Přítel si nechce přiznat problémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 05:45
Přítel si nechce přiznat problémy

Dobrý den.
Přítel si evidentně nechce přiznat, že má nějaké zdravotní problémy.
V poslední době pozoruji, že přibral na váze a to v oblasti břicha. Jinak je stále velmi štíhlý. Jak jsem nyní ty vysoké teploty potí se, ale opravdu velmi. Dříve jsem mu na procházce nestačila a teď se zadýchává a je za mnou…

Opravdu mne to velmi trápí. Mám o něj strach. Dokonce jsem si všimla, že v se. u poslední dobou selhala: chce, ale nemůže, když už má erekcí (pracně, po době), tak stejně odejde.

Včera odpoledne, shodou náhod po pokusu o milování, neříká tlak a měl 124/83 a tep 70.

Mám strach, ale on pořád tvrdí, že bych před 5 lety u lékaře, tlak na v pořádku, srdce ještě lepší…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 27814 příspěvků 20.06.19 05:57

Před 5 lety? 8o On nechodí každé dva roky na preventivní prohlídky? Může a nemusí to znacit vážný problém.

vokishka
Extra třída :D 14809 příspěvků 20.06.19 05:58

Predposledni vete uplne nerozumim. Ale takovy tlak a tep je naprosto v poradku. I kdyz kvuli zadychavani by si zajit k doktorovi mel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 06:11

@Jana206 Nevím. To před 5 lety myslel hospitalizaci…

Premek_Orac
Kelišová 5236 příspěvků 20.06.19 06:19

On ma problem s chozenim k doktorum obecne?
Hele, rekni mu, ze ho mas moc rada a mas o nej obavy, ze jestli chce, pujdes k lekari s nim, ale ze nesmi ty priznaky ignorovat, aby z toho casem nebyly mnohem vetsi problemy.

darekp
Závislačka 2687 příspěvků 20.06.19 06:19

@Jana206 on nekdo chodi na preventivní prohlidky kazde dva roky? :lol: ja nikoho takovyho asi neznam :D

Paoloska
Echt Kelišová 8409 příspěvků 20.06.19 06:24
@darekp píše:
@Jana206 on nekdo chodi na preventivní prohlidky kazde dva roky? :lol: ja nikoho takovyho asi neznam :D

No, představ si, že ano. Většina zodpovědných lidí. Nevím co je na tom k smíchu.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66875 příspěvků 20.06.19 06:25

Ja tedy nevim, neni tu psan ani vek, ani jak jste dlouho spolu, ale me popsane prijde, ze proste zpohodlnel, vic zere, tloustne, nehybe se… Ten tlak i tep je ok, takze netvrdim, zeza tim zadny zdravotni problem byt nemuze, ale zaroven tozhodne nemusi. A nebo to klidne muze byt stres treba v praci.

Příspěvek upraven 20.06.19 v 06:25

Jana206
Nadpozemská drbna 27814 příspěvků 20.06.19 06:25

@darekp Já ano a všichni z mé rodiny z obou stran taky. Většina známých, se kterými jsem se o tom bavila, taky :)
Je na ní nárok že zákona, hrazena ZP.
Pokud by ale většina národa měla přístup jaký popisuješ, nedivím se, že je na tom národ se zdravím obecně tak, jak je.

Russet
Neúnavná pisatelka 17040 příspěvků 20.06.19 06:28
@darekp píše:
@Jana206 on nekdo chodi na preventivní prohlidky kazde dva roky? :lol: ja nikoho takovyho asi neznam :D

Já třeba jo. A nejsem sama.

lamicina
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 20.06.19 06:34

Tlak po zátěži má krásnej. Tak na preventivku by si zajít mohl, klidně s Tebou jak už tu někdo psal. Já k tomu taky potřebuju vnější motivaci. No a když mu vyjde dobře, tak je hlavně mimo kondici nebo má stres jako prase, na obojí je nejlepší pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu. Moje doktorka ho předepisuje na všechno :lol:, chůze, chůze, chůze i tlakařům.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 06:48

V práci skončil, je doma. Dříve nachodil denně kilometry. I milování mu šlo, teď je to katastrofa. Na to, aby zašel k lékaři je s ním těžké povídání… 8o

kve-tinka
Kelišová 5183 příspěvků 2 inzeráty 20.06.19 06:53
@Anonymní píše:
V práci skončil, je doma. Dříve nachodil denně kilometry. I milování mu šlo, teď je to katastrofa. Na to, aby zašel k lékaři je s ním těžké povídání… 8o

Proste spojodlnel, pribral a najednoj ma zatez :mrgreen: chlapi vetsinou pribiraji do oblasti bricha a zbytek je stejny, max oblicej. Kolik celkove pribral? A tady v tech vedrech se vsichni potime jak vrata od prasete ;) tlak ma v poradku, preventivni prohlidka-nema-li v praci by neuskodila ;)

jessikka
Extra třída :D 11125 příspěvků 20.06.19 06:58

Já nevím, nic zdravotně závažného nečtu. Dřív chodil kilometrů denně, teď nechodí - logicky mu klesla fyzická kondice, ale to není nic divného a ani nebezpečného. To má mnoho lidí. Sex už mu tolik nejde… To taky není v delším vztahu nic ojedinělého. Stále velmi štíhlý, jen břicho mi trochu narostlo… Opět nic neobvyklého, proste trochu přibral. Podle toho, co píšeš, tak o žádnou závažnou nadváhu nejde. Tlak i tep má ukázkový.
Spíš ti začíná vadit, že se mění a lepší je to svést na strach o jeho zdraví, že? Třeba nevědomky ;)

lamicina
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 20.06.19 07:01
@Anonymní píše:
V práci skončil, je doma. Dříve nachodil denně kilometry. I milování mu šlo, teď je to katastrofa. Na to, aby zašel k lékaři je s ním těžké povídání… 8o

Tak to vypadá, že jenom vypadl z kondice a zpohodlněl. Chce to aktivní pohyb v minimální délce 30minut denně, nepřerušovaně a trochu v tempu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama