Nespecifické zdravotní problémy u dospělého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 00:50
Prosim o radu o co by se mohlo jednat

Ahoj vsem, prosim vas. Nechci plasit u dr. tal jestli mate nekdo zkusenosti
Poslední dobou mam opravdu problem s nespavosti(proto jsem v tuto hodinu vzhuru :D ), přitom mi prijde, ze jsem stále unavena. Trápí me kovová pachut v ustech (ale dasne nekrvaceji a orl v pořádku). Zda se mi, ze tak poslední 3 dny opravdu malo curam a taky v malem množství( moc docela tmave žlutá). Před chvíli me zacalo silene pichat dole u zad na prave strane(docela na boku, ale ne uplne).Poslední 2 dny docela nechuť k jídlu a je mi porad tak nejak blbě. Hned me teda napadly ledviny, ale netusim. Budu vděčná za každou radu, anonym- zdrav.stav

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 01:00
@Anonymní píše:
Ahoj vsem, prosim vas. Nechci plasit u dr. tal jestli mate nekdo zkusenosti
Poslední dobou mam opravdu problem s nespavosti(proto jsem v tuto hodinu vzhuru :D ), přitom mi prijde, ze jsem stále unavena. Trápí me kovová pachut v ustech (ale dasne nekrvaceji a orl v pořádku). Zda se mi, ze tak poslední 3 dny opravdu malo curam a taky v malem množství( moc docela tmave žlutá). Před chvíli me zacalo silene pichat dole u zad na prave strane(docela na boku, ale ne uplne).Poslední 2 dny docela nechuť k jídlu a je mi porad tak nejak blbě. Hned me teda napadly ledviny, ale netusim. Budu vděčná za každou radu, anonym- zdrav.stav

Zažívání přesně to samé, ještě se mi do toho zhoršil ekzém a nechce se mě pustit.
Možná to počasí? Nevim.

Kriss Tina
Extra třída :D 11743 příspěvků 29.07.19 04:01

Těhotná být nemůžeš? Krom toho curani (jestli málo nepiješ) je to všechno jak moje těhotenské příznaky. Kolik toho tak zas den vypiješ? Jestli nemáš málo, to by vysvětlovali tu tmavou moc, ono jak je teď horko tak toho spoustu i vypotis. A ledviny nejsou dole ale spíš až nad úrovní pupíku (jestli ti nějak nespadla, to se mě stalo když sem moc vyhubla)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 09:01

@Kriss Tina Nene těhotná nejsem. Vypiju denne tak 2-3 litry. Ono to nebylo uplne dole, ale presne jak píšete, na te úrovni pupiku, ja totiz presne nevedela kde jsou ledviny :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama