Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty
Zbyněk Vorel
Ahoj, my jsme o tom uvažovali, ale nakonec prodávající couvli a šli jsme do hypo. Co nám, ale pak říkal právník tak by u toho bylo dost problémů ohledně přepisu a tak. Nejde to dobře právně ošetřit.
@Aspera díky, taky jsem se různě poptávala a opravdu negativa převažují.
Ahoj právě zvažujeme koupit byt na splátky nemůžu o tom nikde nic najít můžete mi napsat nějaké informace pokud teda někdo ví?
Myslím že v tomhle jsme tady v té republice sto let za opicema v americe tohle funguje už x.let.Jinak myslím že by bylo dobré kdyby dostaly hypotéky i lidi co jsou v registru dlužníku jelikož i oni chtějí žit třeba ve svém a nevydím duvod proč by nemohly dostat hypotéku když stejně někomu cpou penize doslova do chřtánu takže platí tam nebo tak.Jeto smutné člověk coje v registru jakoby byl nějak nakaženy a špatny
@Anonymní píše:
Myslím že v tomhle jsme tady v té republice sto let za opicema v americe tohle funguje už x.let.Jinak myslím že by bylo dobré kdyby dostaly hypotéky i lidi co jsou v registru dlužníku jelikož i oni chtějí žit třeba ve svém a nevydím duvod proč by nemohly dostat hypotéku když stejně někomu cpou penize doslova do chřtánu takže platí tam nebo tak.Jeto smutné člověk coje v registru jakoby byl nějak nakaženy a špatny
Kdo komu cpe peníze tě nemusí zajímat. Zajímat tě má, jak zaplatit dluhy.
@Anonymní píše:
Myslím že v tomhle jsme tady v té republice sto let za opicema v americe tohle funguje už x.let.Jinak myslím že by bylo dobré kdyby dostaly hypotéky i lidi co jsou v registru dlužníku jelikož i oni chtějí žit třeba ve svém a nevydím duvod proč by nemohly dostat hypotéku když stejně někomu cpou penize doslova do chřtánu takže platí tam nebo tak.Jeto smutné člověk coje v registru jakoby byl nějak nakaženy a špatny
@Anonymní píše:
Myslím že v tomhle jsme tady v té republice sto let za opicema v americe tohle funguje už x.let.Jinak myslím že by bylo dobré kdyby dostaly hypotéky i lidi co jsou v registru dlužníku jelikož i oni chtějí žit třeba ve svém a nevydím duvod proč by nemohly dostat hypotéku když stejně někomu cpou penize doslova do chřtánu takže platí tam nebo tak.Jeto smutné člověk coje v registru jakoby byl nějak nakaženy a špatny
Gramatiku Tě taky učili v Americe?
Ahoj, není tu někdo, kdo prodával nebo kupoval dům na splátky (nemám na mysli hypotéku)? Klidně mi napište SZ, potřebuji probrat možnosti. Díky