Prosincové snažení

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 250 příspěvků 30.11.18 20:25
prosincové snažení

Ahoj nové i mé starší snažilky :mavam:, přeji všem, aby tento měsíc okolo Vánoc zaplavil vaše myšlenky na Vánoce a přípravy okolo nich a vám se díky tomu zařadilo otěhotnět :*. Hlavně co nejvíce v klidu a bez stresu. Pevně věřím, že nás na konci měsíce zase přibude jakož to těhotných a budeme si po novém roce užívat těhotenství :andel:. Tak ještě jednou pevné nervy, spoustu sil, žádný stres, větší uvolnění a pak pozitivní výsledky :kytka: :potlesk:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
werajsik
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 30.11.18 20:29

Zrovna jsem si říkala jestli už nebo až zitra :mrgreen:

Toma18
Kecalka 250 příspěvků 30.11.18 20:30

@werajsik již dnes :mrgreen: :*

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 30.11.18 20:54

@Toma18 no já se to dozvím před Vánoci 17.12. takže taky přeji hodně štěstí :-)

Catherine22
Stálice 57 příspěvků 30.11.18 21:24

Tak jsem připravena na předvánoční snažení. Teď počkám až mi skončí MS a hurá do dalšího měsíce. Tajně doufám, že to bude poslední měsíc mezi snažilkama, alemoc tomu nevěřím. Každopádně by to byly ty nejkrásnější vánoce :* Tak holky s chutí do toho, zaměstnat si hlavu vánočním shonem a na konci měsíce to tu zaplnit TT s // :dance:

Tarka89
Kecalka 123 příspěvků 30.11.18 22:02

Holky ahoj :kytka: taky se přidávám. Dnes jsem 1DC a chceme si to snažení manzelem až mi skončí ms pořádně užít a pevne doufáme, že se to tento měsíc podaří. :) měla bych mít cyklus 30 dní, takže jestli jsem tehu se dozvím na silvestra což taky není špatný ;) navíc tento čas je výjimečný a hezký, tak snad se nám všem podaří jako opožděný dáreček // na testu. Užívejte si vánoc, a žádný stres :srdce:

Tarka89
Kecalka 123 příspěvků 30.11.18 22:04

@Toma18 krásně napsané :srdce: :srdce:

werajsik
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 30.11.18 22:14

Holky já jsem to zakrikla že nic neřeším. :zed: :zed: Dnes jsem si šla lehnout dřív ale ještě se divam na TV. Ležím a teď se natáhnu dolů k posteli pro kapesníky a najednou taková pichlavá bolest na levé straně podbřišku, že okamžitě mi blesklo hlavou že by? :zed: :pocitac: :zed: Přitom dnes 19 DC, ovu nevím, takže si spíš myslím že jsem jen přetáhlá. Jak už jsem psala dřív dopoledne jsem lítala po dárkách a po obědě sklep. Skončila jsem v 17h. K tomu ještě „provozní“ úklid a jsem K. O.
Ale znáte to. 1000× samy sebe přesvědčujete že na to nemyslíte, přitom si hlídáte sebemenší příznak :mrgreen: :mrgreen: :zed: :zed: :zed: :zed:
No nic jen sem se potřebovala vypsat :mrgreen: :mrgreen:

Téčko1
Kecalka 103 příspěvků 30.11.18 22:34

Ahooj, tak se přesouvám do prosince, a doufám, že 10.12. ta mrcha nepřijde a ukážou se mi na testu konečně // :srdce: A když ne, no tak hold v lednu. Hlavní je si užít Vánoce v klidu a bez stresu :) ale nezapiram, že bych ráda už ty dvě čárky viděla :roll: byl by to nejlepší dárek pod stromeček :cert: :srdce: přeju všem hodně štěstí do nového měsíce :hug:

MajaBulova
Stálice 52 příspěvků 30.11.18 22:58

Ahoj, byla jsem uz v listopadove skupine, ale vubec mi nechodí upozorneni tak jako z jinych skupin, tak jsem myslela, ze konverzace vazne. Dnes jsem se tam podívala (asi po tydnu a pul) a byla jsem v soku kolik tam bylo novych prispevku 8o
No tak sem uz budu chodit casteji se koukat, abych mezi vas taky zapadla.

Hned jdu s dotazem. Je tu nekdo, kdo prave vysadil antikoncepci a stale ceka na 1.MS? Ja vysadila 3.11. a stale cekam. Zatím to neresim. Jinak jsem si nedockave delala tt uz 18.11. a samozřejmě negativni. Od te doby jsem netestovala a popravde se mi ani nechce. Nemam jediny priznak, je mi dobre. Pri prvnim tehotenstvi me bolela hned v zacatku tehotenstvi prsa. Otehotnela jsem nekdy kolem 7.v mesici a jiz 30. jsem mela pozitivni tt. Prsa mne bolela jiz tak tyden pred testovanim. Ted nic nic a zase nic. Takze se ani nenamaham testovat. Ale stve me, ze stale jeste nedorazila MS. Ja vim, ze to muze trvat. Ale pred prvnim tehotenstvim jsem MS mela vicemene hned po vysazeni a pak jsem ji normálně měla. Sice nepravidelně ale měla. Ted už skoro měsíc po vysazení a nic. Už jsem cca kolem 12. mela bolesti podbrisku atd, ze jsem verila, ze každým dnem dorazí a stále nic.

Omlouvám se za tak dlouhy prispevek. Zajímá me, zda tu najdu nejakou snažilku se stejným problemem :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 23:37

ahoj holky, zatím anonymně, ale časem se třeba odtajním :-) my se snažíme první měsíc po revizi po ZT. Jedno dítě už doma máme, takže já mám hlavu zaměstnanou jím :-) ovulace byla v úterý, sex byl úterý a středa, tak uvidíme. Jinak holky, co tu píšete, že nemáte žádné příznaky, tak já u prvního těhotenství taky žádné neměla. Až v den, kdy měla přijít ms, mě začala bolet prsa a podbřišek, jinak do té doby vůbec nic, žádné píchání nikde, tak klíííd. Já za celé těhotenství měla příznaky jen chvíli na začátku a to pouze bolení bradavek, dooost velká únava a celkem časté noční orgasmy :-D tak hlavu vzhůru, ono to nějak dopadne.

Toma18
Kecalka 250 příspěvků 01.12.18 08:07

Ahoj holky, no já mám pěkné dylema! Má menstruace chodila 24.-26.den. Poslední menstruace byla vyvolána injekci, protože jsem to nedostala měsíc! V té době jsme toho měli hodně a byl i větší stres a sex byl jen jednou, myslela jsem si, že by po prvním sexu a hned to šlo? A to jeste byl chvíli přes menses a ono nic. Doktorka mi řekla, že tam vidí jak se tvoří folikuly, tak že mi píchne injekci, protože byla sliznice nahoře. A ze se mame i nadale snazit. Menstruace dorazila za 11.dní a vše bylo OK. Snažili jsme se dál a ted opravdu hoooodne! Okolo 12.dne cyklu mi začalo být divně a celkově jsem byla nějaká moc unavená, začala jsem chvíli slabě krvácet, pak to přešlo ve špinění, ale pak to během dne odešlo a vše bylo OK. No a od 24.dne mě bolí prsa, mám pusu jak puberťák, do toho jsem dva dny špinila, ale tak slabě a bolel mě docela dost podbřišek. Dnes jsem 27.dne a stále nic, prsa stále bolí a podbřišek sem tam, tak jako nevím :? , zda zase nějaká hormonální reakce a zase zbytečné naděje, nebo zda se to ted povedlo :roll: :srdce: ? Opravdu nevím, na test je asi brzy, ne? Cítím se fajn, jen včera jsem šla brzy spát a spala jsem až doteď pres 12 hodin, to se mi nestalo ještě v životě :roll: , jinak vůbec nic. Je zase pravda, že když se mi to zpozdilo ke konci září, žádné špinění jsem neměla, jen taky bolest v podbřišku.

Toma18
Kecalka 250 příspěvků 01.12.18 14:10

Tak holčičky, teď jsem si dělala test, jsem 27.den cyklu a den zpoždění a nic :roll:

Tarka89
Kecalka 123 příspěvků 01.12.18 15:08

@Toma18 jeden den zpoždění nic nemusí znamenat moc ti preju aby ti to vyšlo, bylo by to super! !!! Držím pěsti :kytka: zkus další za dva dny a snad nepřijde ms ;)

Toma18
Kecalka 250 příspěvků 01.12.18 15:20

@Tarka89 děkuji moc, ale nechci být zklamaná! Mám obavy, že to bude to co minulý měsíc, ale byla bych ráda, kdyby ne. Četla jsem, že jeden den je nic, že to může objevit az sedmy den zpoždění. Ale uvidíme.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >