Cvičení pro kluka 12 let

1109
13.1.21 12:43

Cvičení pro kluka 12 let

Ahoj, nemáte prosím tip na nějaké cvičení pro kluka 12 let? Ideálně na Youtube nebo na stáhnutí z uložto :)
Bohužel se na něm začíná projevovat izolace a začíná přibírat nad normál :? Plavání má zrušeno a ven sice chodíme, ale spíš na procházky, hlavně teď v zimě.
Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16571
13.1.21 12:52

Chodte spolu behat :nevim: Neumim si predstavit, ze by cviceni z youtube bavilo 12leteho kluka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65910
13.1.21 12:54

A on chce cvičit podle youtube? Vypadnete bobovat, na pořádný výlet, zaběhat si

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
13.1.21 12:58

Běhání bohužel nemáme rádi ani jeden z nás :nevim: Bobovat jdeme, ale moc času nezbývá, chodím normálně do práce. A s kamarády to je takové divné, ven nikdo prostě už nechodí, jako to bylo za nás :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
13.1.21 13:23

Já mám děti sice mladší a hubenďoury, ale napíšu naše pohybové aktivity, co provozujeme, když jsou kroužky zavřené. Také si nedovedu představit, že ti 12 letý kluk bude dobrovolně cvičit podle youtube 8o
Teď když napadl sníh, tak je to jasný - bobovačka, koulovačka, blbnutí ve sněhu - to se dá zvládnut každé odpoledne hoďka venku a jsme vylítaní až až. O víkendu vyrážíme na pořádný kopec, kde 2-3 h běhání nahoru a sjíždění dolů dá dětem pořádně do těla. Jakmile sleze sníh, tak vytáhneme kola, koloběžky a kolečkové brusle. Chodíme si na hřiště zakopat nebo s hokejkama na betonový plácek (hraje dokonce i dcera, která je jinak typ „křehká květinka“ :mrgreen: ), na zahradě děláme překážkové dráhy (to jde i teď ve sněhu a i v přírodě). Doma mají děti zavěšené gymnastické kruhy, tam visí každou chvíli a je to dobrá posilka :) A máme houpací prkno (houpee, utukutu apod.). Případně ještě často slýchám, že mají děti v pokoji žebřiny. Jo a taky docela dobrá pohybovka je Nintendo :lol: (i když to je u nás výjimečně - mají to u babičky a dědy, já to uplně domů zatím nechci)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11435
13.1.21 13:28

Ja chodim behat, dite se mnou jede na kolobezce. Ted to klouze, takze chodi behat se mnou. Kdyz nejdeme behat, jdeme na prochazku. Vcera byla bobovat s kamaradkou. Kazdy den cvici s velkym micem kvuli zadum. Je to urcite dvacet minut denne, kdy posiluje stred tela.
Ted snad prijdou na radu brusle a bezky.

Je ji jedenact a za normalnich casu chodi plavat a na atletiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11435
13.1.21 13:29

@vedma007 to prkno nutne potrebuju :)) jaky mate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.21 13:39

Já bych to běhání úplně nezatracovala, dozajista by to prospělo i mamince :palec: Ale když nehcete, nelze vnucovat. Napadá mě chodit si s klukem zakopat na bránu, jestli máte zamrzlej rybník, tak bruslit nebo hrát hokej, na hřišti se dá házet na koš. Někde v horách chodit na běžky… My s manželem občas chodíme hrát „bedminton“ přes klepáče na koberce, dají se sehnat sněžnice a můžete si udělat dobrodružnou polárnickou túru třeba s lovením cashek… No a nebo lze invetsovat třeba do balkny, kruhů, nebo rozporové hrazdy do dveří na shyby… Možností je spousta, tak směle do toho. Máte jedinečnou možnost vyzkoušet nové věci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65910
13.1.21 13:42
@mag píše:
Ja chodim behat, dite se mnou jede na kolobezce. Ted to klouze, takze chodi behat se mnou. Kdyz nejdeme behat, jdeme na prochazku. Vcera byla bobovat s kamaradkou. Kazdy den cvici s velkym micem kvuli zadum. Je to urcite dvacet minut denne, kdy posiluje stred tela.
Ted snad prijdou na radu brusle a bezky.Je ji jedenact a za normalnich casu chodi plavat a na atletiku.

U nás už trenér nevydržel a atletika jede. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.21 13:45
@mag píše:
@vedma007 to prkno nutne potrebuju :)) jaky mate?

ještě jsem koukala na tu balanční vlnu od utukutu. Tak vypadá snad ještě zajímavějc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16571
13.1.21 13:46

Tak i rychlejsi prochazka udela sve. Mali kluci reaguji na pohyb vetsinu velice dobre, nemusi se tolik snazit, aby to slo na vaze videt. Pokud mas malo casu, vyuzij toho, ze doma sedi a „kyne“ (v dobrem :kytka: ). Proste na nej hod nejake sve povinosti, kluk v tomhle veku nema problem, udelat pradlo, nadobi, vysat. Cas ti to usetri, jemu to maximalne prospeje a vy muzete spolu se jit projit. Coz jde i za tmy, naopak je to moc prijemne jit ven vecer. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11435
13.1.21 13:50
@Lama Lama píše:
U nás už trenér nevydržel a atletika jede. :dance:

Zavidim, dokud to slo, byli venku. I pres mrazy. Ted bohuzel nic. Obcas neco virtualne. Ale ja ji teda dost honim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65910
13.1.21 13:54
@mag píše:
Zavidim, dokud to slo, byli venku. I pres mrazy. Ted bohuzel nic. Obcas neco virtualne. Ale ja ji teda dost honim :lol:
u nás taky venku. Prej po dvojicích :think: :nevim: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
13.1.21 14:17

@mag my máme od houpee, už asi 3 roky, dneska už je nabídka zase mohem pestřejší. Cvičím na něm občas i já :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
13.1.21 14:21

@Lama Lama tak to máte dobrý, synův fotbalový trenér bohužel takhle aktivní není a dcera chodí na kroužek, který venku fakt teď realizovat nejde :? Jinak bych je vyslala hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat