Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Možná pro někoho malichernost, ale dlouhou dobu se divám na kontury obličeje kyselinou hylauronovou. Bohužel partner je proti a říká, že mi to jen zničí obličej a budu zrůda. A proto bych chtěla vědět váš názor šli byste na tuto kosmetickou úpravu a nebo ne? A také mimo to mi vyhrožuje, že když si to udělám tak se semnou rozejde, i když stejně vím, že to neudělá ale i tak vždy když si nechám něco udělat tak je u nás období ticha ![]()
Proto prosím o váš názor a i kdyby někdo měl s konturami zkušenost budu ráda za recenzi.
Takovy slinty… Jedina rada - nemluvit o tom, nechat vysumet a zajit si tam. Nerikat, beztak si nevsimne ![]()
@LindaPraha Akorát to je docela výrazná změna obličeje a právě, že to vidět půjde a dost hodně ![]()
Zkusenost nemam, ale sla bych.
Pritelovi se taky nelibila vypln rtu a sla jsem na ni 😀
Nic nepoznal.
Mam to velmi hezky decentni.
@neznamaznama píše:
Možná pro někoho malichernost, ale dlouhou dobu se divám na kontury obličeje kyselinou hylauronovou. Bohužel partner je proti a říká, že mi to jen zničí obličej a budu zrůda. A proto bych chtěla vědět váš názor šli byste na tuto kosmetickou úpravu a nebo ne? A také mimo to mi vyhrožuje, že když si to udělám tak se semnou rozejde, i když stejně vím, že to neudělá ale i tak vždy když si nechám něco udělat tak je u nás období ticha
Proto prosím o váš názor a i kdyby někdo měl s konturami zkušenost budu ráda za recenzi.
Já teda nevím, jak to v závěru vypadá, taková úprava, ale já bych hlavou proti zdi uplně nešla ![]()
Já bych to neudělala, a to nemáme vztah, že se posloucháme na slovo! Ne, ale je pro nás pro oba důležitý názor druhého. Což mě hlavně naučil můj partner. On chce slyšet rady, nechá si poradit. To stejné já. Pro vše, co chci má pochopení, nicméně jakékoliv úpravy by nemusel taky tak. Oni na to ti chlapy moc nejsou
jak pozoruji ![]()
Ale pokud se ty sama necítíš, myslíš, že ti zvedne třeba sebevědomí, tak bych mu to vysvětlila.
@janikema90 Právě ten můj si na mě vždy všimne všeho
takže se trochu bojím reakce
Tak je to tvoje tělo, dělat si s ním můžeš, co chceš. Ale chlapa naprosto chápu, evidentně chodíš na různé úpravy jak do obchodu pro rohlíky. Na jeho místě bych rozchodem nevyhrozovala, ale opravdu ho uskutečnila.
No ja se nedivím. Nějakou si tě nasel a nechce zásadní změny, líbíš se mu taková jakou te poznal ![]()
Čili na různé kosmetické úpravy běžně chodíš? Když je u vás pokaždé tichá domácnost? Třeba si to sama už neuvědomuješ, že se ti výrazně mění tvář. Ono to ne vždy je k lepšímu. A je to hodně vidět, že to není od narození. Samozřejmě, je to tvoje tělo, dělej si co chceš. Ale nediv se, když partner nesnese (dle jeho názoru), úmyslné hyzdění obličeje.
„ale i tak vždy když si nechám něco udělat tak je u nás období ticha“
a on to pozná?
tak ono jestli je to často…možná mu to už leze na nervy, ale kdo ví
to asi zde úplně neodhalíme…normálně se ho zeptejte co mu na tom vadí
ono…jestli jsou to nějaké úpravy co dělaj takovej ten nepřirozenej vzhled s vyšpulenými rty jak kačer a napjatou kůží…kdo ví…
@neznamaznama píše:
@LindaPraha Akorát to je docela výrazná změna obličeje a právě, že to vidět půjde a dost hodně
aha
no, to je pak těžký
třebas to nerozdejchá ![]()