Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@Knofletka píše:
Nemusí to tak být, ale je to asi první co člověka napadne. Zeptat se někoho kdo o mém zdravotním stavu už něco ví, a kdo nejspolehlivěji může vyloučit tuhle příčinu.
Ano, to ano, také mě to napadlo, ale ostatní „věci“ které se dějí, mě právě zarážejí. Přijde mi to jakoby to bylo tou místností. Noční můry o tornádech, nehezké sny, špatná soustřěděnost, unava.. víte snažím se psát, napsala jsem svou první knihu a šlo to hladce, ale od te doby co se něco snažím splodit v ložnici, to prostě nejde. A taky samozřejmě nechci hned běžet za doktorem, ale jestliže to bude nutné, tak tam jistě zajdu ![]()