Kde sehnat levně činky a věci na cvičení?

Anonymní
18.1.21 09:34

Kde sehnat levně činky a věci na cvičení ?

Rozhodla jsem se začít trošku doma cvičit, takže bych si ráda koupila nějaké lehké činky, kettlbell gumy nebo tak…

Ale díky koronaviru jsem na tom tak nějak finančně nic moc, takže si nemužu dovolit kupovat na sportisimu nebo tak…

Rada bych nějaké činky menší do ruky ve váze 2 kg, 3 kg a 4 kg a nějaký ketlbell cca 8 kg plus minus.

Samozřejmě na google jsem se dívala, ale problém je, že když seženu jedny činky levně tak nemají žádné jiné a tak zase ikdyž ušetřím třeba 70% než někde jinde, tak zase utratím navíc dalších 150kč za poštovné.

Proto jsem se chtěla zeptat, zda někdo nenakupoval tedka a neví o nějakém eshopu, kde mají aktuálně větší slevy nebo dobré ceny a je tam větší výběr abych to vzala vše najednou?

Představuju si cenu za činky okolo 200kč….

děkuji

anonym - finanční situace díky koronaviru

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18971
18.1.21 09:42

Bazary? Tam je cvičebního nářadí… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6732
18.1.21 09:44

Jelikož ty činky se nedají moc zničit a fungují dobře i opotřebované, tak je dobrá volba prohlídnout bazary, ale i tam nejsou úplně levný, jelikož je velká poptávka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
18.1.21 10:16

Někdy bývá v lidl-shop ve fitness sekci :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
18.1.21 10:22

Kaufland měl nové činky 1kg, 2kg, 3kg v akci. Ale dva kusy vyšly tak na 250Kč. Záleží, jaká byla hmotnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.1.21 10:30

Bazary, Lidlshop, levný je taky Decathlon…
Nebo si místo činek napusť PET lahve. Spousta online cvičeních programů používá tyhle improvizované pomůcky. Viz 30ti denní výzva.
:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.1.21 10:32

A pokud jsi nikdy necvičila, začni s vlastní vahou. Pro správném cvičení se namakáš dost. A když tě to chytne, pak si můžeš pořídit další vybavení.
:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
18.1.21 10:37

Decathlon (maji otevrena vydejova okynka).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat