Problémy dítěte, kam se ještě obrátit?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5978
10.9.24 22:15
@Anonymní píše: Více

Zkuste jiného psychologa, ale klinického, ne poradenského.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.9.24 22:19
@Kipa22 píše: Více

Ano, byli jsme u klinického psychologa, dokonce jsme zkusili i dvě různé psycholožky.

  • Citovat
  • Upravit
5978
10.9.24 22:25
@Anonymní píše: Více

A co vám řekli?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
519
10.9.24 22:28
@Anonymní píše: Více

Tak to budete muset všechno oběhat znova. Podle toho, co píšeš, je syn minimálně ve třetí třídě, spíš starší a fakt není normální, aby takhle velké zdravé dítě několikrát brečelo v koutě, že předchozí učitelka něco dělala jinak. Pokud tedy doma nemáš rozmachanýho haranta. Nepsala už jsi tu někdy? Je mi to totiž dost povědomé.

Příspěvek upraven 10.09.24 v 22:37

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.9.24 22:31
@Kipa22 píše: Více

Ve výsledku vlastně nic, když jsem chtěla rady, co tedy máme dělat, tak jsem dostala rady, se kterými úplně nesouzním a co by mu mohlo pomoct ve škole jsem se taky nedozvěděla.

  • Citovat
  • Upravit
5978
10.9.24 23:15
@Anonymní píše: Více

A jak se chová doma? Nemá nějaký problém ve škole?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22723
10.9.24 23:40

Co primo ve skole-skolni psycholog, vychovna poradkyne? Za me je teda taky zaklad dobry klinicky psycholog, ikdyz nic nenajde, tak by mel vzdy poradit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.9.24 06:17
@Oriseka píše: Více

Výchovná poradkyně doporučila, ať se obrátíme na psychologa.
My řady dostali, ale příliš s nimi nesouznim.

  • Citovat
  • Upravit
Billi
11.9.24 06:19

Omyl, jiná diskuse.

Příspěvek upraven 11.09.24 v 06:24

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
11.9.24 06:19

@curria není normální, jak se chová, proto se to snažím vyřešit.

  • Citovat
  • Upravit
22723
11.9.24 06:32
@Anonymní píše: Více

A co vam poradil?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
11.9.24 06:40
@Anonymní píše: Více

Nech si napsat zprávu ze skoly, jak se projevuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.9.24 06:47
@vokishka píše: Více

My tu zprávu máme a měli jsme ji s sebou všude.

  • Citovat
  • Upravit
633
11.9.24 06:54
@Anonymní píše: Více

Promiň, ale to, že s jejich radami nesouzníš přeci ještě neznamená, že nebudou fungovat. Co od nich tedy chceš slyšet? Tvoje postupy evidentně nezabírají, tak proč aspoň nezkusíš to, co ti řekli?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.9.24 07:10
@Rimonsiley píše: Více

Budou fungovat, to vím určitě, ale jelikož jsme za poslední dva roky udělali pokrok, tak se nechci vrátit zase na začátek.
Hlavní rada totiž byla ve smyslu, že když nejde o život, tak mu vyhovět a nebude mít důvod k nespokojenosti. Nechce jíst to a to, ať to není a dá si sám, na co má chuť. Úžasná rada, to už jsme jednou udělali a z jídelníčku zmizely 2/3 jídel.
Nechce jít spát? Tak ať jde, až bude unavený. Nikdy není unavený, musí být nastavena večerka a přes to nejede vlak.
Nechce psát úkol, domluvte s učitelkou, že jsou nepovinné.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin