prosbicka o radu

6
4.7.05 16:03

prosbicka o radu

Ahojky holky, prosim Vas poradte mi nektera, mam doma chlapecka narodil se 16.5.2005 je hodnej a zdravej a v pohode, narodil se 34+4tt., ale mam jeden dotaz nevite nekdo do kdy se vyviji tvar ouska u miminka? ma totiz na jednom ousku lalucek takove zkroucenej, nevyrolovanej, nebo rozdvojenej nebo nevim jak to nejlepe popsat, myslite ze se to srovna? nemate s tim nekdo zkusenosti? prosim poradte mi docela me to trapi, vim ze jsou horsi veci, no ale jako maminka bych mu prala jen to nejlepsi tak i hezky ouska, diky moc predem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

152
4.7.05 16:18

Milá Ninko,

z ušenka si rozhodně nedělej žádnou starost! Chlapeček se narodil nedávno, má ještě dost času na to, aby se celý srovnal do úplné dokonalosti, nemůžeme na něho chudáka spěchat. Znám spoustu miminek, které měly pokřivené ouška, nosánek nebo třeba menší očičko a časem se všechno srovnalo. Hlavní je, že je zdravoučký a obklopený láskou!
Viťka + Pavlušek 4měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
4.7.05 16:25

ahojky, tak diky moc, to jsem chtela slyset, to vis vrta mi to v hlave kdyz maleho krmim tak mu ousko rovnam to jsem strasna matka vid, ale bylo mi divny ze jsem na nikom dospelem takovy lalucek nevidela tak jsem si rikala ze se to prece musi srovnat, ale to vis nemela jsem se koho zeptat, jeste jednou diky moc a hezky den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
4.7.05 18:40

I já jsem se narodila se srolovaným uchem,a to doslova.Ucho jsem měla zarolované do úzké ruličky.Podle mamky se mi asi během půl roku rozrolovalo.Takže dneska mám ucho úplně normální.
Neboj tvoje miminko je ještě malinké,a uvidíš,že se ještě hodně změní než vyroste. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
4.7.05 18:46

Ahoj,
moje mladší holčička měla celé ouško úplně rovné, bez záhybů - jen takovou plácačku (úplně jako slon). Taky jsem na to koukala zděšeně, ale samo se to postupně upravilo. V porodnici říkali, že to není vývojová vada, ale jen z toho, že bylo ouško v břiše dlouho přitlačené. Netrap se tím, je ještě maličký, určitě se to taky srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
4.7.05 20:08

Ahoj Nino,

jeden můj klučík se narodil s ouškem natrženým, dlouho se mu hojilo a navíc měl jedno ouško kulaté a druhé špičaté. Dnes je mu 5,5měs a už dávno to není poznat, všechno se srovnalo jak roste. Naštěstí jsem si z toho nedělala hlavu, protože můj první kluk měl zase dost viditelně menší jedno očičko, taky se vše srovnalo a oči je to, co u něj ženský dneska obdivují. Moje dr. mi vysvětlila, že je to naprosto normální, že takové rozdílnosti má nasobě každý člověk, ale na dospělém to není tak patrné.

Takže věř, že i tvý mimi je naprosto dokonalý a jednou z něj vyroste chlap, na kterýho se budou ženský lepit! :lol:

Iriss + 2svišti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
528
4.7.05 20:17

Ahojky, synáček se narodil s ouškem tvaru čtverečku - opravdu měl horní část ucha úplně do pravého úhlu. Nevadilo mi to, protože se mi to zdálo roztomilé :) , ale srovnalo se to a nyní (15 měsíců) má ouška úplně normální. Jen si už přesně nepamatuji, jak dlouho to trvalo, než se to dostalo do normálu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
4.7.05 21:44

Ahoj.

Náš chlapeček se narodil ve 42tt a měl špičky oušek taky srolované do ruličky. Až jsem se toho lekla, protože všechny knížky upozorňují na všechno možné, co může novorozenec na tělíčku mít a je to normální, ale o srolovaných ouškách alespoň mé knížky nepsaly. Teď je mu 11m a má ouška úplně normální a rozvinutá. Prostě krásná!

CIBULKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
4.7.05 23:10

ahojky holky, diky moc Vam vsem, tak to uz jsem v klidu, urcite se to vyrovna, jak uz jsem psala, zacala jsem si vsimat usi u dospelych a musim rict ze tohle nikdo nema, takze se to asi opravdu srovna, nevim jestli je to uplne srolovane, no je fakt ze vlastne kdyz to zespoda odhrnu tak to vypada v pohode, lalucek je ale jeste jakoby rozdvojeny a ten druhy dal od hlavicky takovy plnejsi, nevim jestli to pisu tak aby to slo pochopit a predstavit si, diky vsem za odpoved, asi jsem fakt hloupa, mela bych byt rada ze je v pohode, noooooo sama mam co mluvit co se usi tyka mam je pekne odstaly :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama