Nejde mi hubnutí

Anonymní
17.1.21 18:22

Hubnuti, nejde to

Ahojte, snazim se zhubnout z vahy 90kg a 170cm. Deti nemam. Je mi 26.
Bohuzel to nejde, 14dni sem dodrzovala, vyhodila sladke(ktere jsem jedla v docela velkym), zacala pit jen vodu, a takove ty nezdrave jidla jsem vyhodila.. zacala cvicit na orbitreku(60kin obden) a chodim kazdy den na cca 4-5km prochazku.
Bohuzel vcera uz jsem to porusila a dneska taky. Vcera cela cokolada, dneska kebab. Nemuzu to vydrzet. Taky me odrazuje ze nevidim výsledky. Jde to vubec zhubnout bez pocitani, kaloricle tabulky, vazeni jidla, jidelnicku na miru apod..? Dekuju za vase rady :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25693
17.1.21 18:23

Záleží co jinak jíš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
17.1.21 18:25

Napiš svůj celodenní jídelniček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10115
17.1.21 18:27

Podle mých zkušeností, pokud máš tak špatné stravovací návyky, tak se bez počítání kalorií a podobně neobejdeš. Důležité je jíst vyváženě, jakmile to v jídelníčku něco chybí, tak tělo žádá rychlou energii - cukr. Já kombinuji přerušovaný půst počítání kalorií a lehčí Low Carb. Od července mám dole 20kg, mije startovní váha byla 96kg. Ale po dvou dětech a už předtím jsem dala dolů 10 kg. Vždycky jednou do týdne až 10 dnů si dělám den, kdy jím úplně vše, samozřejmě v rozumné míře. Jinak s tvou váhou si na Orbitreku tak odděláš kolena, při téhle váze je fakt vhodnější chůze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6920
17.1.21 18:29

Nic zazracnyho neni. Musis makat a vysledky prijdou casem. Taky ses nevykrmila za 3 tydny, ale z x let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
17.1.21 18:35

Nejde neexistuje. Bud se chce, nebo se nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
17.1.21 18:35
@Aduš8 píše:
Podle mých zkušeností, pokud máš tak špatné stravovací návyky, tak se bez počítání kalorií a podobně neobejdeš. Důležité je jíst vyváženě, jakmile to v jídelníčku něco chybí, tak tělo žádá rychlou energii - cukr. Já kombinuji přerušovaný půst počítání kalorií a lehčí Low Carb. Od července mám dole 20kg, mije startovní váha byla 96kg. Ale po dvou dětech a už předtím jsem dala dolů 10 kg. Vždycky jednou do týdne až 10 dnů si dělám den, kdy jím úplně vše, samozřejmě v rozumné míře. Jinak s tvou váhou si na Orbitreku tak odděláš kolena, při téhle váze je fakt vhodnější chůze.

Můžu poprosit co tak jíš celý den. Tak koukám na low carb, ale nechci striktní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
17.1.21 18:37

V první řadě super ze se sebou chceš něco dělat! Bohužel je to běh na dlouhou trať a za dva / tři týdny to fakt nebudou žádný ohromující výsledky… Hlavně vydržet a nevzdávat to, ono se to hejbne ;)) Doporučuji vážit max 1 týdně a vždy ráno, klidně se každý týden třeba vyfot at mas motivaci, váhu si zapisuj. Nemůžeš být třeba i zavodněná? Jinak to co jsi vypsala ze děláš je podle mě základ, hlavně to sladký. Hodně bych omezila přílohy, bílý pečivo. Poslední jídlo si dát okolo 18 večer a pak už určitě nic neujidat, hlídat si pravidelné menší porce 5× denně, neodbývat se. Jednou za čas nejakej prohřešek si myslím až tolik nevadí, hlavně se z toho nehroutit ;) Ono to půjde, stačí najít co ti vyhovuje a časem to místo diety bude zdravý životní styl :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7072
17.1.21 18:42

A na 90 kg ses vykrmila za dva tydny, kdyz te demotivuje, ze za pouhe dva tydny nemas vysledky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
476
17.1.21 18:43

14 dní je málo. Rozhodně to ale nevzdávej jen kvůli tomu, žes to 2 dny porušila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6920
17.1.21 18:45
@Veru1987 píše:
Můžu poprosit co tak jíš celý den. Tak koukám na low carb, ale nechci striktní.

Strikni low carb je keto dieta. Low carb uz je volnejsi. A pokud chces jeste volnejsi, tak uz to nema nic spolecnyho s low carb a smyslem, jak pri tom hubnuti funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10115
17.1.21 18:45

@Veru1987 jím 3× denně. Snídani kolem 10.,dávám si bílkovinné pečivo s čerstvým sýrem nebo šunkou. Občas s dětmi ovocné lívance jen z ovesných vloček, banánu a jablka s trochou mléka. K obědu většinou nějaké maso bez přílohy buď se salátem, nebo vařenou zeleninou, luštěniny, když dělám omáčky, tak nezahušťuji a sobě dělám Low Carb knedlík, ale to fakt výjimečně. Teď jsem třeba dělala libové vepřové v kapustě. Hodně vejce, maso a zeleninu obecně. Snažím se vejít do těch 6500-7500kJ denně, na těch se mi daří hubnout 1-2kg týdně. Teď jsem přes Vánoce 3 kg přibrala, cukroví fakt neodolám a od začátku ledna je mám zase dole. Jako je to o tom, pořád počítat s jídlem a připravovat si ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 18:46

Jde to, ale hrozně pomalu. Já mám výšku jako ty a hubnu z 92 kg už od září. Teď mám 84kg a to jsem myslela, že na narozeniny na konci dubna budu hubená. Haha, nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
10115
17.1.21 18:47

@Cenarius to máš sice úplnou pravdu, tak to třeba nazývejme stravování s velmi omezeným příjmem sacharidů. O to totiž ve většině případů jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8192
17.1.21 18:51
@Anonymní píše:
Ahojte, snazim se zhubnout z vahy 90kg a 170cm. Deti nemam. Je mi 26.
Bohuzel to nejde, 14dni sem dodrzovala, vyhodila sladke(ktere jsem jedla v docela velkym), zacala pit jen vodu, a takove ty nezdrave jidla jsem vyhodila.. zacala cvicit na orbitreku(60kin obden) a chodim kazdy den na cca 4-5km prochazku.
Bohuzel vcera uz jsem to porusila a dneska taky. Vcera cela cokolada, dneska kebab. Nemuzu to vydrzet. Taky me odrazuje ze nevidim výsledky. Jde to vubec zhubnout bez pocitani, kaloricle tabulky, vazeni jidla, jidelnicku na miru apod..? Dekuju za vase rady :-(

Nevzala jsi do úvahy několik věcí:

1. Pokud ses až doteď nehýbala, nemáš svalovou hmotu. Takže to, co zpočátku odbouráš na tucích, přibereš na svalech.
  2. Dva týdny jsou sakra málo.
  3. Pokud chceš zhubnout trvale, musíš dělat udržitelný změny. Ne najet na nějaký striktní jídelníček a šílený plán cvičení.
  4. Musíš si dovolit odměny - jinak při první příležitosti zaprasíš a v důsledku toho velkýho zhřešení se na hubnutí vykašleš. :)

Přeji hodně štěstí a držím palce. :)

Taky se teď pouštím do boje, vlastně už dva týdny bojuju, stejně jako ty, protože ty tři měsíce nonstop u počítače se mnou udělaly strašný věci - ale já fakt nečekám první výsledky dřív, jak někdy koncem února. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat