Šli byste na kontury obličeje i přes nesouhlas partnera

15.1.21 19:49

Šli byste na kontury obličeje i přes nesouhlas partnera

Možná pro někoho malichernost, ale dlouhou dobu se divám na kontury obličeje kyselinou hylauronovou. Bohužel partner je proti a říká, že mi to jen zničí obličej a budu zrůda. A proto bych chtěla vědět váš názor šli byste na tuto kosmetickou úpravu a nebo ne? A také mimo to mi vyhrožuje, že když si to udělám tak se semnou rozejde, i když stejně vím, že to neudělá ale i tak vždy když si nechám něco udělat tak je u nás období ticha :)
Proto prosím o váš názor a i kdyby někdo měl s konturami zkušenost budu ráda za recenzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19645
15.1.21 19:56

Takovy slinty… Jedina rada - nemluvit o tom, nechat vysumet a zajit si tam. Nerikat, beztak si nevsimne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.21 19:58

@LindaPraha Akorát to je docela výrazná změna obličeje a právě, že to vidět půjde a dost hodně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6307
15.1.21 20:00

Tak je to tvoje tělo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
15.1.21 20:04

Zkusenost nemam, ale sla bych.
Pritelovi se taky nelibila vypln rtu a sla jsem na ni 😀
Nic nepoznal.
Mam to velmi hezky decentni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
15.1.21 20:05
@neznamaznama píše:
Možná pro někoho malichernost, ale dlouhou dobu se divám na kontury obličeje kyselinou hylauronovou. Bohužel partner je proti a říká, že mi to jen zničí obličej a budu zrůda. A proto bych chtěla vědět váš názor šli byste na tuto kosmetickou úpravu a nebo ne? A také mimo to mi vyhrožuje, že když si to udělám tak se semnou rozejde, i když stejně vím, že to neudělá ale i tak vždy když si nechám něco udělat tak je u nás období ticha :)
Proto prosím o váš názor a i kdyby někdo měl s konturami zkušenost budu ráda za recenzi.

Já teda nevím, jak to v závěru vypadá, taková úprava, ale já bych hlavou proti zdi uplně nešla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
15.1.21 20:06

Já bych to neudělala, a to nemáme vztah, že se posloucháme na slovo! Ne, ale je pro nás pro oba důležitý názor druhého. Což mě hlavně naučil můj partner. On chce slyšet rady, nechá si poradit. To stejné já. Pro vše, co chci má pochopení, nicméně jakékoliv úpravy by nemusel taky tak. Oni na to ti chlapy moc nejsou :D jak pozoruji :D
Ale pokud se ty sama necítíš, myslíš, že ti zvedne třeba sebevědomí, tak bych mu to vysvětlila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.21 20:07

@janikema90 Právě ten můj si na mě vždy všimne všeho :) takže se trochu bojím reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641

Tak je to tvoje tělo, dělat si s ním můžeš, co chceš. Ale chlapa naprosto chápu, evidentně chodíš na různé úpravy jak do obchodu pro rohlíky. Na jeho místě bych rozchodem nevyhrozovala, ale opravdu ho uskutečnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13585

No ja se nedivím. Nějakou si tě nasel a nechce zásadní změny, líbíš se mu taková jakou te poznal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
15.1.21 20:09
  1. nenechala bych si tuto kosmetickou úpravu udělat
  2. partner mi do těchto věcí nepovídá, nikdy by mi nic nezakázal, ALE umí mi říct, co se mu líbí
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4295
15.1.21 20:17

Čili na různé kosmetické úpravy běžně chodíš? Když je u vás pokaždé tichá domácnost? Třeba si to sama už neuvědomuješ, že se ti výrazně mění tvář. Ono to ne vždy je k lepšímu. A je to hodně vidět, že to není od narození. Samozřejmě, je to tvoje tělo, dělej si co chceš. Ale nediv se, když partner nesnese (dle jeho názoru), úmyslné hyzdění obličeje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4923
15.1.21 20:22

„ale i tak vždy když si nechám něco udělat tak je u nás období ticha“

a on to pozná?

tak ono jestli je to často…možná mu to už leze na nervy, ale kdo ví

to asi zde úplně neodhalíme…normálně se ho zeptejte co mu na tom vadí

ono…jestli jsou to nějaké úpravy co dělaj takovej ten nepřirozenej vzhled s vyšpulenými rty jak kačer a napjatou kůží…kdo ví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4923
15.1.21 20:23
@neznamaznama píše:
@LindaPraha Akorát to je docela výrazná změna obličeje a právě, že to vidět půjde a dost hodně :D

aha

no, to je pak těžký

třebas to nerozdejchá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13339
15.1.21 20:25

Treba nechce mit doma Jokera :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit