Jiná žena přede mnou balí mého přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 15:39
Přítel,jeho prace a..

Dobrý den,
Prosím o zachování anonymity, vztahové a citlivé téma. Partner pracuje jako číšník. Ma o něj zájem jedna slečna, která se o něj snaží. On říká, ze ji nechce.
Byla jsem svědkem, jak mu na uvitanou dala pusu, to už není. Ta slečna ví, ze ma pritelkyni. Predemnou za nim přišla, ukázala mu na sobě jaké ma tanga.On je k ni v me přítomnosti odměřený. Řekl ji at za nim přijde vecer-v tu dobu už jsem mela byt doma.
něco mu říkala a sáhla mu do rozkroku nastvanym tonem-ty me nechces!! Dle jeho slov, to ale ona už ví pres měsíc, ze ji nechce-to řekl me.
Na to jsem reagovala větou:tak na tohle si do večera u slečny pockam, tu vetu jsem mu řekla když už odesla. Později se vrátila a on ji řekl, at přijde příští týden. Tu vetu ji říkal opodál ode me.
Ona mu chtěla poslat letmou pusu, ale když viděla, ze se dívám, zdržela se, on se na ni dival.Byl u me, tak nereagoval.
Me říká, jak ji nechce a přitom ji dělá návrhy at přijde tehdy a tehdy. Když jsem s nim o tom mluvila, řekl, ze chce po něm půjčit peníze.
Večer se tam ještě ukázala a něco mu říkala, neslyšela jsem co, on ji odpovídal, ze ne. Dívala se na něj a prohlásila, když je tu ona, chovas se jinak.
Co si o tom myslíte? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 24.11.17 15:43

8o 8o Cože? Kolik vám všem je? :lol: Nějaká ženská tvému muži ukazuje na veřejnosti tanga a sahá mu do rozkroku? Tvůj muž před tebou jasné dává najevo, že má zájem, ale pouze v tvé nepřítomnosti? Jak z jiného světa, všichni tři.. :lol:

vertunka
Závislačka 4712 příspěvků 24.11.17 15:43

No tak tohle by mi teda hodne vadilo. Ona s nim koketuje a tvuj pritel ji v tom nijak nebrani, naopak.

Kolik mu je? A jak dlouho jste spolu??

Macik.S
Kecalka 297 příspěvků 24.11.17 15:44

To snad ne, tohle… 8o

arinecka
Kelišová 5167 příspěvků 24.11.17 15:45

To jako vážně? Víš co si o tom myslím? Že spolu už dávno něco mají a z tebe dělají blbce. :nevim:

Příspěvek upraven 24.11.17 v 15:45

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 15:45

Me 29,jemu 32 a ji nevím.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8398 příspěvků 24.11.17 15:46

:mrgreen: co si o tom myslím? Že jste paka všichni tři :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 15:47

On mi říká, ze s ni nic nema.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 15:47
@terien píše: :mrgreen: co si o tom myslím? Že jste paka všichni tři :mrgreen:

Proč já?

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 24.11.17 15:48

Myslím, ze bud je vám všem 18 a jen tak blbnete nebo by sis měla najít někoho inteligentnejsiho :pankac: jinak blbka co ukazuje tanga a sahá na veřejnosti do rozkroku není konkurence, vždyť musí byt úplně blba :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4712 příspěvků 24.11.17 15:48
@Anonymní píše:
Me 29,jemu 32 a ji nevím.

Tyjo 8o a ja myslela tak okolo 20ti :mrgreen:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 15:49
@Tichošlápek píše:
Myslím, ze bud je vám všem 18 a jen tak blbnete nebo by sis měla najít někoho inteligentnejsiho :pankac: jinak blbka co ukazuje tanga a sahá na veřejnosti do rozkroku není konkurence, vždyť musí byt úplně blba :mrgreen:

Ne, já to myslím vážně, co píšu. To se fakt děje a nevím co s tím.

Macik.S
Kecalka 297 příspěvků 24.11.17 15:49
@Anonymní píše:
Proč já?

Protože se musíš ptát, co si o tom myslíme. Promiň, ale nepřijde mi v pořádku, aby nějaká holka sahala mému příteli do rozkroku a ukazovala mu tanga. A to, že jí říká, aby přišla večer… fakt ti to přijde ok? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 15:51
@Macik.S píše:
Protože se musíš ptát, co si o tom myslíme. Promiň, ale nepřijde mi v pořádku, aby nějaká holka sahala mému příteli do rozkroku a ukazovala mu tanga. A to, že jí říká, aby přišla večer… fakt ti to přijde ok? :nevim:

Nepřijde mi to OK On mi řekl, ze ji to řekl, aby se ji zbavil

Macik.S
Kecalka 297 příspěvků 24.11.17 15:54
@Anonymní píše:
Nepřijde mi to OK On mi řekl, ze ji to řekl, aby se ji zbavil

A jak reagoval, když mu sáhla mezi nohy, když mu ukazovala ta tanga? Nevím, to je jakoby tě někdo cizí chytil za prso :mrgreen: tak mu dám facku :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >