Proč nemáte doma bidetovou spršku?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3546
30.4.26 12:10
@Caitlyn píše: Více

Ho…no je mastné, takže samotná voda, nota bene studená zadel kvalitně neumyje. Plus osušení do ručníku. každý člen rodiny má, předpokládám, svůj, takže v koupelně je jich tam třeba 8?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
785
30.4.26 12:15
@884135 píše: Více

Bydlim v paneláku, záchod je zvlast, a tam je ta sprška. Na stejné štěně, jako je držák na toaletní papír.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
785
30.4.26 12:17
@884135 píše: Více

Spršku mám na studenou i na teplou vodu, kde teplotu mohu regulovat. A na uvítání nepoužíváme velke ručníky, ale malé ručníky, je jich tam asi 20.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37174
30.4.26 12:20
@Černá Madonna píše: Více

A jaké používáš stelivo? Doporučuji https://steliva-a-toalety-pro-kocky.heureka.cz/…ntrol-10-kg/#…. ;) :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1897
30.4.26 12:27
@Weia píše: Více

To zas nějakej úchyl založil téma :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12284
30.4.26 12:31

Jinak skvela sprska je tato :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3546
30.4.26 12:34
@Ketris píše: Více

ta už není na zadel, ale na p…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12284
30.4.26 13:13
@884135 píše: Více

Rika kdo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5064
30.4.26 13:58
@Caitlyn píše: Více

A ty si pérdel po velké potřebě ve sprše umýváš jak? Jen vodou nebo i mýdlem? (Nebo se neumyješ vůbec?) A poté na utření používáš jeden ručník týden? Co když se ti do něj utře (ruce) návštěva? Máš na něm cedulku? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8142
30.4.26 14:44
@Ketris píše: Více

V lídlu mají za pár korun lepší, ta to vezme důkladně :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12284
30.4.26 14:48

@rmot To prislusenstvi se mi k tomu libi :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.26 16:36

@Weia My máme malou koupelnu, takže ani není kam dát. Batolecí léta už mám dávno za sebou a když se pravidelně sprchuji, tak nějak nevidím důvod. Jasně, na baráku se to může hodit i na jiné věci - napustit kýbl, umýt boty… Ale buď se chci zcela umýt a pak se osprchuji rovnou, nebo postačí toaletní papír. Zkoušela jsem takovou spršku rovnou přimontovanou na wc, ale přišlo mi, že jsem měla jen zmáčený zadek a o umytí moc nešlo. A pak člověk musel šachovat s ručníkem, protože ten vzduch nic neosušil.
Pokud má člověk střevní problémy, tak je asi lepší se osprchovat rovnou a pokud nemá, tak je to opravdu nutnost, když pokaždé na wc používá toaletní papír? O co je ten ručník, kterým se šmrdlá neumytý zadek mýdlem lepší než toaletní papír?

  • Citovat
  • Upravit
11789
30.4.26 16:37

Bidet je pro holky, i když asi u mě by byl fajn. Ale stejně se pak musím dotřít, ne? Není to vapka, která dočista dočista.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
825
30.4.26 16:43

Nenapadlo mě to. Navíc s bidetem nějak neumím. 2× jsem ho zkusila použít na gyndě před vyšetřením, a pokaždé jsem pak musela vytřít podlahu. A docela často chodím na velkou mimo domov, tak to je pak k ničemu, že má člověk tuhle věcičku doma.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
825
30.4.26 16:54

A není mi teda jasný, jestli si má člověk jako ten zadek namydlit? Nejsem si jistá, jestli se samotným proudem vody člověk umyje? A pak se utřít do ručníku? To tam pak permanentně schne x ručníků, někde u stropu, aby si do nich někdo omylem neutřel obličej?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný