Příznakový covid, negativní PCR i antigeny. uzná někdo prodělání?

2721
17.12.21 17:40

Příznakový covid, negativní PCR i antigeny. uzná někdo prodělání?

Hezké odpoledne. Jedno z mých dětí na 99,9 % prodělalo covid i přes negativní testy. Příznaky víc než vypovídající, nakažená půlka třídy a brzy poté nakažení, a potvrzení, další členové naší rodiny. Neskutečně mě štve, že nemá ten papír. U nás jsou omezení pro neočkované a nevyléčené fakt šikanózní, a to i pro děti. Navíc čekám tlak na očkování i dětí 5+, jak se teď schválila vakcína. Je nějaká možnost, jak to potvrzení dostat, třeba na základě krevních testů?
Pozitivní už nebude, je to nějaký týden zpátky a PCR jsme dělali co týden.
Asi si odpovím sama - ne :think:. Ale kdyby někdo věděl o nějaké skulince někde. Má na ten certifikát nárok.
 Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37144
17.12.21 17:52

Nemá, můžeš nechat nabrat protilátky, ale ty se neuznávají, takže by to byla informace jen pro tebe.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2201
17.12.21 17:52

Zajít na krev na protilátky. A tam uvidíte výsledek jestli prodělal kovid nebo ne. Naši malý vyšel pozitivní a to ho prodělala v únoru a ještě měla protilátky v červnu dost vysoké.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15195
17.12.21 18:06

Ne, nikdo mu to neuzna. I kdyby měl protilátky, bohužel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9880
17.12.21 18:09

Taky myslím, že ti nic nepomůže, a navíc bych ted hned neočkovala, pokud si k tomu nakloněna.. Pkud to čertvě ted někdy prodělal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1588
17.12.21 18:21

Neuzná mu to nikdo. Musel by mít pozitivní PCR test, ten se zadává do systému UZIS pro získání certifikátu.
Kličku bohužel zřejmě nenajdeš :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
17.12.21 19:07

@Sedmnactnulajedna neuzná..řešila jsem to samé u mimina, ofiko negativ a smůla :mrgreen: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69118
17.12.21 19:47

Ne, bohužel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
824
17.12.21 19:50

Je dost možné, že to nová vláda změní a protilátky se začnou uznávat, ale to by bylo až příští rok. Zatím bohužel takhle no, specifické případy jako tvé dítě se nijak neřeší

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3344
17.12.21 20:39

Ne. 7 letá dcera měla 100% covid před asi měsícem, doma 2 pozitivní sourozenci, ztatila chuť i čich a dodnes nic necítí. Naštěstí má teprve 7, takže nepotřebuje papír…teda zatím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26747
17.12.21 20:45

Klička je poslat na test za sebe nebo dítě někoho pozitivního :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2721
17.12.21 22:17

Hm, no tak co se dá dělat.
O očkování teda vůbec neuvažuju, natož po covidu.
A tu výměnu dítěte za dítě bych klidně provedla, kdyby se prokázaly protilátky v krvi, a i jsem na to myslela, ale naše dvě zaměnitelné byly bohužel negativní.
Jo, ona je taky zatím „chráněná ze zákona“, protože ještě malá, ale se snížením věku pro očkování na ni co nevidět začnou dopadat veškeré restrikce. Nevěřím, že ne. :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24787
17.12.21 23:06
@Sedmnactnulajedna píše:
Hezké odpoledne. Jedno z mých dětí na 99,9 % prodělalo covid i přes negativní testy. Příznaky víc než vypovídající, nakažená půlka třídy a brzy poté nakažení, a potvrzení, další členové naší rodiny. Neskutečně mě štve, že nemá ten papír. U nás jsou omezení pro neočkované a nevyléčené fakt šikanózní, a to i pro děti. Navíc čekám tlak na očkování i dětí 5+, jak se teď schválila vakcína. Je nějaká možnost, jak to potvrzení dostat, třeba na základě krevních testů?
Pozitivní už nebude, je to nějaký týden zpátky a PCR jsme dělali co týden.
Asi si odpovím sama - ne :think:. Ale kdyby někdo věděl o nějaké skulince někde. Má na ten certifikát nárok.
Díky

No a kolik těch testů jste dělali? Všechny byly negativní? Není teda možné, že to prostě nebyl covid, ale nějaká jiná viróza? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2721
17.12.21 23:17
@lucad77 píše:
No a kolik těch testů jste dělali? Všechny byly negativní? Není teda možné, že to prostě nebyl covid, ale nějaká jiná viróza? :think:

Leda že existuje viróza, při které člověk ztratí čich, ačkoli vůbec nesmrká, a to přesně v době, kdy je zhruba deset dětí ze stejné třídy PCR+, po čemž v rozestupu několika dní následují tytéž příznaky u dalších členů rodiny a covid se u nich potvrdí… jo, třeba je to jen taková shoda náhod :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24787
17.12.21 23:23
@Sedmnactnulajedna píše:
Leda že existuje viróza, při které člověk ztratí čich, ačkoli vůbec nesmrká, a to přesně v době, kdy je zhruba deset dětí ze stejné třídy PCR+, po čemž v rozestupu několika dní následují tytéž příznaky u dalších členů rodiny a covid se u nich potvrdí… jo, třeba je to jen taková shoda náhod :nevim:

Já jsem si taky právě byla zkraje tohoto roku jistá, že mám covid, příznaky tomu odpovídaly, okolnosti seděly… a pak jsem si na jaře nechala nabrat ty protilátky, jestli má smysl uvažovat o očkování, a výsledek byl nula, nula, nic. Prostě jsem covid nikdy neměla. Nebo mi z něj absolutně nic nezůstalo, nevím, zda je to možné. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna o očkování dětí proti chřipce

Ikona - Daniela Verdánová

MUDr. Daniela Verdánová