. Natahovala jsem dva dny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2511
18.1.21 05:15
@Altavista píše:
Na vlasy mi pomáhá kolagen a biosil.. Šampon je třeba mým vlasům tak nějak fuk, používám nature siberica, ale ani moc neznám složení :oops: Poradil mi to jeden známý s úchylkou na přírodní věci, tak jsem u toho zůstala.A perlička, bacha na kadeřníky :lol: Měla jsem vlasy po zadek, kadeřník se zapovídal a mám je pod lopatky. Natahovala jsem dva dny :lol:
@Altavista píše:
Na vlasy mi pomáhá kolagen a biosil.. Šampon je třeba mým vlasům tak nějak fuk, používám nature siberica, ale ani moc neznám složení :oops: Poradil mi to jeden známý s úchylkou na přírodní věci, tak jsem u toho zůstala.A perlička, bacha na kadeřníky :lol: Měla jsem vlasy po zadek, kadeřník se zapovídal a mám je pod lopatky. Natahovala jsem dva dny :lol:

V mém případě by dva dny natahoval on… kdyby mi tohle udělal :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
18.1.21 05:59

Já kupuju tady https://www.haaro-naturo.cz/. Poradí po e-mailu. Na roztrepene vlasy bych to viděla na bezbarvou cassiu, to je super výživa ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
18.1.21 07:10
@Judynka píše:
V mém případě by dva dny natahoval on… kdyby mi tohle udělal :lol: :lol: :lol:

Co bych si pomohla :nevim: Ale doteď se na to nemohu koukat, prostě to zapletu (a je z toho malý ocásek)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2287
18.1.21 07:40
@Altavista píše:

Znám, znám. A přesně to byl moment, kdy jsem zanevřela na kadeřníky. V kadeřnictví jsem nebyla nejmíň 13 let, a nikdy jsem neměla lepší vlasy než v posledních letech :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.1.21 07:42

A bereš nějaké oleje do jídla? Super je vlašský, mandlový a z olej z pšeničných klíčků :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.1.21 08:02

Ajurvédské bylinky, dají se koupit na Natubea a Hana Moneam (které to patří) umí poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2871
18.1.21 08:02

Klorane :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
18.1.21 08:26
@ropucha 02 píše:
Znám, znám. A přesně to byl moment, kdy jsem zanevřela na kadeřníky. V kadeřnictví jsem nebyla nejmíň 13 let, a nikdy jsem neměla lepší vlasy než v posledních letech :pankac:

Jak si ostříháš konečky? Já jsem s ním doteď měla super zkušenosti, že vzal jen konce a slyšel co chci, no a teď to dopadlo takto :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2287
18.1.21 08:32

@Altavista
Manikurovýma nůžkama :D, ale já mám výhodu, že mám vlasy dost vlnité, takže občasná nepřesnost zůstává neviditelná, v těch loknách dole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7021
18.1.21 08:34

Pokud tedy opravdu prirodni sampony, tak asi jedine Urtekram. Jinak bych se vyvarovala jedne z nejcastejsich chyb a to jsou oleje do vlhkych vlasu, pripadne jako „ochrana“ pred fenem/zehlickou. Maji totiz tendenci vlasy jeste vice vysusovat a podporovat lamani suchych spicek. Takze oleje a pripravky na olejove bazi az do suchych vlasu, tam maji svou funkci, chrani konecky proti mechanickemu poskozeni.
Jinak suche vlasy potrebuji predevsim hydrataci, zbytecne prevyzivovani je spis zatezuje. A pro pouziti repair pripravku je pomerne zasadni urcit, jestli ma byt na hydratacni nebo proteinove bazi. Hydratacni na suche, proteinova na poskozene.

Příspěvek upraven 18.01.21 v 08:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14620
18.1.21 08:35

Žitná mouka. :palec:

Ale za měsíc vlasy vyrostou 1-2cm. Takže „zdravé“ nebarvené vlasy máš max 24cm od hlavy. Ta zbylá délka jsou pořád barvené vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
18.1.21 08:40
@ropucha 02 píše:
@Altavista
Manikurovýma nůžkama :D, ale já mám výhodu, že mám vlasy dost vlnité, takže občasná nepřesnost zůstává neviditelná, v těch loknách dole.

Já jsem obvykle rovnovlaska, ale jak se to zkrátilo, najednou se to ještě i vlní :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat