Probiotika po porodu

23
28.5.20 19:31

Probiotika po porodu

Zdravím chtěla bych se zeptat, používala jste některá probiotika po porodu? Je to týden po porodu ale když bych chtěla jít na velkou, tak cítím střeva jak to tam koluje a pak když chci vykonat potřebu tak to trochu bolí jak, kdybych rodila dalšího prcka..Hemeroidy jsem žádné nezaznamenala ale cítím to jak kdyby v podbřišku a pak v zadku uvnitř, tak nevím jestli se to pořád dává tam dole ještě dohromady ještě ale ráda bych kdyby to skončilo :-) u prvního porodu jsem to nezažila, tak právě nemůžu srovnávat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59265
28.5.20 19:34

@kikina0033 vše se stěhuje zpět na své místo.. Je to nepříjemné a trvá to.. Někdy i bolí.. Já nic nebrala, ale klidně si sezen, ničemu tomu neublížís :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
28.5.20 19:42

@martina.se No právě přemýšlím, jestli to vůbec něčemu nějak pomůže, když se to vše dostává zpátky na své místo :lol: :thinking: já právě že jak to zabolí tak se to snažím spíš udržet a zatnout ten zadek než mít tu bolest :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
28.5.20 19:45

@kikina0033 za týden můžeš mít klid úplně.. Vesměs to tak bývá.. Celkově je 6 nedělí náročné, ale srovná se to.. Probiotika to max uspisi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
28.5.20 19:49

@martina.se No právě že u prvního porodu jsem to neměla, tak to nemám s čím srovnat :-D ale zítra stejně posílám přítele do lékárny, tak mu řeknu něco ať se zeptá co by tak mohlo pomoct, ráda bych kdyby se to dalo dohromady už bez bolesti a nemusela jsem mít pak strach jít na velkou jen kvůli tej bolesti :upside_down: :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1443
28.5.20 23:42

Spis nez probiotika by to mozna chtelo neco na zmekceni stolice :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu