Prodej padělků oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 16:39
Prodej padělků oblečení

Ahojky, omlouvám se za anonym, ale někteří mě znají i na FB.
Zajímá mě jedna věc. Na Facebooku je hromu stránek, kde je možné za pár korun koupit značkové věci, boty, kabelky,… ani se netají tím že jsou to padělky. Přitom na tržnicích se dělají zátahy a takové to zboží se zabavuje a ještě dostanou pokutu.
Jak je možné že na fb to nikomu nevadí? A že se prodávající ani netají a nabízejí to na různých bazarech a na své stránky zvou. Jen mě to zajímá.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ellaredova
Povídálka 20 příspěvků 11.11.14 16:43
Proč myslíš, že je to padělek?

A kde máš jistotu, že je to padělek? Pokavaď je to Adidas, Nike tak k použitým věcem asi těžko budeš prodávat třeba učtenky? Nebo myslíš padělky, jako, že adidas se 4 pruhama a podobně? A zase kdo by si proboha kupoval „adidas“ nejlépe ahihas se 4 pruhy atd? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 16:43

Nechci na nikoho ukazovat ani nikoho udávat. Jen mě to zaráží.

gina76
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 11.11.14 16:47

No takových stránek je na fb a když si to lidi kupují tak proč ne, lepší za to dát dve stovky než 10 tisíc ne?.) To že na ne ješte nikdo neskocil je jen proto, že to není v takovém množství jako třeba v tech tržnicích a není tam podle me dukaz toho, že se tím ten dotyčný živí, vždycky muže říct, že si to r objednávají společne ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 16:48

@ellaredova
Použité nejsou, jsou nové a těžko original tepláky koupíš za 300,–.Přímo na jedněch stránkách je v souborech o pravidlech napsáno, že se nejedná o originál a dovoz je z Číny. Oblečení má znaky i cedulky např. Adidas, takže normální člověk to nepozná, pokud tomu nerozumí nějak speciálně.

neila
Extra třída :D 11665 příspěvků 11.11.14 16:50

@ellaredova tak myslím, že legálně není možné prodávat nový model třeba bot adidas za 500,–, když v obchodech stojí 2700,– :nevim: tam pak opravdu něco nehraje, buď je to fejk čínské produkce, nebo kradené zboží ;) Ani jedno není legální.
Anonymní
Proč to nikdo nekontroluje, to nikdo neví. Třeba jo ;) Na Aukru se to takovými „obchodníky“ hemží už několik let… Nevím si dost dobře představit razii na fb stránku, virtuální svět je mnohem složitější než skutečný v tomhle případě. Nikdo z těchto kšeftářů není asi tak blbej, aby zboží držel doma, takže asi dá víc práce připravit nějaký zásah tak, aby k něčemu byl. Zatímco když naběhnou na tržnici, zabaví hned několik důkazů :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 16:51

@gina76
Jasný že to asi lépe okecají než trhovci :-)

gina76
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 11.11.14 16:58
@Anonymní píše:
@gina76
Jasný že to asi lépe okecají než trhovci :-)

nelozumím nemáme :mrgreen: :mrgreen:

ellaredova
Povídálka 20 příspěvků 11.11.14 16:59
re

No k nám stejně co se týká adidas, nike a různě jiných značek nejde první třída kvality a sotva ta druhá, takže nevidím zase až tak něco špatného, že by někdo prodal adidasky za 500. Kolikrát se mi stalo, že jsem si koupila džíny a ač mi byli tak stejně sem je nějak nenosila a když jsem je třeba prodala kamarádce šla jsem hodně hodně pod cenu.

A jestli to jsou opravdu padělky, tak diť je to jedno ne, kdo si to bude chtít koupit koupí.

Bábrdl
Generální žvanilka 22772 příspěvků 11.11.14 17:03
@Anonymní píše:
Ahojky, omlouvám se za anonym, ale někteří mě znají i na FB.
Zajímá mě jedna věc. Na Facebooku je hromu stránek, kde je možné za pár korun koupit značkové věci, boty, kabelky,… ani se netají tím že jsou to padělky. Přitom na tržnicích se dělají zátahy a takové to zboží se zabavuje a ještě dostanou pokutu.
Jak je možné že na fb to nikomu nevadí? A že se prodávající ani netají a nabízejí to na různých bazarech a na své stránky zvou. Jen mě to zajímá.

Na tohle má čeština hezké vysvětlující úsloví: kde není žalobce, není soudce :nevim:

mag
Extra třída :D 11119 příspěvků 11.11.14 17:38
@Bábrdl píše:
Na tohle má čeština hezké vysvětlující úsloví: kde není žalobce, není soudce :nevim:

Přesně tak, pokud tě to anonymní sejří, pošli link a print screeny na ČOI.

AnastazieB
Echt Kelišová 8545 příspěvků 11.11.14 17:41

Myslím, že to určitě sledují, akorát asi těch „zátahů“ není tolik. Na FB a MMB hlavně úřady sledují, jestli má dotyčný ŽL a odvádí daně nebo se tím živí načerno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 17:48

@mag
Nesejří ;) Jen mě to zarazilo. Nikoho udávat nehodlám!!

mag
Extra třída :D 11119 příspěvků 11.11.14 18:01
@Anonymní píše:
@mag
Nesejří ;) Jen mě to zarazilo. Nikoho udávat nehodlám!!

Jinak se to ty příslušné orgány nedozví.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 19:14

@mag
Ptala jsem se jen ze zvědavosti, né abych dělala někomu zle.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >