Prodej nebo koupě domu na splátky

Ms.H
3.3.13 18:29

Prodej nebo koupě domu na splátky

Ahoj, není tu někdo, kdo prodával nebo kupoval dům na splátky (nemám na mysli hypotéku)? Klidně mi napište SZ, potřebuji probrat možnosti. Díky :)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30324
3.3.13 20:04

Ahoj, my jsme o tom uvažovali, ale nakonec prodávající couvli a šli jsme do hypo. Co nám, ale pak říkal právník tak by u toho bylo dost problémů ohledně přepisu a tak. Nejde to dobře právně ošetřit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ms.H
5.3.13 10:34

@Aspera díky, taky jsem se různě poptávala a opravdu negativa převažují.

  • Citovat
  • Upravit
528
13.5.13 13:32

Ahoj právě zvažujeme koupit byt na splátky nemůžu o tom nikde nic najít můžete mi napsat nějaké informace pokud teda někdo ví?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.14 18:25

Myslím že v tomhle jsme tady v té republice sto let za opicema v americe tohle funguje už x.let.Jinak myslím že by bylo dobré kdyby dostaly hypotéky i lidi co jsou v registru dlužníku jelikož i oni chtějí žit třeba ve svém a nevydím duvod proč by nemohly dostat hypotéku když stejně někomu cpou penize doslova do chřtánu takže platí tam nebo tak.Jeto smutné člověk coje v registru jakoby byl nějak nakaženy a špatny

  • Citovat
  • Upravit
Kobliha51
24.7.14 18:29
@Anonymní píše:
Myslím že v tomhle jsme tady v té republice sto let za opicema v americe tohle funguje už x.let.Jinak myslím že by bylo dobré kdyby dostaly hypotéky i lidi co jsou v registru dlužníku jelikož i oni chtějí žit třeba ve svém a nevydím duvod proč by nemohly dostat hypotéku když stejně někomu cpou penize doslova do chřtánu takže platí tam nebo tak.Jeto smutné člověk coje v registru jakoby byl nějak nakaženy a špatny

Kdo komu cpe peníze tě nemusí zajímat. Zajímat tě má, jak zaplatit dluhy.

  • Citovat
  • Upravit
36504
24.7.14 18:31
@Anonymní píše:
Myslím že v tomhle jsme tady v té republice sto let za opicema v americe tohle funguje už x.let.Jinak myslím že by bylo dobré kdyby dostaly hypotéky i lidi co jsou v registru dlužníku jelikož i oni chtějí žit třeba ve svém a nevydím duvod proč by nemohly dostat hypotéku když stejně někomu cpou penize doslova do chřtánu takže platí tam nebo tak.Jeto smutné člověk coje v registru jakoby byl nějak nakaženy a špatny
@Anonymní píše:
Myslím že v tomhle jsme tady v té republice sto let za opicema v americe tohle funguje už x.let.Jinak myslím že by bylo dobré kdyby dostaly hypotéky i lidi co jsou v registru dlužníku jelikož i oni chtějí žit třeba ve svém a nevydím duvod proč by nemohly dostat hypotéku když stejně někomu cpou penize doslova do chřtánu takže platí tam nebo tak.Jeto smutné člověk coje v registru jakoby byl nějak nakaženy a špatny

Gramatiku Tě taky učili v Americe?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Ikona - Zbyněk Vorel

Zbyněk Vorel