Reklama

Prodejna obuvi - založení, zřízení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pravdaalaska
Stálice 63 příspěvků 03.10.18 13:08
prodejna obuvy - založení, zřízení

Ahoj, ráda bych zde poprosila o radu. Mám v úmyslu zřídit na našem městečku novou prodejnu obuvi. Město má cca. 6500 obyvatel a docela velkou spádovost. Je zde jedna prodejna obuvi, s pověstí „drahá“. Uvolnily se nějaké prostory blízko centra a já koketuji s myšlenkou, že bych to zkusila. Nepředstavuji si to ale jako Hurvínek válku, tuším, co je potřeba atd. Ráda bych ale znala osobní zkušenosti někoho, kdo také začal podobným způsobem podnikat. Děkuji za napsání. :mavam:

Reklama

Reakce:

AdaNaty
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 30 inzerátů 03.10.18 13:19

no tak v prvé řadě zivnost atd,pak vyběhat asi nějaký prostor plus podmínky atd,povolení,do­davatele,…spou­sta,nemám s tímto zkušenosti,ale zařizuji svůj obchůdek,ne kamenný ale něco jsem tak pochytila

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 13:25

obuv bez obuvi :mrgreen: , kost bez kosti :mrgreen:

Kajule21
Kelišová 5387 příspěvků 8 inzerátů 03.10.18 15:12

Já mám teda kamennou prodejnu i e-shop s kojeneckým zbožím a nebyla to sranda… Obnovit ŽL,sehnat prostory, sehnat dodavatele (největší mazec), sehnat firmu,která udělá e-shop a milion věcí kolem…Platit nájem, soc+zdrav, zboží apod. Člověk se má co ohánět…Ale zkusit to můžeš…Ať to vyjde :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >