Mokrý mobil huawei p20 lite - prosím pomoc

Anonymní
26.6.20 09:23

prosím pomoc,jsem dementní kráva

Ahoj všem, prosímvás potřebuji pomoct, byla jsem ráno běhat pršelo, měla jsem pláštěnku a v kapse mobil, došla jsem domu normálně jel, odepsala jsem kamarádce a mobil osušila, nebyl nějak extra mokrý nebo tak, ale suchý taky ne, o co jde nešel mi zapnout, tak jsem ho dala do rýže aby vyschnul, jenže začalo navrchu jakoby když přijde oznámení svítit červené světýlko, mobil nereagoval, občas se zapl, zadala jsem heslo a vypl se a furt dokola, ted jsem vytáhla simku a pamět. kartu a byly trochu vlhké, tak jsem todala opět do rýže všechno vyschnout, mobil jakoby se zapne na oznámení „huawei“ a konec a furt svítí to červené světýlko, jedná se o mobil huawei p20 lite, navrchu je teplý jak je takový ten „šuplíček“ na zasunutí karet, tak jsem je vytáhla a ted leží karty v rýži telefon vedle, svítí červeně a nic. Pardon píšu zmateně jsem ztoho tak rozhozená jsem fakt dementní kráva, debilní, celá se třepu, nevíte někdo co s tím máte někdo zkušenosti? Jak to dopadlo prostě cokoliv co by mi s tím pomohlo aby jel, cokoliv, co by mi pomohlo, napište mi sem prosím, moc děkuju a mějte hezčí den než já

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
229
26.6.20 09:26

Klid, dementní kráva nejsi.. já jsem třeba mokrý mobil zapojila do nabíječky a vyzkratovala ho :lol: pěkně dementní čin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
26.6.20 09:27

A jak ti máme pomoct? Vyber si nový a my ti ho pošleme :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64800
26.6.20 09:28

JO, taky jsem takle utopila v dešti mobil, Huawei. U tšch starších šlo alespon vyndat baterku a zachránit, takle prostě zkratuje a zkoroduje. Nepomohlo nic. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
26.6.20 09:30

Odešel ti no, jsou snad horší věci na světě ne? Tak se hoď do klidu a začni šetřit na nový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5180
26.6.20 09:30

No radim koupit telefon co vydrží trochu vody ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.6.20 09:31

Muj takhle delal kravu pul dne nebo den a pak se asi vysusil a uz dobry. Skoda, ze nejde vyndat baterie.
Jo a jses si jista, ze jen neni vybitej?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2970
26.6.20 09:32

Tak za 2 hodiny se nevysusi. Nechala bych jej třeba cely den vypnutý. Temahle pokusama ho spis odrovnas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6097
26.6.20 09:34

Z mých zkušeností už ho asi nerozchodíš, nebo sice bude jakože fungovat, ale jaksi po svém :lol: Klid, vždyť je to jen telefon, od rodičů na holou snad za to nedostaneš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4481
26.6.20 09:36
@Anonymní píše:
Ahoj všem, prosímvás potřebuji pomoct, byla jsem ráno běhat pršelo, měla jsem pláštěnku a v kapse mobil, došla jsem domu normálně jel, odepsala jsem kamarádce a mobil osušila, nebyl nějak extra mokrý nebo tak, ale suchý taky ne, o co jde nešel mi zapnout, tak jsem ho dala do rýže aby vyschnul, jenže začalo navrchu jakoby když přijde oznámení svítit červené světýlko, mobil nereagoval, občas se zapl, zadala jsem heslo a vypl se a furt dokola, ted jsem vytáhla simku a pamět. kartu a byly trochu vlhké, tak jsem todala opět do rýže všechno vyschnout, mobil jakoby se zapne na oznámení „huawei“ a konec a furt svítí to červené světýlko, jedná se o mobil huawei p20 lite, navrchu je teplý jak je takový ten „šuplíček“ na zasunutí karet, tak jsem je vytáhla a ted leží karty v rýži telefon vedle, svítí červeně a nic. Pardon píšu zmatenějsem ztoho tak rozhozená jsem fakt dementní kráva, debilní, celá se třepu, nevíte někdo co s tím máte někdo zkušenosti? Jak to dopadlo prostě cokoliv co by mi s tím pomohlo aby jel, cokoliv, co by mi pomohlo, napište mi sem prosím, moc děkuju a mějte hezčí den než já

Třeba se hodit do klidu trochu.. je to „jen“ mobil… v té rýži je třeba ho nechat dýl, tak 15hodin ne hodku dvě a pak uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64800
26.6.20 09:39
@Sedmnactnulajedna
@mackA159 píše:
No radim koupit telefon co vydrží trochu vody ;)

NO, tak s ohledem na počasí letos jo. Ale když koukneš pár let zpátky, tak ta pravděpodobnost utopení mobilu v desti je minimální a za cenu jednoho voděodolného obvykle můžeš utopit 3-4 nevoděodolné. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.20 09:40
@Lama Lama píše:
JO, taky jsem takle utopila v dešti mobil, Huawei. U tšch starších šlo alespon vyndat baterku a zachránit, takle prostě zkratuje a zkoroduje. Nepomohlo nic. :nevim:

právě no, tady jediný co jde vynadat jsou ty karty, jinak na prd, taky na to nadávám, ale co se dá dělat k, dyž to tak dělají skoro u všech

• Citovat
  • Nahlásit
28297
26.6.20 09:40

Taky bych rekla, ze konec. Takhle se mi prehrival a svitil, parkrat jsem ho jeste nahodila, ale byl proste pryc…ani jsem ho nemusela namacet :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3689
26.6.20 09:41

Mě takhle odešel mobil, když ho poslintalo první dítě. A protože bylo na cestě dítě druhé, tak se druhý mobil kupoval voděodolný…
Stane se.
Třeba se ještě probere, až se vysuší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.20 09:41
@Sedmnactnulajedna píše:
Muj takhle delal kravu pul dne nebo den a pak se asi vysusil a uz dobry. Skoda, ze nejde vyndat baterie.
Jo a jses si jista, ze jen neni vybitej?

ted se na chvíli zapl, mrkla jsem na insta a jede normálně, jenže jak se vypne tlačítkem display, už nenaskočí, určitě ne má 88% nabíjený přes noc.na nabiječku nereagoval

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama