Příspěvek na bydlení pro jednotlivce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8523
30.10.21 11:18
@Semtex píše:
Jak už psaly holky, když chceš příspěvek pro jednotlivce, musis i jako jednotlivec zit. Jako promiň, ale muž co necha ženu přežívat bez peněz, protože její příjem padne úplně celý na zaplacení “její” půlky najmu, je nechci rict co :zed: :zed: :zed:Co z toho noumy vlastně mas? Raději bych hledala pidigarsonku a pak si zadala o příspěvek, než zit s takovymhle nechlapem. Hodi ti aspoň občas kus žvance pod stůl?

Tak má ještě invalidní důchod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65442
30.10.21 11:37
@Semtex píše:
Jak už psaly holky, když chceš příspěvek pro jednotlivce, musis i jako jednotlivec zit. Jako promiň, ale muž co necha ženu přežívat bez peněz, protože její příjem padne úplně celý na zaplacení “její” půlky najmu, je nechci rict co :zed: :zed: :zed:Co z toho noumy vlastně mas? Raději bych hledala pidigarsonku a pak si zadala o příspěvek, než zit s takovymhle nechlapem. Hodi ti aspoň občas kus žvance pod stůl?

Tak ja pochopila, ze na to padne prijem a zbude ji duchod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ontarova.stara
30.10.21 11:44

Na celém tom dotazu mě nepřekvapuje to, že někdo přemýšlí o podvůdku, ale o tom, že mu stojí za to vymýšlet tyhle kličky proto, aby nepřišel o (ne)přítele, který o něj evidentně stojí jen v případě, že ho to nic nestojí.
Neumím si představit, že bych partnera, se kterým se dobrovolně sestěhuji a žiji, nechala živořit. A stejně tak si neumím představit, že bych jakékoliv kamarádce radila žádat o dávky (a přemýšlet o podvodu) namísto výměny přítele. Nehledě na to, že je-li smlouva na oba, není to průchodné. Pokud se nepletu, tak ta se u žádosti o dávku dokládá.

  • Citovat
  • Upravit
8302
30.10.21 11:44

Pokud mas na sebe psanou smlouvu o pronajmu, a bydlis v nem sama, tak ano, jsi jednotlivec. Ale jestli ti neco daji, to zase nevim, zalezi na tvym prijmu, ale pokud rikas, ze jo, asi sis to zjistila.
Ale proc to resis? Nevychazite s penezi? Pritel pracuje? Nepracuje? Skrbli pro sebe? Ty mas zdravotni potize a on je ma taky? V jak velkym byte zijete?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat