Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Anonymní píše:
Potřebuju nezávislý pohled lidí. Bydlíme v městě, kde jsou nájmy skoro srovnatelné s Prahou, byt 2+1 za 11t je tu obvyklé. Chceme pronajímat dům, je zděný, topení rozvedené po celém domě, topí se tuhými palivy v kotli. Teplo je tu jako v paneláku. zahrada 1000m čtverečních, naprosté soukromí a klid. Nicméně náš realitní makléř si myslí, že jsou lidi teď tak zhýčaní, že topit v kotli se nikomu nechce, nějak se mi tomu nechce věřit. Ale zajímá mě, je to tak? Fakt je to pro většinu lidí problém? Chceme pronajímat dům 4+1 se zahradou, garáží, dílnou a přístřešky za 12000,– + 1500,– alektřina. Tak co? Je to fakt takový problém?za reakce moc děkuji, pomůžou nám se rozhodnout, zda do toho vůbec jít. Anonym prosím ponechat, nechci aby někdo věděl v čem žijeme, děkuji
Ahoj, my mame pronajety dum a topime na tuha paliva. V zime kolikrat drzkuju, ale kdyz jsme se rozhodovali jestli do toho jit tak jsme v kotli problem nevideli.Zase to ma spoustu jinych vyhod, a i je to topeni nejlevnejsi. Myslim ze pokud dum neni na rozpadnuti nebudete mit problem s tim to pronajmout.
@Anonymní píše:
Potřebuju nezávislý pohled lidí. Bydlíme v městě, kde jsou nájmy skoro srovnatelné s Prahou, byt 2+1 za 11t je tu obvyklé. Chceme pronajímat dům, je zděný, topení rozvedené po celém domě, topí se tuhými palivy v kotli. Teplo je tu jako v paneláku. zahrada 1000m čtverečních, naprosté soukromí a klid. Nicméně náš realitní makléř si myslí, že jsou lidi teď tak zhýčaní, že topit v kotli se nikomu nechce, nějak se mi tomu nechce věřit. Ale zajímá mě, je to tak? Fakt je to pro většinu lidí problém? Chceme pronajímat dům 4+1 se zahradou, garáží, dílnou a přístřešky za 12000,– + 1500,– alektřina. Tak co? Je to fakt takový problém?za reakce moc děkuji, pomůžou nám se rozhodnout, zda do toho vůbec jít. Anonym prosím ponechat, nechci aby někdo věděl v čem žijeme, děkuji
za tu cenu bych se toho nebála, v takovém případě bych do toho šla sama.. ale je to jen kvůli ceně, protože u nás jsou běžné pronájmy domů 20 tis a výše a do toho bych fakt nikdy nešla..