Problematické partie na hubnutí, boky a zadek

Anonymní
18.1.21 19:59

Problematicke partie

Ahojky mamky,

prosím o rady, tipy, jak zhubnout pár cm v bocích. Dlouho se mi nedaří zhodit natož snížit cm kolem mého velkého zadku. 🙈 😃
Mám 170cm, 65kg, míry 90-75-101!

Rada bych těch 5-7kg dolů. Orbitrek doma mám, jen nevím jak casto/dlouho… Jak cvičit pro hubnutí atd..

Jídelníček si chci nastavit nasledove:

Snidane: vejce/ovesna kase/tousty
Svacina: ovoce
Obed: 150g maso, 100g příloha, 200g zelenina
Svacina:bílý jogurt/zelenina
Vecere: salát plus něco

Dekuji moc. Kdyby se našla parťáka co by šla do hubnutí se mnou, tím lépe.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1109
18.1.21 20:36

Mám podobné problémové partie a na jejich zhubnutí mi zabralo až cvičení.. když jsem jen jedla zdravě, hublo mi vše ostatní (hrudník, ruce..). Cvičím 3× týdne kruhový trénink a 1-2× týdně běh/rychlá chůze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 20:56

@TinaAn děkuji. Máte Nějaky spešl jídelníček? Chápu tedy dobře 3× týdne cviceni, 2× týdne kardio? Za jak dlouho se dostavily výsledky a kdy tak zhruba cvičíte? Rano/večer.. Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
18.1.21 22:19

Já už rok držím Low crab stravu a zhubla jsem 26kg, právní měsíc sem zhubla asi 6kg ale bez cvičení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 13:24

Ahoj, jsem na tom podobně :D
Mám 175 cm a 68 kg, aspoň 5 kg dolů by se hodilo, začínám se cítí jako vorvan :lol: ale já nejsem schopná se dokopat k cvičení :roll: denně chodím na procházky + jsem chodila plavat, což teď nejde. A cvičení sama doma mě nebaví :oops: Za koronavirus je to 8 kg nahoře a fakt se necítím dobře :?

• Citovat
  • Nahlásit
1519
19.1.21 16:47

Při 170 cm mít boky 101 cm je absolutně normální. To není žádná velká zádel :lol: Jde defacto přesně to, co já. Já mám na 160 cm míry 80 - 62 - 90… A lezou mi klíční kosti, žebra na prsou, i ty horní hrbolky kyčelní kosti. Tak jste jen moje vyšší verze…

Řekla bych, že máte trochu zcestnou představu o tom, jak máte vlastně velký zadek. Nechtějte být rovné prkno bez jediné křivky. Není na tom nic pěkného. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
19.1.21 16:56
@Anonymní píše:
@TinaAn děkuji. Máte Nějaky spešl jídelníček? Chápu tedy dobře 3× týdne cviceni, 2× týdne kardio? Za jak dlouho se dostavily výsledky a kdy tak zhruba cvičíte? Rano/večer.. Děkuji moc

Já se stravuji 3 roky Low Carb, začala jsem ze zdravotních důvodů a mám dole 15kg. Cvičím jak mám čas, většinou k večeru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
19.1.21 17:05
@TinaAn píše:
Mám podobné problémové partie a na jejich zhubnutí mi zabralo až cvičení.. když jsem jen jedla zdravě, hublo mi vše ostatní (hrudník, ruce..). Cvičím 3× týdne kruhový trénink a 1-2× týdně běh/rychlá chůze.

To se děje proto, že partie, kde se vám nejvíc ukládá tuk, hubnou až jako poslední. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.21 17:13

@TinaAn přesně já sem na LC už rok a dole mám 26kg a cvicim jen podle času :se :jazyk: e_no_evil:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 17:19

:D prý velký zadek, já mám 171 cm a 94/72/105cm :zed: jak pisou holky, ty problemove partie jdou nejhur, já nejlíp hubnu z břicha a to je pak labůžo schánět oblečení na takovouhle postavu, vše se mi vyhrnuje nebo naopak je mi to velké v pase :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
22
23.1.21 19:39

Ahoj, no ono hubnout cíleně jen určité partie těla není tak úplně reálné, tuk se odbourává rovnoměrně z celého těla… a odkud to půjde lépe či hůře, to je u každého dost individuální, závisí také na genetice. Takže rada je redukovat tělesnou hmotnost celkově, při čemž bude nejdůležitější upravit svůj energetický příjem (aby by byl nižší než výdej), dále si vhodně sestavit jídelníček (aby byl vyvážený a obsahoval všechny důležité živiny) a nastavit vhodně i nějakou pohybovou aktivitu - kromě karida (např. ten orbitrek) zařadit také trénink silového charakteru :). Pokud bys chtěla pomoci s jídelníčkem, kontaktuj mě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1019
24.1.21 16:50
@DeeDee.518 píše:
Při 170 cm mít boky 101 cm je absolutně normální. To není žádná velká zádel :lol: Jde defacto přesně to, co já. Já mám na 160 cm míry 80 - 62 - 90… A lezou mi klíční kosti, žebra na prsou, i ty horní hrbolky kyčelní kosti. Tak jste jen moje vyšší verze…Řekla bych, že máte trochu zcestnou představu o tom, jak máte vlastně velký zadek. Nechtějte být rovné prkno bez jediné křivky. Není na tom nic pěkného. ;)

To takhle nelze říct, 101cm přes boky vypadá jinak na někom s širší pánví a štíhlým zadkem a na někom s užší pánví a vyvaleným zadkem. :D Jeden z nich je hubený ze předu, druhý jen z boku. Třeba Kim Kardashian má 95cm přes boky, a je to až až (byť je prcek). ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat