Oteklá noha po císařském řezu

ziniik
25.5.20 20:15

Oteklá noha po císařském řezu

Ahoj holky, neměly jste po císařském řezu nateklou jednu nohu víc než druhou? Sestřička říkala, ze otoky bývají normální a dál to neřešila. Ráno se zmíním na vizitě, jen mám obavy aby z toho nebyla ještě tromboza. :/

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
459
25.5.20 20:20

Ahoj, jsi v nemocnici a místo aby ses ptala tam ptáš se na fóru :lol: no já ti nevim hele, ale cinkni si na sestřičku, že chceš zavolat lékaře 8o to ti asi tvůj problém vyřeši :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
25.5.20 20:24

Jezisi proc si nezavolas sestru kdyz lezis v nemocnici a ptas se na internetu? Nechapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
25.5.20 20:40

Já to chápu, sestry jsou leckde neochotné až hrůza a ještě člověku vynadají..Tak prostě hledá na netu, jestli má cenu je otravovat u kafíčka :nevim:

Podle mě ano, někoho zavolej, že máš oteklou jen jednu nohu…já měla po porodu klasickém oteklé obě stejně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
25.5.20 20:40

Určitě bych to řešila v nemocnici. Ale já teda po císaři měla oteklé obě dvě nohy, nemohla jsem ani chodit. Když jsem chodila, tak jsem smajdala po podlaze, prostě jsem nedokázala nohy zvednout. Hořeli mě, paleli mě. Bylo to fakt nepříjemný, únavný, těžký nohy. Byla jsem na ultrazvuku právě kvůli trombóze, jestli nemám někde ucpaný žili ale všechno bylo v pořádku a asi po 3 dnech to bylo zase dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ziniik
25.5.20 20:49

Sestry to ví, ale kašlou na to. Mám se zmínit na vizitě. Jinak bych se neptala

• Citovat
  • Nahlásit
2043
25.5.20 21:03

S otekanim nohou nemám zkušenost :nevim:

Zato mám zkušenosti, že když otravuješ, nedejbože opakovaně, s něčím, co sestrám nepřijde důležité, tak si to pěkně vypiješ. Tak se zakladatelka ptá tady, jestli se do toho pouštět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11107
25.5.20 21:09
@ziniik píše:
Sestry to ví, ale kašlou na to. Mám se zmínit na vizitě. Jinak bych se neptala

Na oddělení musí být lékař, tak si ho nech zavolat, jestli se ti to nezdá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat